Burçlar Nuray Sayari 11 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları – Astroloji

11 Mart 2020 Çarşamba Yengeç Burcu Yorumu – (23 Haziran / 22 Temmuz )

Gün içerisinde gerçekleşecek olan olaylara vereceğiniz tepkiler normalinden fazla duygusal olabilir. Olayların sonucunda edindiğiniz tecrübeler geleceğinizde size iyi bir dönüş sağlayacaktır. İlişkinizde hareketlenmeler söz konusu olabilir. Yaşanacak olan hareketlenmeler olumlu yönde ilerleme gösterebilir. Kıyafetleriniz veya dış görünüşünüzde bazı değişiklikler gerçekleştirmeniz gerektiğini düşünebilir ve bazı değişiklikler yaratabilirsiniz. Kendinizi daha iyi hissedebilmek için yapmaktan hoşlandığınız hobilerinize ağırlık vermek size çok daha iyi gelecektir. Yakın çevrenizdeki arkadaşlarınızla bazı konularda anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Ters düştüğünüz konuların sudan sebepler olduğunu çabuk fark edecek ve arayı toparlamak isteyeceksiniz.

11 Mart 2020 Çarşamba Aslan Burcu Yorumu – (23 Temmuz / 22 Ağustos )

Finansal kaynaklarınızdaki zayıflama nedeniyle maddi açıdan güven kaybı yaşayabilirsiniz. Son zamanlarda maddi konulardaki harcamalarınızı dizginleyemiyor oluşunuz zor duruma düşürebilir.  Özellikle son dönem borçlarınızın çok olması sizi derin düşüncelere çekebilir. Sosyal çevrenizdeki kişilerle aranızdaki bağınızın güçlenmeye başlayabileceği bir dönem sizinle birlikte olabilir. Arkadaşlarınızla bazı etkinliklere katılabilir veya kendi aranızda etkinlikler oluşturabilirsiniz. İş hayatınızda ise kendinize olan güveniniz her geçen gün artış gösterdiğinden dolayı başarınızda artışlar mümkün olacaktır. Özellikle işinizde kendinizi kanıtlayabilmek için uygun şartlar oluşacak ve beklentinizi karşılayabileceksiniz.

11 Mart 2020 Çarşamba Başak Burcu Yorumu –

Uzun süredir ilgilenemediğiniz iş konuları karşısında kendinizi paslanmış gibi hissedebilir, beklediğiniz performansı göstermede güçlük çekebilirsiniz. Ancak bunu çok fazla dert etmemeniz gerekecek. Üstünden geçecek ufak zaman dilimi telafi etmenize yardımcı olacak. Değer verdiğiniz bazı konular olabilir. Bu konulara son zamanlarda fazla zaman ayıramamışsanız uygun fırsatlar yakalayabilirsiniz. Gün içerisinde gelişecek bazı olaylara tanık olmanız gözlemci olma açısından tecrübe katacaktır. Hiç beklenmedik anlarda geleceğinizi etkileyecek bazı olaylarla yüz göz olabilirsiniz. Son zamanlarda şans gerektirecek konularda iyi gelişmeler yaşayacaksınız. Yüzünüzün güleceği günler yakınınızda.

1 2 3 4

Tepki Ver!

Gözat

1 of 125

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.