Koç burcu günlük, Boğa burcu günlük, İkizler burcu günlük, Yengeç burcu günlük, Aslan burcu günlük, Başak burcu günlük, Terazi burcu günlük, Akrep burcu günlük, Yay burcu günlük, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcu aşk iş para günlük burç yorumları,

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu bugün neler bekliyor?

 

KOÇ BURCU YORUMU

Koç burçları bu hafta sizin için ailevi konularda oluşabilecek tutulmalar önem arz ediyor. Hafta içinde ailenizde hızlı olaylarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Aile içinde ev değişimi, alım satım, aile bireylerinin hayatlarında büyük değişimler gibi konular gündeminizde olabilir.

Enerji geçişlerinizin olduğu bir hafta yaşıyorsunuz. Bu hafta içi enerjiniz aşka, çocuğa, eğlenceli ortamlara doğru kayabilir. Bu hafta ve önümüzdeki birkaç hafta evde tamirat, tadilat gibi konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. İş hayatınızda da yeniden yapılandırmalar önem arz ediyor. Planlarınızı mutlaka sağlam temeller üzerine kurmalısınız. Hafta sonunuzu iş hayatınızdaki planlamalarınızı yapmak için ayırabilirsiniz.

 

BOĞA BURCU YORUMU

Burçlar 05 Aralık 2023 Nuray Günlük Burç Yorumları Astroloji Burçlar 05 Aralık 2023 Nuray Günlük Burç Yorumları Astroloji

Bu hafta çevre iletişiminizde hızlanmalar olabilir. Özellikle iş hayatınızda iletişim konularınızın gündeme geldiğini ve yeni açılımlarla karşılaştığınızı görebilirsiniz. Eğitim konularında hızlanabilirsiniz. Bununla birlikte güneş tutulmasının yakın çevrenizde olmasından dolayı size yakın kişilerin hayatlarında önemli değişimler olabilir.

Sevdiklerinizle tartışmalar yaşamamak için ben bilirim tavrınızdan uzaklaşmalı ve daha anlayışlı olmalısınız. Çarşamba gününden itibaren yakın çevrenizle olan iletişiminiz güzelleşebilir ve birçok sosyal aktiviteye katılabilirsiniz. Bununla birlikte çok yakınınızda olmayan kişilerle de iletişiminiz sonlanabilir. Daha önce yaptığınız işlerin sonuçlarını almaya başlıyorsunuz. Aceleci olmayın ve sabırla bekleyin. 

 

 

İKİZLER BURCU YORUMU

İkizler ve yükselen ikizler bu hafta sizin için hareketli bir hafta olacağa benziyor. Özellikle maddi konularda hızlı olaylarla karşı karşıya kalmanız mümkün. Hızlı kararlar alabilir ve elinizde bir anda para geçebilir. Gelir gider dengenizi iyi ayarlamaya özen göstermelisiniz.

Özellikle harcamalarınıza ve sorumluluklarınıza odaklanmanız gereken bir süreç yaşıyorsunuz. Bu süreçte sıkıntılarınızı mutlaka paylaşmalı ve hayatı kaçırmamalısınız. Etrafınızda olup biten olaylardan dolayı çevrenizle ve ailenizle daha çok iletişim kurmanız gerekebilir. Bu dönem sizden borç isteyen, kefil olmanızı isteyen kişiler olması durumunda iki kere düşünmelisiniz. 

 

[PAGE]

YENGEÇ BURCU YORUMU

Bu hafta yengeç burçları ilişkilerinize gerektiğinden daha fazla özen göstermelisiniz. Aşka, çocuğunuza ve kendinize daha çok zaman harcayacağınız bir dönem yaşıyorsunuz. Özellikle organizasyon konularında ön planda olacağınız bir hafta geçirebilirsiniz. Bu konuyla ilgili olarak maddi kazançta elde edebilirsiniz. Salı gününden itibaren fiziksel görüntünüzde değişimler yapmak isteyebilirsiniz. Bu konuda ani kararlar almanız mümkün.

Bu hafta önemli kararlar alabileceğiniz ve sorumluluklarınızı çok önemseyemeyeceğiniz bir hafta geçiriyorsunuz. Kendi fikirlerinize ve kendi görünüşünüze daha çok önem vereceğiniz yeni bir döneme giriyorsunuz. Kendinizi yenilemek için son derece ideal bir zamandasınız. Böylece diğer insanların dikkatini çok daha kolay bir şekilde çekebilirsiniz. Hafta sonuna doğru özel ilişkilerinizde pürüzler olabilir. Bazı sorunlarla ve engellerle karşı karşıya kalabilirsiniz.

 

 

ASLAN BURCU YORUMU

Aslan burçları bu hafta kadersel olarak beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz. Bu hafta hiç hesaplamadığınız olaylarla karşılaşabilir, beklemediğiniz durumlar olabilir ve bu olaylara canınız sıkılabilir. Riskli girişimlerden uzak durmalısınız. Atacağınız adımlar ve riskli girişimler istenmeyen olaylarla karşılaşmanıza neden olacaktır.

Salı gününden itibaren daha hareketli bir zaman geçirebilirsiniz. Seyahat, eğitim, sosyal aktivite gibi konular gündeminize gelebilir. Bu hafta hızlı hareket etmenizden kaynaklanan kazalar yaşayabilirsiniz. Bu hafta kendinizi ilişkilerinizde geri çekmek ve ilişkinizi sorgulamak isteyebilirsiniz. Hayatı anlamlandırmak için güzel bir sürece giriyorsunuz. Beraber yaşadığınız kişilerle bu dönem bir takım olaylar yaşayabilirsiniz. 

 

 

BAŞAK BURCU YORUMU

Bu hafta kalabalık ortamlara girmek zorunda kalabilirsiniz. Başak ve yükselen başaklar haftaya sosyal alanda yaşanacak bir tutulmayla başlıyorsunuz. Girdiğiniz kalabalık ortamlarda ön planda durmak istemeyebilirsiniz. Bununla birlikte sosyal çevreniz genişliyor. Yakın arkadaşlarınızın hayatında hızlı olaylar olabilir ve büyük değişimler yaşanabilir.

 

İlişkilerinizi ve arkadaşlıklarınızı gözden geçireceğiniz birtakım sorunlar yaşayabileceğiniz bir haftadasınız. Enerjinizi doğru kullanmalı ve ipleri elinizden bırakmamalısınız. Olaylara gereğinden fazla tepki verebilirsiniz. Bu yaşadıklarınızı içinizde biriktirmenizden kaynaklanıyor. Özellikle sağlığınıza dikkat etmeli ve gergin ortamlardan uzak durmalısınız. Çevrenizle yaşadığınız sorunları ancak empati kurarak atlatabilirsiniz. 

 

[PAGE]

TERAZİ BURCU YORUMU

Bu ay kendinizi kariyer alanında geliştirebileceğiniz ve birtakım açılımlarda bulunabileceğiniz bir aydasınız. Terazi burçları bu hafta beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz. Bu hafta içi işleriniz daha hızlı ilerleyebilir ve karşınıza yeni fırsatlar çıkabilir. Bununla birlikte aile içi durumları yönetmede zorlanabilirsiniz. Uyum sağlamak adına davranışlarınızı değiştirmeniz gerekebilir.

Bu hafta içi enerjinizi sosyal çevrenizde harcayabilir ve bir takım organizasyonlara katılabilirsiniz. Ben bilirim tavrınızdan dolayı arkadaşlarınızla sürtüşmeler yaşayabilirsiniz. Cuma gününe doğru aile içinde kadersel olaylar devreye girebilir, halletmeniz gereken konulara eğilebilirsiniz. 

 

 

AKREP BURCU YORUMU

Akrep burçları bu hafta yaşadığınız olaylardan dolayı genel düşüncelerinizin değişeceği bir döneme giriyorsunuz. Yakın çevrenizdeki bir takım gelişmeler buna neden olabilir. İş yerinizde daha çok çalışmanız gereken bir döneme giriyorsunuz. Hukuk, seyahat ve ticaret gibi konularda beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz.

 Karşınıza bir takım fırsatlar çıkabilir ve bu fırsatları sorumluluklarınız yüzünden değerlendiremeyebilirsiniz. Olaylara olumlu bakmaya ve fazla büyütmemeye çalışın. İletişiminizin üst seviyede olduğu bir hafta yaşıyorsunuz. Partnerinizle, ailenizle ve arkadaşlarınızla daha iyi anlaşabilirsiniz. Bu hafta sonu bazı sorunlarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

 

YAY BURCU YORUMU

Yay burçları maddi konularda tutulmalar yaşayabilir ve özel ilişkileriniz sizin için daha önemli hale gelebilir. Bununla birlikte partnerinizin maddi durumu ile ilgili hızlı gelişmeler yaşanabilir. Maddi konularda hesaplarınız tutmayabilir ve birtakım aksilikler yaşayabilirsiniz. Salı gününden itibaren özel hayatınızda hareketlilik artabilir ve seyahatleriniz çoğalabilir.

Perşembe gününden itibaren venüsün para alanlarınızı ziyaret etmesinden dolayı güzel sonuçlar alabilirsiniz. Krediye başvurmayı düşünüyorsanız sizin için ideal bir dönem olabilir. Bu hafta maddi konularda kadersel olaylarla karşılaşabilir, maddi konularda sınırlarınızı görebilirsiniz. 

[PAGE]

OĞLAK BURCU YORUMU

Oğlak burçları ay tutulması nedeniyle hayatınızın şekilleneceği birkaç haftayı yaşıyorsunuz. İlişkilerinize konsantre olmalı ve sevdiklerinize daha çok zaman ayırmalısınız. Ay tutulmasından kaynaklanan ilişkilerinizde hızlı olaylar yaşanabilir. Bununla birlikte partnerinizin hayatındaki değişimler sizi de etkileyebilir. Bu dönem sorumluluklarınız normale göre artış gösterebilir. Sorumluluklarınıza inatçı yaklaşmanız bir takım sorunlar yaşamanıza neden olacaktır.

Bunda dolayı hayatı biraz daha keyifli yaşamaya çalışmalısınız. Parasal işlerle daha fazla uğraşabilirsiniz. Bu süreçte tehlikeli girişimlerden uzak durmalı ve inatçı yaklaşmamalısınız. Empatinizin arttığı bir döneme başlıyorsunuz. Arkadaşlarınızın ve partnerinizin düşüncelerini önemseyecek ve ilişkilerinizi geliştireceksiniz. Görüntünüze ve sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Özellikle hayatınızdaki sorunları en kısa sürede çözmeye çalışın. 

 

KOVA BURCU YORUMU

Bu hafta iş hayatınızda yaşayacağınız tutulmalar hayatınızı şekillendirebilir. Kova burçları etrafınızda olanlara kayıtsız kalamayacağınız bir hafta yaşayacaksınız. İş hayatınızda ve sağlığınızla ilgili hızlı gelişmelere açık olun. Yeni açılımlara başlayabilir ve hızla gelişen olaylar nedeniyle programlarınızı ertelemek zorunda kalabilirsiniz.

Bu hafta enerjinizi özel hayatınıza ve işlerinize kaydırmak isteyebilirsiniz. Hem işinizi hem de özel hayatınızı düzene koyabilir ve kolaylıkla uyum sağlayacağınız yeni bir düzen yaratabilirsiniz. Perşembe günü bazı krizler yaşayabilir ve olayları gereğinden fazla büyütebilirsiniz. Yaptıklarınıza ve düşündüklerinize dikkat etmelisiniz. 

 

BALIK BURCU YORUMU

Bu hafta sosyal çevrenizi ve aşk ilişkiniz yeniden düzenlemek isteyebilirsiniz. Bu konularda hızlı gelişmelere açıksınız. Özellikle haftaya ailevi meselelere daha fazla zaman ayırarak başlayabilirsiniz. Bu tarihten itibaren hayatınıza yeni bir bebek katılabilir, çocuğunuz varsa onunla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Özellikle yalnızsanız sosyal hayatınızda yeni bir aşkla karşılaşabilirsiniz. 

Bu hafta eğitimle ilgili konular ve sanatsal durumlar ön plana çıkabilir. Beraber çalıştığınız insanlarla zaman zaman sürtüşmeler yaşayabilirsiniz. Eğlenceli günler sizi bekliyor. Balık burçları hafta sonu ilişkilerinize ve arkadaşlarınıza dikkat etmelisiniz. Geleceğinizi ilgilendirecek krizlerle karşılayabilirsiniz.