Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 11 Eylül 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 11 Eylül 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa Nuray Sayarı ve Diğer Astrologlardan daha farklı bir yorum,

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık günlük burç yorumları

KOÇ BURCU 6 EYLÜL 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün bazı nedenlerden dolayı yolculuğa çıkmanız muhtemel. Çıkacağınız yolculuklarda edineceğiniz tecrübeler gelecekte karşınıza çıkacak. Kendinizi diğer günlerinize göre daha fazla dinç hissedebilirsiniz. Bundan dolayı da gününüzün belli bir kısmını sosyal aktivitelere ayırabilir ya da spor yaparak kullanabilirsiniz. Mükemmeliyetçi yapınızla gün içerisinde her şeyin en iyisi olmasını isteyebilirsiniz. Düşüncelerinizi mantık temelleri üstüne yerleştirdiğinizden dolayı karşınızdaki insanlardan da aynı tutumu bekleyebilirsiniz. Bazı yerlerden haber beklentisi içerisinde olabilirsiniz. İlgili haber yakın zamanda kapınızı çalacaktır. Gün içerisinde boşluk bulduğunuz zamanınızı ailenizle iletişime geçerek değerlendirebilirsiniz.


Yönetici gezegeniniz Mars’ın frene bastığı bir günle haftaya başlıyorsunuz. Merak etmeyin, çok hızlı giderken biraz yavaşlayıp, arkanızda bıraktıklarınızı kontrol edip, gözden geçirmek size iyi gelir. Salı gününden sonra iş hayatınızda başarı le sonuçlanacak ani projeleri devreye alıp, yoğun bir şekilde çalışmaya başlayabilirsiniz. Bu hafta tanışacağınız yeni kişiler ve gruplar sayesinde gerek özel, gerek iş hayatınızda hızlı bir hareketlenme başlayabilir. Özellikle perşembe günü ruhsal yönünüzü de öne çıkaran iletişim gücünüz, size hiç benzemeyen ama kişiliğinden çok etkileneceğiniz birini hayatınıza sokar. Her gün farklı heyecanlarla yüklü bu haftanın bilançosuna göz gezdirmek için, pazar günü yalnız kalarak, kişisel olarak hayattan beklentilerinizin bir listesini hazırlayabilirsiniz. Bu liste sayesinde, detaylardaki mutluluğu yakalamak sizin için daha kolay olacaktır.

UYUMLU BURÇLARI

Koç burçlarının arası en iyi olan yay ve aslan burçlarıdır. Sonrasında koç burcu ile boğa, balık, ikizler ve kova burçları sıralamada iyi olarak adlandırılır. Koç burcunun en uyumsuz olduğu burçların başında ise yengeç, oğlak ve terazi gelir. Orta halli olarak yani ne iyi ne de kötü uyumun söz konusu olduğu burçlar ise akrep ile başaktır.

BOĞA BURCU 6 EYLÜL 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Zamanın hızlıca akıp gitmesi sizin gün içerisindeki motivasyonunuzu olumsuz yönde etkileyebilir. Rahatsızlık duyduğunuz bazı konuları, kaynağından halletmeniz gereken bir gün yaşayacaksınız. Kendini tekrar eden, ilerleme göstermeyen ve sıkıcı olmaya başlayan durumlardan kurtulmanın yollarını arayabilir ve gün içerisinde değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Gerçeği yansıtmayan durumlarla karşılaşabileceğiniz, doğruluk payı olmayan ya da yarım bilgiler dolayısıyla yaşanabilecek iletişimsel sorunlara açık birkaç günün olması muhtemel. Bu yüzden, doğru ifade edebilmek ya da tam tersi yanlış bilgilendirilmemek için gayret göstermeniz gerekebilir. Aşk hayatınızda ise beklenti içerisinde olduğunuz durumların karşılanma ihtimali yüksek bir gün.


Başak burcundaki Güneş’in etkisiyle uzun zamandan beri ektiğiniz tohumların artık meyvelerini koparmaya hazır olun. Haftanın ilk yarısında güneşli bir havada aniden gökyüzünü kaplayan bulutların doğaya yağmuru taşıması gibi siz de, sanki kafanızda çakan bir şimşek etkisiyle, bugüne kadar hep ötelediğiniz içinizde kalan bir konuyu hayata geçirebilirsiniz. Sanki üzerinizdeki yüklerden sıyrılıp, bambaşka bir diyarda yeni bir düzen kurma arzusu eyleme geçer. Bu değişimden korkmadan artık somut adımlar atmak için hiç vakit kaybetmemelisiniz. Avucunuzda sımsıkı tuttuklarınızı hafta ortasında rüzgarlı bir havada özgürce bırakarak kendinizi de özgürleştirin. Perşembe ve cuma günü Yengeç’teki yönetici gezegeniniz Venüs’ün çevresiyle kurduğu sıcak ilişkiler ruhunuza ve kalbinize dokunur. Sanat ve spiritüel konularla ilgilenmek için şahane bir hafta sonu programı organize edebilirsiniz.   

UYUMLU BURÇLARI

Boğa burcunun arasının en iyi olduğu ve en iyi uyum sağladığı burçlar oğlak ile başaktır. Boğa burcunun uyumsuz olduğu burçların başında ise akrep, kova ve aslan gelir.

İKİZLER BURCU 6 EYLÜL 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Partnerinizle mutluluk seviyesi yüksek ve anlaşılabilir iletişim kurabileceğiniz bir gün yaşayacaksınız. Sevgilinizle aranızdaki ilişkinin iyi yönde ilerliyor olması günlük yaşantınızı da olumlu geçmesinde önemli bir etken. Partnerinizde bir takım sürprizler bekliyor olabilirsiniz. Beklentiniz biraz geç karşılanacaktır. Bu süreç içerisindeki sabırsızlığınız gerginlik yaratabilir. Bu konuda kendinizi bastırmalısınız. İşinizden olan gelirinizin sizin çalışma şartlarına bakarak az olduğunu düşünebilirsiniz. Elde ettiğinizle yetinmek konusunda biraz daha olgun yaklaşmanız iş hayatınızın geleceği için önemli olacaktır. Rutin ve sizi sıkacak bir takım işlerinizi bir kenara bırakabileceğiniz bir gün. Kendinize dinlenmek için zaman ayırın.


İletişim kahramanı olarak bu hafta öne çıkacağınız günlerden geçeceksiniz. Yönetici gezegeninizin tahtına oturduğu Başak burcundaki yolculuk sizin pratik zekanıza güç katarak gün için birden fazla iş konuya çözüm oluşturmanıza destek olacak. Önemli sunumlar yapabilir ev hayatınızda yeni bir düzene geçebilir ya da gayrimenkul yatırımlarına odaklanabilirsiniz. Ani gündeme gelen iş sözleşmeleri gelecekte size bereket taşıyacaktır. Hafta ortasında Yay burcunda seyahat eden Ay’ın etkisiyle, zekasına değer verdiğiniz birisiyle macera dolu, birkaç gün geçirebilir ya da yurt dışıyla ilgili cesur kararlar alabilirsiniz. Pazar günü Merkür’ün hayaller kahramanı Neptün ile kuracağı zorlu etkileşim, hayata dair aldığınız hızlı kararların doğruluğunu size sorgulatır. Bu yüzden biraz durup yavaşlamayı deneyip, yaşamın doğal akış dengesini gözlemlemelisiniz. Unutmayın ki tomurcuktaki bir çiçek bile zamanı gelmeden açamaz.

UYUMLU BURÇLARI

İkizler burcu yay ve başakla iyi anlaşamaz fakat kova ve terazi burçları ile arasındaki uyum oldukça iyidir. Aralarının nötr olduğu burçlar ise balık, akrep ve oğlaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img