Burçlar Nuray Sayari 11 Aralık Cumartesi, Bugün Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

KOÇ BURCU YORUMLARI

KOÇ BURCU 11 ARALIK 2021 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Duygusal yaklaşımların yoğun olarak hissedilebileceği gün sizinle birlikte olacaktır. Duygusallığın yanında gününüzün en iyi şekilde geçme isteğiyle işlerinize koyulabilir, bu şekilde hareket edebilirsiniz. Önünüze çıkacak bazı engeller olsa da istekli oluşunuz engelleri aşmanızda önemli bir rol oynayacaktır. Gereksiz detaylara takılmamanız gerekecektir. Bu detaylarla yaşantınızdan önemli anları kaçırabilirsiniz. Mantığınızı duygusallığınızla bir kenara bırakırsanız hatalara yol açabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise birlikte olduğunuz kişiden bazı konularda yardım talebinde bulunabilir, kendisiyle bazı işlerde birlikte hareket etmeniz gerekebilir. Genel anlamda enerjinizin yüksek olacağı bugünde enerjinizi iyi yerlerde kullanmanız gerekecek.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

06-12 Aralık Haftası Koç burcunu neler bekliyor? Sevgili Koç burçları ve yükseleni koç olanlar yılın son haftasına evinizde yaşadığınız kökten değişimlerle adım atıyorsunuz. 3 yorucu yılı geride bırakırken, aile olma bilincinin ne kadar önemli olduğunu bir kere daha fark edecek, adeta aile fertleriyle birbirinize kenetleneceksiniz. Herkesi koruma, kollama isteğiniz dolunayın etkisiyle daha çok kabaracaktır. Pazartesi günü kariyer hayatınızda ummadığınız olumlu bir gelişme yaşayabilirsiniz. Haftanın ikinci yarısında yurt dışı ilişkilerinizde yaşadığınız bir hayal kırıklığı sizi üzse de yeni yılın getireceklerine odaklanarak, moralinizi yüksek tutun. Yanlış anlamalar sonucu alınan hatalı kararları, yıl bitmeden tekrar üzerinden geçerek düzeltme şansı yakalayabilirsiniz.  

KOÇ BURCU 2022 OCAK AYI YORUMU

Sevgili Koç’lar, hayalini kurduğunuz birçok fırsatla karşılaşacağınız ve bol sürpriz alacağınız bir ay olacak. Özellikle ayın 18’inden sonra sevdiğiniz kişiler tarafından çok mutlu edileceksiniz. Ayın 25’inden sonra ise duygularınızı bir kenara bırakıp mantığınızla hareket etmek isteyeceksiniz. Ufak tefek kayıplar yaşayabilir, hafif incinebilirsiniz. Ama şunu söylemeliyim ki kısa süreli bu acı. Bu ay aldığınız değişim kararıyla da yakınlarınızı şaşırtmaya hazır olun. Bu ayın sonlarında çevreniz tarafından rahat bırakılırsanız daha iyi olacak, tahammülünüz bitip ufak tefek tartışmalar yaşanabilir çünkü. Agresif çıkışlarınızdan vazgeçip sakin kalmanız sizin için iyi olur. Hoşça kalın.

BOĞA BURCU YORUMLARI

BOĞA BURCU 11 ARALIK 2021 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Günlük yaşantınızda fazlasıyla yoğunlaştığınızdan dolayı üstünüzde belli bir ölçüde yorgunluk hissedebilirsiniz. Bu yorgunluğu üstümüzden atmak için gün içerisinde kendinize zaman ayırmanız gerekebilir. İş hayatınızda öncülük etmiş olduğunuz bazı konularda yanılgıya düşebilirsiniz. Bu hatalarımızı telafi edebilmek için üslerizden yardım alabilirsiniz. Elde etmek istediğiniz somut şeyler olabilir. Bu isteklerinizin ne kadar gerekli olduğunu sorgulamanız gerekecektir. Aşk hayatınızda edinmiş olduğunuz tecrübelerinizle hareket edeceğiniz noktalar olabilir. Özellikle duygularınızı kontrol edebilme konusunda kazanacağınız deneyim bugün daha belirgin olacak. İlişkinizde Bir huzursuzluk var ise bunun üstüne gitmek yerine seyirine bırakmanız daha doğru olabilir.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

06-12 Aralık Haftası Boğa burcunu neler bekliyor? Yılı yakın akrabalar ve kardeş ilişkilerinizde yaşadığınız bir tamamlanma süreci ile sonlandırmaya hazır olun. Miras, gelir paylaşımları, aile içi ortak yatırımlar için son kararlar alınır yeni yıla bu güçlü şartlarla girersiniz. Kardeşinizle yapacağınız ortak işlerin olgunlaşması için parlak fikirlerinize çok ihtiyaç duyulacaktır. Yaşam alanınızda değişim süreci yine bu dönemde karşınıza çıkabilir. Su gören yatırım yapmak için uygun zamanlarda olduğunuzu unutmayın. Yılın olumsuz sürprizi vergi ve kredi konusunda canınızı sıksa da zaman içinde çözüm bulacağınızı düşünerek gönlünüzü ferah tutun. Bazı ortaklıklarda sonlanmalar gündeminizde. Boyun fıtığı gibi sağlık sorunlarından kaçınmak için egzersiz yapmalı, özgüveninizi güçlendirmelisiniz.

BOĞA BURCU 2022 OCAK AYI YORUMU

Sevgili Boğa’lar, daha çekici ve göz alıcı, insanları ikna etme kabiliyetinin yüksek olduğu ve bu sebepten dolayı her şeyi yaptırdığınız bir aya hazır olmalısınız. Günlerdir kafanıza taktığınız sizi yıpratan düşünceleri geride bırakıp, önünüze bakacaksınız. Bu ayda dengesizlikleriniz hat safhada. Yakınlarınızı da bu konu da çok yoracağa benziyorsunuz. Ben şimdiden uyarayım da ona göre davranın. Ocak 15’den sonra sizi karlı bir yatırım bekliyor. Bu ay yeni tanışmalara sıcak bakmamanız gerekiyor, ince eleyip sık dokuyun benden size tavsiye. Etrafınızda sürekli sorun çıkaran insanlar var ve siz bu durumdan bıkmış haldesiniz. O kişilerle de arkadaşlığınızı gözden geçirmeniz gerekecek. Hoşça kalın.

İKİZLER BURCU YORUMLARI

İKİZLER BURCU 11 ARALIK 2021 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Çevrenizde bulunan insanlarla aranızdaki ilişkiyi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Yanlış gördüğünüz noktaları eleştirmek yerine yapıcı bir dille uyarmanız daha doğru olacaktır. Mesafe koyduğunuz kişilere karşı yaklaşımlarınız yumuşama yolunda hareket edecektir. Hayatınız adına atacağınız adımlar sizin için büyük önem taşıyor. Bu adımlar için hayat konusunda daha tecrübeli kişilerle fikir alışverişine girebilirsiniz. Bir önceki günlerinize nazaran daha olgun düşünceye sahip olabilirsiniz. Asabi ve sert çıkışmalar yerine daha sakin ve olumlu davranışlar sergileyeceksinizdir. Yaşantınıza ayak uydurmak isteyen kişi veya kişiler olabilir. İçinizde hissedeceğiniz sıkıntılarınızı atmak isteseniz de zorlanacağınız noktalar olabilir. Sabırsızlığa yenilmeyerek hedeflerinizden şaşmamaya özen gösterin.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

06-12 Aralık Haftası İkizler burcunu neler bekliyor? Öz değerinizi besleyen, maddi güvencenizi güçlendiren bir dolunay haftasıyla yılı bitiriyorsunuz. Ortak projeler ya da yatırımlarda bir sonlanma aşamasındasınız. Yılın son günü sizi hayal kırıklığına uğratacak kişilerle yüzleşebilir, herkesin kendiniz gibi olmadığını bir kez daha anlayarak yeni yıla adım atarsınız. Zihninizi meşgul edecek ikilemler ortasında kalacağınız ilişkilerde önce sakinleşmeli, sonra kendi çıkarlarınızı kimseyi incitmeden korumalısınız. Yurtdışı ilişkilerinizde umduğunuzu bulamadığınız gelişmeler gündeme gelebilir. Ön yargı yapmadan Ocak ayındaki gelişmeleri soğukkanlılığınızı kaybetmeden takip etmeli, ondan sonra bu konuyla ilgili yeni kararlar almalısınız. Yeni yıla sıcak aile ortamında sevginizi paylaşarak girmek, sizi en çok mutlu eden konu olacaktır.

İKİZLER BURCU 2022 OCAK AYI YORUMU

Sevgili İkizler, zaman zaman kırıp dökeceğiniz ve ardından pişmanlık duyup uysallaşacağınız bir aya girmiş bulunmaktasınız. Ruh haliniz bugünlerde çok değişken. Ne istediğinizi ve nasıl yaşamak istediğiniz konusunda çok kararsızsınız. Sizden ricam bu ay ani kararlar almamanız, yoksa çok zararlı çıkacak gibisiniz. Bu ay birtakım arkadaşlıklar edinebilir ve mutlu olabilirsiniz. Evde pineklemekten çok sıkıldınız, farkındayım. Ocak 15 den sonra aşk hayatınız cıvıl cıvıl olabilir, güzel seyreden ilişkiniz çevrenizdekileri kıskançlık krizine sokabilir. Bu durumda sizin hoşunuza gideceğe benziyor. Uzun zamandır haber beklediğiniz bir konuda ay sonunda haber gelebilir. Sevinçten havalara uçacak gibisiniz. Benden söylemesi. Hoşça kalın.