Ana SayfaBurçlar Nuray Sayari 11 Ağustos 2019 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji
Array

Burçlar Nuray Sayari 11 Ağustos 2019 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

KOÇ BURCU 11 Ağustos 2019 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bir süreliğine de olsa insanlardan uzaklaşmayı düşünüyorsunuz insanlardan uzak yaşamayı kafanıza koydunuz sadece bunu gerçekleştirmek kaldı bir de böyle deneyin belki sizin için daha iyi olur. Sıkıntılı bir zamandasınız üzülmeyin her şey daha güzel olacak bazen gelgitleriniz var ve bu gelgitlerin ise yakın çevrenizdeki insanlar çekiyor fakat her insanda çekemez bunu unutmayın bir an önce kendinize de çekidüzen vermeyi denemelisiniz. Bence bu ara spora başlamalısınız kendinizi forma sokup daha zinde olabilirsiniz. Harcamalarınıza günden güne dikkat ediyordunuz fakat şimdi bunu yapmıyorsunuz ve sizin zararınıza olacak bir durum. Aşırıya kaçan olaylarlarınız olabilir daha sakin yaklaşıp olayları çözüme kavuştura bilirsiniz. 


BOĞA BURCU 11 Ağustos 2019 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Olgunluğu tattığınız bu dönemde bütün sorumlulukları yüklenmeye çalışmayın olgunluk demek her şeyi yerli yerinde yapmak demek siz bunu yanlış anlamışsınız kendinize aşırı yükleniyorsunuz bunlardan kaçının. Kaybedeceğimiz çok şey var fakat ben kaybetmem havasındasınız yanlış yapıyorsunuz önce etrafınızdaki insanlar kaybolacak sonra ailenizi kaybedebilirsiniz hal ve hareketlerinize çeki düzen verin. Bazen aşırı derece bunalmış hissediyorsunuz bunun sebebi ise kendinizi yormanız ve gereksiz yere kuruntularınız. Hayatınızda sizi olumsuz şekilde yönlendirecek olan insanları kendinizden uzak tutun ve pozitif insanlarla beraber olduğunuzda kendinizi daha iyisi edeceğimize de emin olun zaten insanlar kendini uzaktan belli eder bunu anlamaya çalışın. 

İKİZLER BURCU 11 Ağustos 2019 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Kendinizi sevilmiyormuş gibi hissediyorsunuz Bu da partnerinizden kaynaklı artık gerçekten ettiğinizi düşünüyorsun durum gerçekten iyiye gitmiyor bunun farkına varıp elini ayağını çekmen gerekiyor aksi taktirde üzülen taraf sen olacaksın partnerin anlayışlı biri bu konuyu ona da açabilirsin karşılıklı oturup tartışılması gereken konular olursa tartışın, çözüme kavuşmıyorsa da birbirinizi üzmeyin. Size önem veren insanlarla birlikte olun ve sizi mutlu eden insanları sizde mutlu edin zaten yapınız gereği enerji dolu ve mutlu bir insansınız tabi bazen kafamıza esince siz bile kendinizin ne yaptığını bilmiyorsunuz. Bu ara sıkıntılı bir dönem olabilir sizin için bu yüzden bütün olaylara daha sakin ve tedbirli yaklaşın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img