Burçlar Nuray Sayari 10 Ocak 2022 Pazartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji


Oğlak Burcu 10 Ocak 2022 Pazartesi Yorumu


Sevgilinize çok güveniyor ve onu limanınız olarak görüyorsunuz. Büyüklerimiz ne derse doğru diyordur çünkü sizin için çabalıyorlar ve bu yüzden büyüklerinizi dikkate almalısınız. İş hayatınızda size rakip gelen birisi var ve bu yüzden kendinizi pasif görüyorsunuz fakat kendinize biraz zaman ayırıp kendinizi toparlarsanız siz ona daha iyi bir rakip olacaksınız. Harcamalarınıza dikkat edin kendinizi biraz tutmanızda fayda var. Yine eskisi gibi harcama yapacaksınız fakat bir zaman sonra yani sabretmeniz gerekiyor bu sabrın sonunda da iyi şeyler olacak.

Sevdiklerinizin sizin için neler yaptığını görmeli ve onlara yaklaşımınızı daha bir yumuşatmalısınız. Ailenize karşı daha nazik davranırsanız ailenizle olan tüm sıkıntılarınız tarihe karışacak. Uzaklardan gelecek bir haber var, hayırlara vesile olması dileklerimle.


Kova Burcu 10 Ocak 2022 Pazartesi Yorumu


Yarım kaldığını düşündüğünüz bir aşk var fakat bazen de yarım kalmasını istiyorsunuz çünkü bazı gelişmeler böyle olması gerektiği düşüncesi verecek. İletişim sorunları çekeceksiniz kendinizi anlatmakta da sıkıntınız var ve bu yüzden de derdinize derman bulamayacaksınız.

Son zamanlarda kendinizi pek iyi hissetmiyor, size iyi gelecek olan birisi var ve bir an önce gelsin istiyorsunuz. Bazen çok aceleci davranıyorsunuz. Bunu yapmaktan kaçının çünkü size iyi sonuçlar yaratmayacak. Aile arasında bazı sohbetlerde anlaşmazlıklar görünüyor fakat alttan alırsanız sizin yararınıza olacak hem aile büyüklerinizin gözünde değeriniz olacak hem de kendinizi iyi hissedeceksiniz.


Balık Burcu 10 Ocak 2022 Pazartesi Yorumu


Size karşı güven besleyen insanları kırmak istemiyor, bu nedenle onlara karşı daha hassas davranıyorsunuz. Bu aralar kendinizi çok iyi hissedeceksiniz hiç olmadığınız bir anda sürprizlerle karşılaşabilirsiniz ve bunlar sizi çok mutlu ediyor, partnerinize duyurulur.

Bir dostunuzla yapacağınız tartışmalarda her zaman haklı çıkamaya bilirsiniz, bu yüzden konuşmalarınızı ve tavırlarınıza dikkat edin. Aile yaşantınızda çok iyi anlaşıyorsunuz fakat yine de dikkat etmekte fayda var çünkü kimse dört dörtlük olamaz. Kendinizi içinizde kapıyorsunuz ve yanlış yapıyorsunuz dışarıda o kadar güzel hava var ki kendinize haksızlık ediyorsunuz, artık kendinize zaman ayırmanın vakti geldi inanın, karamsar olmayın kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.