Burçlar Nuray Sayari 10 Ocak 2022 Pazartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji


Terazi Burcu 10 Ocak 2022 Pazartesi Yorumu


Sevgilinizle güzel vakit geçiriyorsunuz birlikte çok eğleniyorsunuz fakat bazen aklınıza eskileri takılıyor ve buda sizin huzurunuzu kaçırıyor. Karşınızdakini üzmemeye gayret gösterin çünkü sizi çok seviyor, eskiden olan birtakım şeyler varsa gündeme getirmemeye bakın gereksiz konularla birbirinizi üzmeyin. İş açısından biraz hayal kırıklığına uğrayacaksınız buda sizi olduğunuzdan daha tutumlu yapacak ve artık insanlara güvenmemeyi öğreneceksiniz. Bugün daha fazla harcama yapacaksınız, dikkat etmeniz gerekiyor ki yarınlar için güzel birikmişlikler olsun. Ailevi ufak tefek konuşmalar olacak ve bu konuşmalarda sizin haklı çıktığınızı görecekler herkes kendi kabuğuna çekilecek kimse artık size karışmayacak.


Akrep Burcu 10 Ocak 2022 Pazartesi Yorumu


Sevgilinizin gözünde bir tık daha yükseliyorsunuz bunun sebebi nedir bilinmiyor. Bazı olaylarda bazı yaşanmışlıklar da kendinizi soyut bir şekilde bulabilirsiniz. Maddi anlamda bazı ufak yatırımlar yapabilirsiniz fakat yapacağınız bu yatırımlarda daha dikkatli kararlar vermelisiniz. Bu kararları verirken aile büyüklerinizden birine danışmanız gerekecek.

Sevgilinizle yaşayacağınız bazı ufak tefek sorunlar olacak tavırlarınıza ve konuşmalarınıza daha dikkat ederseniz hem sevgiliniz hem siz kırılmayacaksınız. Aile hayatınızda münakaşaya girebilirsiniz, alttan almanız gereken konularda alttan almaya bakın çünkü aile büyükleriniz aşırı derece sinirli görünüyor. Zinde oluşunuz sizi günlük yaşantınızdaki iş ve aktivitelere sıkı şekilde bağlıyor. Böylelikle de motivasyonunuz tavan yapmış olacak.


Yay Burcu 10 Ocak 2022 Pazartesi Yorumu


Hayatınızda bazı yenilikler yapacaksınız bu yenilikler size çok iyi gelecek. Boşvermişlik sendromundan veya görünümünden çıkmanız gerekiyor. Sevgilinizle yapacağınız ufak tartışmalar da biraz canınız sıkılacak fakat ufak kavgalarınız büyümeye neden olacak ve bu yüzden de ilişkiniz ayrılmakla sonlanabilir.

İş hayatınızda ufak tecrübesizlikleriniz var fakat bu tecrübesizlikleri zamanla atlatacaksınız. Herkes tarafından takdir ediliyorsunuz bu takdir edilişinizi iyi değerlendirmeli ilerisi için güzel sonuçlar elde etmelisiniz. Harcamalarınıza dikkat ediyorsunuz fakat her ne kadar dikkat etseniz de, bazı ufak harcamalar sizin bütçenize sıkıntı yaratacak.