Home Astroloji Burçlar Nuray Sayari 10 Kasım 2020 Bugün Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 10 Kasım 2020 Bugün Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları

Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuları Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı Astrolojinin duayenleri. 28 Mart 2020 Cumartesi günü burç yorumları

Günlük Burç Yorumları 10 Kasım 2020 Salı (Günlük Burç Yorumları Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı yorumları), Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuların Rezzan Kiraz ve Nuray Sayar.

İşte 10 Kasım 2020 Salı Günlük Burç Yorumları…

10 Kasım 2020 Salı Koç Burcu Yorumu – (21 Mart – 20 Nisan)

Yakın çevrenizdeki insanlarla aranızdaki güven bağını tazelemek, bağı güçlendirmek isteyebilirsiniz. Etrafınızdaki insanlar için “ hakkımda konuşuyorlar mı? Konuşuyorlarsa da ne konuşuyorlar? “ sorularını sıkça sorabilir ve bunlara cevap arayabilirsiniz. Keskin değişimlerin aktif olacağı bir hafta sizi bekliyor.

Her şeyden önce yaklaşık 2 aydır geri hareketiyle elinizi kolunuzu bağlayan, sizi gereğinden fazla, öfkeli, sinirli ve atak hale getiren yönetici gezegeniniz Mars, hafta sonu meydana gelecek olan Akrep’teki Yeni Ay ile birlikte düz hareket etmeye hazırlanacak. Bu etki sayesinde ilişkilerinizde daha akıcı ve uyumlu bir döneme adım atacaksınız. Uzun zamandır aksayan tahsilatlarınızda olumlu gelişmeler meydana gelebilir. Özellikle salı gününden itibaren ortaklık, kredi, vergi, sigorta ödemeleri ile ilgili gündemler daha akıcı hale gelir. Perşembe günü kurumsal yaşamınızda önemli bir terfi alabilir ya da farklı bir iş gündemine odaklanabilirsiniz. Kısacası, keskin değişimlerin etkisi altındaki bu haftanın size taşıyacaklarını sakin bir kafayla yönetmeniz, doğru olacaktır. Ailenizdeki bireyler yaşantınız ve davranışlarınız hakkında bir takım öneri veya tavsiyelerde bulunabilirler. Bunların sizin için önem taşıyacağını unutmayın. İşlerinizi yoluna koymanın en kolay yolu sizin için sabretmek olacaktır. Çünkü sabırsız tutumlarınızla elinizdeki işinizin sonuca ulaşmasını beklemek konusunda sıkıntı yaşıyorsunuz. Maddi konularda yaşamış olduğunuz problemlerin yavaş yavaş çözüme kavuşmaya başlayacağı bir zaman sizi bekliyor. 

10 Kasım 2020 Salı Boğa Burcu Yorumu – (21 Nisan / 21 Mayıs)

Kendinizi olabildiğince üzüntüden ve stresten uzak tutmanız gerekebilir. Hassas geçireceğiniz bir dönem olacağından dolayı normalinden daha fazla alıngan olabilirsiniz. Akrep burcunun etkisini yoğun bir şekilde hissedeceğimiz bu Yeni Ay haftasında özellikle özel hayatınızda köklü değişimler yapmaya hazır olun. Zira hafta başında tutkulu bir hale dönüşen gönül işlerini yönetmekte zorlanabilirsiniz. Kalbinizi çalan kişi zaman içinde size olan sevgisini takıntılı ve manipülatif bir hale sokabilir. Bu durum ileride aşırı kıskançlık ve özgürlüğünüzün kısıtlanması nedeniyle üzerinizde olumsuz bir baskı haline dönüşebilir.

Diğer yandan haftanın ilk yarısında çocuğunuzun isteklerine eğilmek ve onunla daha fazla zaman geçirmek size iyi gelecektir. Böylece aranızda bir süredir devam eden soğukluğu da ortadan kaldırmış olursunuz. Akrep’teki Yeni Ay ile birlikte uzun zamandan beri geri giden Mars’ın ilerlemeye başlayacak olması, geri planda kalan sizi yoran ilişkilerin artık hayatınızdan çıkıp gitmesine neden olacaktır. Böylece kafanızı kurcalayan, size negatif enerji yükleyen olayların etkisini üzerinizden atmayı başarırsınız. Perşembe gününden sonra hukuki konular ve bürokratik işlemlerinizde kalıcı çözümler elde edebilirsiniz.Girişeceğiniz bir takım işler olabilir. Bu işlerle uğraşırken günlük yaşantınızdaki sorumlulukları da göz ardı etmemeniz gerektiğini unutmayın. Alacağınız bazı kararlar doğrultusunda hayatınızda bazı değişiklikler mümkün olabilir. İç huzurunuzu daha iyi yerlere taşıyabilmek sizin elinizde. Arkadaşlarınızın davet edeceği etkinliklere katılımlarınızla moraliniz daha tatmin edici olacaktır. Para ile çözülebilecek sıkıntıları kafaya takmanın pek fazla alemi yok. Zaten maddi konularda rahatlamanın ön planda olacağı dönem sizi bekliyor olacak. 

10 Kasım 2020 Salı ikizler Burcu Yorumu – (22 Mayıs / 22 Haziran)

Enerjinizi çalışma hayatınızda etkili bir şekilde kullanabilecek, başarılı sonuçlar elde edeceksinizdir. Yorucu bir haftaya adım atarken en azından çabalarınızın karşılıksız kalmayacağını bilmek, size huzur verecektir. Günlük hayatın rutin akışında uzun zamandan beri karşılaştığınız aksiliklerle artık vedalaşmaya hazırsınız. Özellikle sağlık konularında Eylül sonundan beri kafanızı kurcalayan sorulara sağlıklı yanıtlar alabilirsiniz. Mesai arkadaşlarınızla yaşadığınız iletişimsel zorluklar da bir çözüme kavuşacaktır.

Cinsel organlar ve boşaltım sisteminizdeki hassasiyet için sağlığınıza özen göstermeli, gerekirse bir doktor muayenesinden geçmelisiniz. Haftanın ilk yarısında, Başak burcunda seyahat Ay’ın sayesinde evde sizi bekleyen tüm işleri halledecek ve istediğiniz yeni düzene artık kolaylıkla geçebileceksiniz. Bu dönemde yaşadığınız ortamı değiştirme, taşınma ya da tadilatla uğraşma gibi konular gündeme gelebilir. Sonbaharın sakin yüzünü bu tarz aktif faaliyetlerle faydalı ve verimli bir sürece dönüştürebilirsiniz. Hafta sonunda aşk hayatınızda kıskanma ve aşırı sahiplenme konusu, özgürlüğüne düşkün sizin gibi biri için pek kolay olmayacaktır. Hafta sonunda bol oksijenli ortamlarda sevdiklerinizle beraber vakit geçirmeye özen göstermelisiniz.   Çalışma arkadaşlarınla iş yeri haricinde de bir arada zaman geçirmeniz gerekebilir. Opsiyonel bir gereklilik olsa da katılımınız sizin ve çalışma arkadaşlarınız için önem arz edebilir. Kendinize olan güveninizde tereddütleriniz olsa da inançlı yanınız daha ağır basacaktır. Atacağınız adımları 2 kere düşünün. Doğruluğundan emin olduğunuz konularda bile doğruluğu sorgulayabilirsiniz. Birlikte zaman geçirdiğiniz yakın arkadaşlarınızla bu aralar pek görüşemeyebilirsiniz. Sizin için önem arz edecek bazı konular hakkında küçükte olsa haberler alacak ve mutlu olacaksınız. Yüzünüzdeki gülümsemeyi ihmal etmeyin. 

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version