Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 10 Kasım 2020 Bugün Günlük Burç Yorumları - Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 10 Kasım 2020 Bugün Günlük Burç Yorumları – Astroloji

10 Kasım 2020 Salı Oğlak Burcu Yorumu –

Çevrenizde bulunan insanların zihnindeki düşüncelerini çok fazla umursayabilir ve bu düşüncelere müdahalelerde bulunmak isteyebilirsiniz. Ancak insanların ne düşündüğünün sizin hayatınızı etkileyecek derecede olmaması gerektiğini fark etmeniz gerekecektir.

Gelecek yaşam hedefleriniz için yeniliklere merhaba diyeceğiniz bir haftaya adım atıyorsunuz. Haftanın ilk yarısında Ay Başak burcunda seyahat ederken, akademik konular, yabancılarla iletişim, medya ile ilgili çalışmalar, hukuki gelişmeler, resmi işlemlerle ilgili takipler sizin için daha aktif bir hale gelebilir. Salı günü Merkür’ün Eylül sonundaki gibi yine Akrep burcunda seyahat etmesi ve hafta sonu aynı burçta meydana gelecek olan Yeni Ay etkisiyle, geleceğe dair planlarınızda kalıcı başlangıçlar yapabilir, eskiden beri sizi yoran arkadaşlık ilişkilerinden uzaklaşma kararı alabilirsiniz.

Hafta sonunda ikili ilişkilerinizde baskıcı bir tavır sergilemek isteseniz de ılımlı ve yumuşak yaklaşımın daima daha olumlu sonuç vereceğini unutmayın. Kariyerinizde önemli ortaklıkların altına imza atmak için bu hafta, yoğun bir gündemle karşı karşıya kalabilirsiniz. Haftanın ikinci yarısında iş alanında önemli bir sunum yapabilir ya da annenizin resmi işlerine destek olabilirsiniz. Ayrıca evlilik ya da boşanma kararları gündeme gelebilir. Yeni yaşam düzenine geleneksel değerlerinizi koruyarak geçmelisiniz. Huzura biraz daha yakın olmak istediğiniz zamanlarda iç sesinizi dinlemeyi tercih edebilirsiniz. 

Aşk hayatınızda ise partnerinize karşı sizinde anlam veremeyeceğiniz tepkileriniz olabilir. Kontrolsüz davranışlarınıza kontrol getirmelisiniz. Yalnız bir yaşantısı olan oğlak burçları ise mutlu olacakları gelişmelerle karşılaşabilirler. Alışveriş isteğiniz içinizde doğacak olsa da kendinizi frenlemenin yollarını bulabileceksiniz. Fren konusunda en büyük etken maddi durumunuz olacaktır.

10 Kasım 2020 Salı Kova Burcu Yorumu –

Bugün bir takım sebeplerden dolayı seyahat etmeniz gerekebilir. Bu yolculuğu yaparken farklı bir yerde olduğunuz için cesaretinizde düşüşler gerçekleşebilir.  Ancak bu gittiğiniz ortamda arkadaş çevrenizin de olacak olması sizi biraz daha güçlendirecektir. Bu hafta artık yeni başlangıçlar için elinize kağıt kalem alarak bir liste hazırlayabilirsiniz.

Zira kariyer hayatınızdaki Yeni Ay ile birlikte hedeflediğiniz tüm atılımlara kendinizi hazır hissedeceksiniz. Yeni bir işe adım atabilir, farklı bir ilişki deneyimine açık olabilir, dünyaya karşı bakış açınızı geniş bir perspektifle oluşturabilirsiniz. Hafta ortasında Terazi burcunda seyahat eden Ay’ın etkisiyle uzaklardan uzun süreden beri beklediğiniz bir haber size ulaşabilir. Yurt dışı ile ilgili işlerinizde olaylar hızla akmaya başlayacaktır. Hafta ortasında gücün sembolü Plüton ile bereket habercisi Jüpiter kavuşumu hiç beklemediğiniz bir yerden maddi manevi destek alacağınızı işaret edecek. Bu desteği kabul etmeli önünüzdeki yeni 3 yıl için bu hafta planlarınızı detaylı bir şekilde gözden geçirmelisiniz.

Ayrıca eklem ve kemik sağlığınızı kontrol ettirmeli, stres yaptığınız konuları içinize atmadan bol bol egzersiz yaparak beden enerjinizden uzaklaştırmalısınız. Gün içerisinde karşılaşacağınız insanlarla keyifli sohbetlerin olabileceği zamanlar sizinle olabilir. Hayatınızda etki bırakması muhtemel olan bu insanlarla dostluklar edinebilirsiniz. Moralinizde tutarsızlık olabilir, moraliniz sürekli değişkenlik gösterebilir. İş hayatınızdaki yoğun çalışma temposu tatili dört gözle beklemenize neden olacak.  Yakın zamanda sizi mutlu edecek ufak çaplı sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.

10 Kasım 2020 Salı Balık Burcu Yorumu –

Çevrenizde bulunan insanlar sizinle muhataplık kurmak isteyebilir. Sizden moral ve destek bekleyen kişileri geri çevirmek istemeyeceksiniz. Bu kişilerin yanında olurken kendi sırlarınızı da açığa çıkarmamanız gerektiğini unutmayın. Bu hafta artık yeni başlangıçlar için elinize kağıt kalem alarak bir liste hazırlayabilirsiniz.

Zira kariyer hayatınızdaki Yeni Ay ile birlikte hedeflediğiniz tüm atılımlara kendinizi hazır hissedeceksiniz. Yeni bir işe adım atabilir, farklı bir ilişki deneyimine açık olabilir, dünyaya karşı bakış açınızı geniş bir perspektifle oluşturabilirsiniz. Hafta ortasında Terazi burcunda seyahat eden Ay’ın etkisiyle uzaklardan uzun süreden beri beklediğiniz bir haber size ulaşabilir. Yurt dışı ile ilgili işlerinizde olaylar hızla akmaya başlayacaktır. Hafta ortasında gücün sembolü Plüton ile bereket habercisi Jüpiter kavuşumu hiç beklemediğiniz bir yerden maddi manevi destek alacağınızı işaret edecek.

Bu desteği kabul etmeli önünüzdeki yeni 3 yıl için bu hafta planlarınızı detaylı bir şekilde gözden geçirmelisiniz. Ayrıca eklem ve kemik sağlığınızı kontrol ettirmeli, stres yaptığınız konuları içinize atmadan bol bol egzersiz yaparak beden enerjinizden uzaklaştırmalısınız. Herkesi kendiniz gibi sanmaktan biran önce vazgeçin. Kendinizi mutlu etmek adına alışverişe çıkabilir, kendinizi bu şekilde ödüllendirebilirsiniz. İş hayatınızda çalışmalarınızı yürütürken takım arkadaşlarınızdan gerekli desteği alamadığınızı düşüneceksiniz. Şansınızın yüksek olabileceği bir gün. Şansınıza güvenerek bazı girişimleriniz olabilir. Gün içerisinde ailenize göstermeniz gereken ilgi konusunda kendinizi eleştirebilirsiniz. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img