Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 10 Kasım 2020 Bugün Günlük Burç Yorumları - Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 10 Kasım 2020 Bugün Günlük Burç Yorumları – Astroloji

10 Kasım 2020 Salı Terazi Burcu Yorumu –

İş hayatınızla sosyal hayatınız arasında kurmuş olduğunuz dengenin bozulmaya başladığını düşünebilirsiniz. Bu dengesizlik, disiplininizin bozulmasına sebebiyet vereceği endişesi yaratabilir. İçinizde var olan bir takım hissiyatlarla hareket etmek mantığa pek uymayabilir. İlişkilerde tutkulu bir dönem bu hafta sizi bekliyor olacak.

Özellikle hafta sonuna doğru partnerinizle aranızdaki bağın daha güçlendiğini hissederken, daha önce hiç deneyimlemediğiniz kalpten bağlanma duygusu ilk başta başınızı döndürecektir. Pazar günü Akrep burcunda meydana gelecek olan Yeni Ay’ın etkisiyle bu güçlü itilimi yönetme stratejisi geliştirmeli, kişisel kontrolünüzü kaybetmeden tutkulu birlikteliğin keyfini sürmelisiniz.

Diğer yandan salı günü Merkür’ün tekrar Akrep burcunda ilerlemesiyle beraber Eylül sonundan beri sürüncemede kalan tahsilatlarınızı hızlandırabilir, üretim için yeni siparişler alabilirsiniz. Ayrıca spekülatif yatırımlarınızda da yüzünüzü güldüren gelişmeler yaşayabilirsiniz. Perşembe ve cuma günü Ay’ı evinizde misafir ederken, estetik konularıyla ilgili işlemler yaptırmak isteyebilirsiniz. Kadınlarla olan iş bağlantılarınızda da olumlu gelişmeler yaşansa da manipülatif senaryolara karşı tedbiri elden bırakmamalısınız.

Bugün, alacağınız kararlar diğer günlere oranla daha fazla önem arz edebilir. Sabrınızın sınanacağı anlarla karşılaştığınızda pes etmemeniz gerekeceğini aklınızdan çıkarmayın. Özellikle arkadaş çevrenizde sizin hakkınızda konuşulanlar karşısında sabrınızı dinç tutmalısınız. Bugün finansal konularda pozitif gelişmeler kaydedeceksiniz. Maddiyatınız belli bir düzene girebilir ve finansal güç ile bazı isteklerinizi karşılayabileceğinizin özgüvenini kazanabilirsiniz.

10 Kasım 2020 Salı Akrep Burcu Yorumu –

İş hayatınızda göstereceğiniz yoğun tempo sizin enerjinizi ciddi ölçüde düşürmeye neden olabilir. Artık kendinize ayırmanız gereken bir zaman diliminin olması gerektiği konusunda düşünceler hakim olabilir. Sağlık konularında huzursuzluklar gündeminize gelebilir.

Bu hafta çanlar sizin için çalıyor olacak. Zira hem salı günü iletişim cambazı Merkür’ü tekrar misafir etmeye başlayacak, hem de pazar günü burcunuzun yükseldiği bir Yeni Ay’a ev sahipliği yapacaksınız. Bu yılın taşıdığı köklü dönüşümlerle artık hayatınızda yepyeni bir sayfa açmaya hazırlanıyorsunuz. Gizemli ve tutkulu yapınızla istediğiniz herkesin dikkatini çekebilir, hem aşk hem iş hayatında önemli ve zorlu başlangıçlara adım atabilirsiniz. Yeni Ay ile birlikte düz hareket etmeye hazırlanan yönetici gezegeniniz Mars da uzun zamandır aksayan maddi konularınıza ve ilişkilerinize hızlı bir hareket kazandıracak. Bu dönemde güçlü stratejik yeteneklerinizden faydalanmalı, hatta karar almadan önce 6. hissinizin de sesini dinlemelisiniz.

Ortaklık tekliflerine, kredili yatırımlara açık bir dönem. Keyfinizi kaçıran sağlık problemlerinize biran önce müdahale etmek için özen göstermelisiniz. Atacağınız bazı adımlar, yapacağınız bazı aktivitelerde kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Kendinizi ifade etme konusunda güçlük çekseniz de biraz çabalamanız sonucunda başarılı olabileceğinizin kanıtı olabilecek bir gün olabilir. Üretkenlik konusunda başarılı bir yapıya sahip olmanıza rağmen bugününüz düşündüğünüzden de kısır bir gün olabilir.

10 Kasım 2020 Salı Yay Burcu Yorumu –

Aileye fazlasıyla düşkün ve çalışmaya gereğinden fazla meyilli bir karaktere sahipsiniz. Hayatınızdaki en önem verdiğiniz konuların en başında aileniz gelebilir. Hafta başında kariyer hayatınızla ilgili belirsizlikler evde pasif bir ruh haline bürünmenize neden olabilir. Yaşam sevincinizi asla elden bırakmamalı, depresyona meyilli düşüncelerden kendinizi uzak tutmalısınız.

Zira sobada her zaman ateş yanmaz. Önce odunların alınması ve sobada ne kadar süreyle yanabileceğinin planlamasını yapmak gerekir. Kendinizi başarısızlıklarınız için eleştireceğinize, başarılarınızın sonuçlarına fokuslanmalısınız. Böylece yardımına ihtiyaç duyduğunuz kişilerle hiç vakit kaybetmeden iletişime geçmeli, yüzünüze gülüp, arkanızdan konuşanlarla kısa sürede yollarınızı ayırmalısınız.

Zira elinizde olmayan koşulları yönetmek durumunda kaldığınız Akrep burcundaki Yeni Ay’ın etkisiyle, gizli, saklı kalmış konular ortaya çıkıp, hayatınızda kökten bir temizlik ve arınma sağlamak için size yol gösterir. İnançlarınızın sesine kulak verip, kendiniz için neyin doğru neyin yanlış olduğuna dair bir sonuca ulaşmayı hedefleyin. Sosyal yaşantınızda diğer günlere oranla daha aktif olabilir, arkadaşlarınızla daha fazla zaman geçirebilirsiniz. Günün üstünüzde bırakacağı olumlu etkilerden olabildiğince iyi yararlanmak isteyebilir, pozitif enerji fırsatını imkana çevirebilirsiniz. Hayat enerjisi yüksek olan biri olduğunuzdan dolayı kendinizi mutlu etmenin yollarını arayabilir ve bu yollarda yürümeyi tercih edebilirsiniz. Kendi içinizde yaşamış olduğunuz sıkıntılarınızı dışarı sızdırmamalısınız. Aksi takdirde sıkıntılarınızı zafiyete çevirmek isteyen insanlarla karşılaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img