Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 10 Kasım 2020 Bugün Günlük Burç Yorumları - Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 10 Kasım 2020 Bugün Günlük Burç Yorumları – Astroloji

10 Kasım 2020 Salı Yengeç Burcu Yorumu – (23 Haziran / 22 Temmuz )

Yengeç burçlarının aşırı duygusallıkları bugün pek fazla belirgin olmayabilir. Hatta duygusallıktan ziyade mantıkla hareket etmek isteyebilirsiniz. Sevgi, şefkat, tutku, aşk, romantizm konularıyla haşır neşir olacağınız bir Yeni Ay haftasına adım atıyorsunuz. Umduğunuzdan daha çok ilgi göreceğiniz bir ilişkinin ortasında kendinizi bulabilirsiniz. Bu köklü hislerin keyfine varmalı ve hayat deneyiminize bu sayede daha derin bakış açıları katmaktan hiç çekinmemelisiniz. Belki de geçmiş dönemlerde yaptığınız fedakarlıkların ödülünü alıyorsunuz.

Çocuklarınıza aşırı sahiplenme duygusuyla yaklaşmadan onların hayatını kolaylaştırmak adına elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmanız yeterli olacaktır. Zira bu şekilde onlar da kendi ayakları üzerinde durmayı daha kolay öğrenebilirler. Çocuk sahibi olmak için de bu Yeni Ay’ı bir karar zamanı olarak kullanabilirsiniz.

Haftanın ikinci yarısında gerek iş gerekse özel hayatınızdaki ikili ilişkilerde bir yıldır aksayan konular artık kesin bir sonuca ulaşarak, hayata daha kuvvetli bir enerjiyle tutunmanızı sağlar. Hafta sonu Venüs ile manipülasyon ve aşırı güç gezegeni Plüton arasındaki zorlu etkileşim ev içindeki ilişkilerde bir gerginliğe neden olsa da siz üstesinden gelmeyi başarırsınız. Çevrenizde bulunan kişilerin sorunlarıyla yakından ilgilenme isteğinizle ön plana çıkabilirsiniz. İş arayışında olan yengeç burçları bugün o mutlu haberi alabilir. Hayatınız için yapmış olduğunuz bazı planları yürürlülüğe koymak için uygun zamanlar bulacaksınızdır. Girişeceğiniz bir takım işlerdeki kuşkucu yaklaşımlarınız en doğruya iteceğini düşünebilirsiniz. Bu belli bir yere kadar doğru bir hamle olmuş olsa da devamlılığı konusunda düşünmeniz gereken yerler olabilir. Maddi konularda finans kaynaklarınıza güvenemediğiniz işlere kalkışmamakta fayda var.

10 Kasım 2020 Salı Aslan Burcu Yorumu – (23 Temmuz / 22 Ağustos )

Günlük yaşantınızda gerçekleşen olaylara düşünmeden tepkiler vermeniz sizi bir takım yanlışlara sürükleyebilir. Ağzınızdan çıkacak cümleleri iki kere düşünmenizde fayda var. Sabit fikirlerinizi yeni yaşam dinamikleri için kıracağınız tutku, sahiplenme, kuşku, ihtiras dolu Akrep’teki Yeni Ay haftasına “Hoş geldiniz!” Artık bu dönemde ev hayatınıza farklı bir çehre katabilir, uzun zamandır planladığınız dekorasyon değişimi ya da taşınma işlemini yürürlüğe koyabilirsiniz. Zira salı günü 27 Eylül’deki Akrep yolculuğunu yeniden deneyimleyecek iletişim ve hareket gezegeni Merkür sayesinde, planlı, programlı ve stratejik kararlar alabilir, kalıcı yatırımlara adım atabilirsiniz.

Aileden kalan mal varlığı ile ilgili paylaşımlar da gündeminizi doldurabilir. Hafta sonunda Yeni Ay eşliğinde manipülatif ilişkilere çekilirken, Eylül ortasından beri Koç burcunda geri giden Mars’ın ilerlemeye hazırlanmasıyla uluslararası bağlantılarınızda da hızlı gelişmelerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Ani bir seyahat ya da yurt dışı projesi gündeme gelebilir.   İş hayatınızda başarıya ulaşabilmek adına gerçekleştireceğiniz çalışmalar olumlu sonuçlara varacaktır. Son günlerde partnerinize karşı yaklaşımlarınız ilişkinize zarar verebilecek ölçüde olabilir. Aşk hayatınızı sıcak tutmaya özen göstermelisiniz. Eğer ilişkinize karşı özensiz olursanız ilişkiniz beklemedik sona ulaşabilir. Bazı konulardaki yanlışlarınızı anlayabilmenize yardımcı olacak yol yalnız kalıp biraz kendinizi eleştirmekten geçebilir. Günlük hayatınızda sizi rahatsız edecek herhangi bir sağlık probleminiz var ise bununla ilgilenmeniz gerekebilecek bir gün olacaktır.

10 Kasım 2020 Salı Başak Burcu Yorumu –

İletişim konularında şanslı olabileceğiniz gibi kendinize olan güvenin de üst seviyelerde olabileceği bir gün yaşayabilirsiniz. Uzun zamandan beri aksayan iletişim trafiğinizde artık akıcı bir döneme adım atıyorsunuz. Özellikle Akrep burcunda pazar günü meydana gelecek olan Yeni Ay sayesinde, fikirlerinizi karşınızdakilere daha kolay aktarabilecek, karşılıklı anlayışın geliştiği iş planlamaları yapabileceksiniz.

Kardeş ve yakın akrabalarla ilişkilerinizdeki pürüzleri derinden düzeltme ve şifalandırma zamanındasınız. Duygusal krizlere yer vermeden, hayata pragmatik açıdan bakmalı, rasyonel yönünüzle olayları çözümlemelisiniz. Bu dönemde kişisel dönüşüm eğitimleri alabilir, yoga gibi ruhu dinlendiren öğretilerden faydalanabilirsiniz. Kısa yolculuklar sonunda alacağınız kararlar ileriki dönemler için size fayda sağlar. Pazarlama, tanıtım, medyaya yönelik faaliyetlerde hızlanmalısınız.

Hafta sonunda aşk ve romantizme odaklanacak, aşkı ve tutkuyu artık daha derinden deneyimlemeye kendinizi hazır hissedeceksiniz.  Özellikle iş hayatınızdaki iletişim trafiğinde ciddi anlamda artış gözlemleyebilirsiniz. Pek sıcak bakmadığınız işler için düşüncelerinizi çekinmeksizin dile getirebileceksiniz. Kısa mesafeli yolculuklar gündeme gelebilir. Gününüzü belli bir planlara bölmüş olsanız da zaman zaman bu planların dışına çıkabilirsiniz. Aile içerisinde size göre belli başlı otoriteniz olabilir. Bu otoriteye karşı saygısızlık sezdiğiniz takdirde sinirlerinize pek fazla hakim olamayabilirsiniz. Bu durum aile içindeki huzuru bozmaya ve tartışmalara itebilir. İşte bu yüzden oldukça sakin bir gün geçirmeye dikkat edin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img