Ana SayfaBurçlar Nuray Sayari 10 Kasım 2019 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji
Array

Burçlar Nuray Sayari 10 Kasım 2019 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

KOÇ BURCU 10 KASIM 2019 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Koç burcunun gündeminden ailevi konular düşmüyor. Sorumluluk ve ilişkiler konusunda zorlanmaların olabileceği bir döneme girilebilir. Sert etkilerin olduğu Merkür retrosundan koçlara öneri; eğer ilişkilerin geleceğini planlayamıyorsa, akışına bırakarak devam etmesi. Çok plan yapmadan, sosyal çevrede manipülasyonu olan kişilere de dikkat ederek verimli bir Kasım ayı dönemi geçirmeleri öneriliyor. Ayrıca kariyer planları için de durum değişmiyor. Eğer kariyerinizle alakalı da ne yapacağınızı bilmediğiniz bir dönemdeyseniz, bir süre akışına bırakmanız en doğrusu olacaktır.

BOĞA BURCU 10 KASIM 2019 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Boğa burcu ve yükselen burcu boğa olan kişiler, iş hayatınızda hareketlenmeler mevcut. Artık haksızlıklara karşı dur diyeceğiniz bir dönem. Size kendinizi kötü hissettiren, ekarte etmeye çalışan  kimse varsa onların bu dönemde hayatınızdan çıkmasını sağlayacaksınız. Ayrıca hastalıkların olabileceği, kendinizi bedenen iyi hissetmeyeceğiniz bir döneme girmeniz de söz konusu. Buna dikkat etmeniz, özellikle bel ve kaslarınız için önleminizi almanız öneriliyor. Maddi konularda kendinizi güçlendirebilmek adına bazı girişimleriniz olabilir. Hayata karşı bakış açınızda bir takım değişikliklere gitmeniz gerektiğini düşünebilirsiniz. Atacağınız adımlarda mutlaka günlük yaşantınızı ve gelecek planlarınızı göz önünde bulundurmalısınız.

İKİZLER BURCU 10 KASIM 2019 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Peki, ikizler burcu için neler oluyor? Parasal konular gündemde. Mutlaka bu Kasım ayının ilk 3 haftasında parasal konularda tedbir alarak hareket edin. Aklınızda olmayan sebepler ile harcamalarınızda artışlar olabilir. Bunun önüne geçmek için kontrollü hareket etmek gerekiyor. Gördüğünüz rüyalara takılmamanız gerekiyor. Sizin için müjdeli haber ise Kasım ayının ilk 15 gününden birinde kariyer hayatınızla alakalı bir mucizenin olabileceği. Aşk hayatınız ise ne yazık ki anlam veremediğiniz kavgalar ile olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img