Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 10 Ekim 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 10 Ekim 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

KOÇ BURCU 10 EKİM 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu yıl parasal alanda en iyi nasıl para kazandığınızı ve nasıl kendinizi maddi anlamda güvende olabileceğinizi anlayacaksınız. Bu durum sizleri oldukça rahatlatacak. Sıkıntılar gitgide artıyor çünkü istekleriniz istediğiniz gibi olmuyor ancak sabrederseniz her şey istediğiniz gibi olucak. İş hayatınızda önemli gelişmeler söz konusu olabilir. Evinizi de aynı anda ihmal etmemeye çalışmalısınız. Aile boyu tatile çıkabilirsiniz daha güzel planlar peşindesiniz. Kaybettiğin enerjini geri kazanacaksın seni daha da güçlü yapacak karşına çıkacak bütün engellerin üstesinden geleceksin kafanı fazla yorma. Sevgilinizle güzel planlar yapacaksınız geleceğinize dair yatırımlar da yapabilirsiniz ortak bir işe de girebilirsiniz. Aşkta inşa çıkışlar yaşayacaksın. Sevgilinle arandaki sınırları kaldıracaksın ve daha samimi bir ilişki kuracaksın.

BOĞA BURCU 10 EKİM 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hatalı ve maceracı ilişkiler içerisine girmemenizi ayrıca tavsiye edebilirim. Bu dönemde yaşayabileceğiniz bir aşk veya ilişki daha sonrasında bazı hayal kırıklıkları getirebilir. İçini ısıtacak birileriyle karşılaşacaksın ve bu birileri sana çok çok iyi gelecek kendini hiç iyi hissetmediğim kadar iyi hissedeceksin. Kendinizi ön plana atmayı bırakarak aile üyelerinin kendi kararlarını vermelerine müsaade etmelisiniz. Çevrende gereksiz yere tartışmalara inatlaşmalara girme bu ara kaybeden taraf sen oluyorsun bu yüzden kendini biraz daha geri çekmeni öneriyorum. Kendinden Ödün vermek istemediğim bazı olaylarla karşı karşıya kalacaksın yinede tedbirli yaklaşmayı öğreneceksin. Geçmişte yaşadığımız ilişkiden de şimdi karşına çıkabilir ve bu geçmişin yeni sevgilini rahatsız edebilir bunun için sevgilinden az konularda özür dilemen gerekebilir. 

İKİZLER BURCU 10 EKİM 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bekarsanız çevrenizin yardımıyla belli bir tanışma içinde bir ilişki kurma yoluna gidebilirsiniz.Sakin kalarak spekülatif olaylara karşı kendinizi koruma altına almalısınız. Aile üyelerinizin karmaşık hayatları sizleri rahatsız ediyor olabilir. Bazı kişiler minnacık kalbinizi kırabilirler fakat siz buna müsaade etmeyin daha dikkatli olun. Hayata karşı bakış açının değişeceği, ve bunun farkına çok yakın zamanda varacaksın inşallah iş işten geçmez çünkü bu hayata karşı bakış açın o kadar mükemmel ki inşallah kaçırmazsın. Müjdeli bir haber ile karşı karşıya kalacaksın alacağın haberle şok olacaksın.  Eşinizle veya sevgilinizle aranızı bozmak isteyenler olacak fakat siz ne yapıp edip buna engel olacaksınız sizi kimse tutamaz. Bütün olumsuzlukları üzerinden atıp pozitif bir yaşama adım atacaksın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img