Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 10 Ağustos 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları - Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 10 Ağustos 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

Koç Burcu 10 Ağustos 2020 Pazartesi Burç Yorumu

Sıkıntılı dönemlerinize de yanınızda olan insanları asla unutmayın size büyük destekçi olacaklar bunları göz önünde bulundurun. Yardımlaşmayı bildiğiniz taktirde hiçbir şeyi kaybetmeyeceksinz aksine her şey sizin lehinize olacak. Sizinle alay eden insanlara artık haddini bildirin çünkü buna çok dayandınız bence artık bir dur deyin. Eğitim hayatınızda sizin yanınızda olan insanlara karşı daha farklı olmanız gerekiyor. Hayatta karşı bakış acınızın değiştiği bir günde her şeyin daha güzel olacağına inanıyorsunuz durum bundan ibaret olacak çünkü siz hayata pozitif baktığın sürece her şey daha güzel olacak.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bu hafta zorlu ve mücadeleli kararlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Özellikle iş hayatınızda otorite figürleri, çalışma koşullarının anayasasını adeta baştan yazıp, sizi öfkelendirerek, isyankar bir tavır içine sokabilir. Bu nedenle soğukkanlılığınızı korumalı, cesur tavırlarınızın size zarardan çok yarar vermesini sağlamalısınız. Zira unutmayın ki yayınlanmış bir anayasaya karşı gelmek, suç işlemek anlamına gelir. Bu nedenle özellikle finansal koşullarınızdaki hızlı değişimi dikkatle takip etmeli, kişisel gücünüzün altını çizmelisiniz. Diğer yandan Aslan burcundaki hareketli süreç, gerek çocuğunuz gerekse hayat arkadaşınızla hızlı akan bir sosyal yaşamın içine girmenize neden olabilir. Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bir dönemdesiniz. Ayrıca Spekülatif yatırımlara karşı ihtiyatlı olmalısınız.

BOĞA BURCU

Boğa Burcu 10 Ağustos 2020 Pazartesi Burç Yorumu

Sıkıntılarınızın artık gelip geçici olduğunu sizde farkındasınız ve bu farkındalığınızı kullanarak hiçbir şeyi kafanıza takmıyorsunuz en güzeli de bu kafamız rahat olduğu sürece her şey daha güzel yapacaksınız. Eğitim hayatınızda daha güzel yerlere gelebilmek için çok çaba sarf ediyorsunuz üzülmeyin ki bu çabanızın karşılığını alacaksınız biraz daha sabredin. Partnerinizle yaşadığınız bazı tatsız anlaşmalar olacak fakat her şeyi düzene sokmak sizin elinizde ve bunu başaracağınıza inanın.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Hafta başında burcunuzda seyahat eden Ay’ın ışığından aldığınız güç ile ev ortamınızda neşeli, coşkulu ortamlar yaratmak için sevdiğiniz dostlarınızla bir arada olmak isteyebilirsiniz. Bu dönemde gösterişten uzak kalmalı, kendi mutluluğunuz için yaşamsal kararlara yönelmelisiniz. Artık bugüne kadar yapılan fedakarlıklara dur deme zamanı. Bundan sonra sizi takdir edenlerle yollarınızı birleştirmelisiniz. Çarşamba günü hiç ummadığınız birinden zarar görebilirsiniz. Kıskançlık, çekememezlik temaları ortaya çıkabilir. Hukuksal girişimlerle ilgili beklenmedik gelişmelere hazır olmalı, sakinliğinizi koruyarak işin uzmanlarından destek almalısınız. Hafta sonu hayatınızda önemli bir erkek figürüyle bir fikir çatışması yaşayabilirsiniz.

İKİZLER BURCU

İkizler Burcu 10 Ağustos 2020 Pazartesi Burç Yorumu

Bu ara gereksiz her şeyi kafanıza takıp daha fazla üzülüyorsunuz kendinize zarar da olduğunuzu unutturmayın çünkü bu sizin için iyi bir şey değil. Bazen zamanı iyi değerlendir emiyorsunuz ve kendinizi çok kızıyorsunuz çünkü zamanın ne kadar değerli olduğunu bu ara daha da farkındasınız fakat bir süre sonra her şey rayına oturacak. Partnerinize karşı daha sakin yaklaşmalısınız bazı hareketlerin de hiçbir şekilde bir saçmalık yok dikkatli düşündüğünüzde her şeyin olması gerektiği gibi olduğunu fark edeceksiniz. Her konuda sabırsız yaklaşıyorsunuz artık buna bir dur demelisiniz çünkü sabrın ne kadar önemli olduğunu partnerinizden ayrı kaldığınızda anlayacaksınız. 

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bu hafta hiç alışık olmadığınız sabit ve ciddi konularla haşır neşir olup, bir süre sosyal kelebek özelliğinizi rafa kaldırmak isteyebilirsiniz. Ya da yakın çevrenizdeki bazı dost bildiğiniz kişilerle yollarınızı aniden ayırmak durumunda kalabilirsiniz. Herkesten dost olamayacağını anladığınız günlerden geçiyorsunuz. Bireysel gücünüzle hayatınızı dilediğiniz şekilde yönlendirebileceğinizi kavradığınız zaman her şey sizin için daha kolay olacak. Hafta ortasında Ay’ı misafir etmeye hazırlanırken, ele avuca sığmayan, riski seven birisi hayatınıza girip, gelecek planlarınızı bir anda değiştirmenize neden olabilir. Gerek özel gerekse iş hayatınızdaki bu ani tanışmalara karşı temkinli olmalısınız. Hafta sonu iki eril enerji Merkür ile Mars’ın dinamik etkileşimi kardeş ve yakın akrabalarınızla ilişkilerinizin gerilmesine neden olur. Yaratıcı dönemdesiniz. Bunu değerlendirin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img