Burçlar Nuray Sayari 1 Ekim Cuma, Bugün Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod 01 EKİM 2021 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU Nuray Sayari Günlük Burç Yorumları

KOÇ BURCU 01 EKİM 2021 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hayatı dolu dolu yaşamaya bakın çünkü bu güzel hayat size tekrar sunulmaz. Enerjinizi güzel şeyler için kullanmaya çalışın çünkü Bu ara enerjiniz baya bir yüksek gün içerisinde fazla enerji harcıyorsunuz ve gereksiz şeylere harcadığın zamanlar oluyor bu yüzden bunu yapmayın. 

İnsanlara karşı tahammülsüz olabiliyorsunuz çünkü bu zamana kadar herkese tahammül ettiniz ama artık edemiyorsunuz kendinizi düşünmek zorundasınız siz olmazsanız başkası da olmaz. Bütçenizi kenara ayırmaya özen gösterin eğer harcamalarınızda sınır koymazsanız ilerleyen zamanlarda size engel olarak dönecektir.

KOÇ BURCU HAFTALIK YORUMU

Yükselen Koç ve Koç Burcu: Haziran’dan beri ilişkilerle baş etmeye çalışmaktan yorgun düşmüş olabilirsiniz. Hatta hayattan ne istediğinizi de sorgulamak sürecindesiniz. Bu dönemde karşınızdakilerle kurduğunuz adrenalini yüksek ilişkiler, sizi strese sokmuş ve üzerinizde gerginlik yaratmış olabilir. İçinizden yeni bir hayata başlamak coşkusuyla yanıp tutuşurken, bağlı olduğunuz sorumluluklardan sıyrılamamak neşenizi kaçırmanıza neden olur.

 Artık 2 Ekim’de burcunuzda meydana gelen dolunay ile birlikte tüm bu his ve duygularla yüzleşip hayatın değişen ritmine ayak uydurmak için harekete geçeceksiniz. Bu etkiyle istifa etmek, yeni bir ilişkiye adım atmak, aile içindeki bağlılıklara son vermek gibi konula gündeme gelebilir. Cuma günü Başak burcuna geçen uyumlu ilişkiler gezegeni Venüs sayesinde yeni bir evcil hayvan alabilir, sağlığınıza daha fazla özen göstermek isteyebilirsiniz.

BOĞA BURCU 01 EKİM 2021 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hayatınızda yanlış giden şeylerin olduğunu düşünüyorsunuz evet bazen olabiliyor ama her zamanda olumsuz şeyler olacak diye bir şey yok siz yinede olumlu düşünmeye devam edin. 

Partnerinizle arasıra tartışmalarınız olabilir bunları takmak yerine partnerinize daha bir sarılmayı hedefleyin çünkü partneriniz size çok değer veriyor ve bu değeri karşılıksız bırakmayın. Etrafınızdaki insanlara güveninizin artacağı bir zamandasınız ve bu zamanda İnsanları daha bir tanıyıp tartma aşaması sizin için çok iyi olacak. Eğer o değerli vaktinizi ailenizede ayırırsanız hem aileniz hem de siz mutlu olacaksınız. 

BOĞA BURCU HAFTALIK YORUMU

Haftanın ilk günü rutin hayatınızın monotonluğundan sıkılabilirsiniz. Bu ruh haliyle özellikle kardeş ve yakın akrabalarınızla tartışmaktan kaçınmalısınız. Unutmayın ki hayat akışını değiştiren süreçlerden geçiyorsunuz. Bu nedenle aceleci kararlar almamalı zorluklar karşısında hemen pes etmemelisiniz. 

Yönetici gezegeniniz Venüs ile geri hareketine Koç burcunda devam eden Mars arasında Salı günü meydana gelecek olan canlı etkileşim sayesinde, uzun zamandır cesaret edemediğimiz özel yaşantınızdaki değişimlere somut adımlar atabilir, diğer yandan kurumsal hayattaki kimliğinizi güçlendirebilirsiniz. Cuma gününün ilk saatlerinde meydana gelecek olan dolunayın etkisiyle mesai ortamınızda hızlı bitişler ve yeni başlangıçlar birbirini kovalayabilir. 

Diğer yandan aynı gün Venüs’ün Başak burcuna geçişiyle birlikte, hafta sonu Ay’ı misafir ederken, aşk hayatınızda 28 Ekim’e kadar öz güveninizi artıracak, hem duygusal hem zihinsel yönden sizi tamamlayacak bir partnerin varlığına ihtiyaç duyarsınız. Evren sesinizi duyacak ve sizinle uyumlu bir kişiyi karşınıza çıkaracaktır. Bu anlamda mucizelere inanmalı ve gerçekleşmesi için sosyal ilişkilerinizi dinamik tutmalısınız. 

İKİZLER BURCU 01 EKİM 2021 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Güzel geçirdiğiniz bir günün ardından her seferinde kötü bir güne başladınız ama artık buna bir dur demelisiniz birazda bunun böyle olması sizden kaynaklı hayatınıza her insanı sokmıyorsunuz evet ama her insanı da kendiniz gibi sanıp güvenebiliyorsunuz.

 Hayata karşı enerjinizin yok olmasının nedeni sizin yaklaşımlarınızdan çünkü her seferinde pozitif değil hep negatif taraflarını tercih ediyorsunuz bu da hayatınızın kararmasına sebebiyet verebilir. Harcamalarınızda daha bir dikkat edin bu ara harcamalarınızda biraz aşmış gibisiniz o yüzden ne alıp almayacağımıza karar verin işinize yaramayan şeylere bulaşmayın.

İKİZLER BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta ilişkiler konusunda kafanız bir hayli karışık. İki kişi, iki yönetici, iki iş teklifi gibi ikilemler ortasında kalıp, karar vermekte zorlanabilirsiniz. Özellikle geçmişte kapattığınız defterler tekrar önünüze açılabilir. 

Dinginliğinizi korumalı, ruhunuzu dinlendirecek aktivitelere yönelmelisiniz. Cuma günü Koç burcunda meydana gelecek olan dolunayın etkisiyle gelecek planlarınızı daha görünür hale getirebilir, bitirmek istediğiniz sosyal ilişkilerden aniden uzaklaşabilirsiniz. Bu dönemde dernek, bayi, kuruluş gibi toplumsal oluşumların etkinliklerinden uzak durmalı ya da aktif görev almaktan kaçınmalısınız. Dolunay ile beraber Başak burcuna ilerleyecek olan Venüs’ün etkisiyle, uzun zamandan beri vakit ayıramadığınız evde yarım kalan işlerinizi tamamlayabilir, hatta dekorasyon değişikliği için harekete geçebilirsiniz. Toprakla uğraşmak isteyenler bu hafta sonunda aktif doğayla buluşma programı organize edebilirler. Sonbaharın sunduğu cömert güzelliklerden sonuna kadar faydalanacağınız göl ya da akarsu kenarında vakit geçirmek size ve sevdiklerinize iyi gelecektir.