Ana SayfaBurçlar Nuray Sayari 09 Temmuz 2019 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji
Array

Burçlar Nuray Sayari 09 Temmuz 2019 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

09Temmuz Salı BURÇ YORUMLARI

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

Koç Burcu 09 Temmuz 2019 Salı Günlük Burç Yorumu

Merkür Retrosunun Koç Burcuna Etkisi

Koç burçlarını çok daha içe dönük bir dönem bekliyor. Kabuklarına çekilecekleri bu dönemde kendilerini iyileştirmeye çalışırken iç dünyalarında bir türlü kapatamadıkları konularla iç savaş verebilirler

Günlük Koç Burcu Yorumu

Bu arada inişler ve çıkışlar olabilir aşk hayatınız olsun yaşantınız olsun fakat hepsini dengede tutmak için bir çaba sarf edeceksiniz biraz yorulabilirsiniz pes etmemeniz gerekir. Geleceğinize dair güzel iş teklifleri alabilirsiniz ve güzel projelerde bulunabilirsiniz Buda sizin geleceğinizi etkileyecek projeler olacak. Otorite konumunuza gireceğiniz bazı projeler ve işler alabilirsiniz Bir yandan da zaman diliminde kendi iç dünyanızda hareket ettirme içerisinde olacaksınız.

Boğa Burcu 09 Temmuz 2019 Salı Günlük Burç Yorumu

Merkür Retrosunun Boğa Burcuna Etkisi

Merkür retrosu döneminde önemli konulardan inandıkları şeyleri savunmak için atılsalar da sessiz kalmaları gerektiğini hatırlatmalıyız. Bu özellikle derinden etkiler yaratacak yanlış anlaşılmaları önleyecektir.

Günlük Boğa Burcu Yorumu

Ailenizle daha sakin konuşmaya çalışın sinirlerinizi bastırmaya özen gösterin ki aileniz de sizi daha iyi anlasın ve daha iyi çözümlerle olumlu sonuca varın. Çevrenizdeki bazı insanlarla iletişim sorunları yaşayabilirsiniz kendinizi bu konuda sıkıntı yaratacaksınız fakat üzülmenize gerek yok bazı sorunlar bazı taşlar yerine oturacak. Derdinizi veya sıkıntınızı arkadaşlarınızla paylaşacak ve içinizin rahatlayacağını göreceksiniz. Sabaha kadar çalışacağınız işler olabilir fakat kimse ezilmeden daha iyi yerlere gelemez bunuda sakın unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img