Burçlar Nuray Sayarı 09 Mart 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları / Astroloji

Günlük Burç Yorumları 09 Mart 2018 Cuma Günü Burç yorumunuzu öğrenin. Günlük Burç yorumları. Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuları Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı Astrolojinin duayenleri. Bu da bizim 09 Mart Cuma Günü burç yorumlarımız.

08 Mart 2018 - 22:24

KOÇ BURCU 09 Mart 2018 Cuma Günü Yorumu

Cuma günü hem yeni hem de çok yararlı işbirlikleri yapabilir ve ticari ilişkilerinizi en üst noktaya taşıyacak projelerinizi yaşamınıza dahil edebilirsiniz. Yine bu noktada ufkunuzu açacak, kendi benliğinizi yükseltecek, sizleri farklı düşünme yollarına sevk edecek kişilerle tanışmanız hayatınızda adeta bir dönüm noktası yaşatacaktır. Bu aynı zamanda ileriye yönelik atılacak sağlam dostlukların da temelini oluşturabilir. Sizler zaten bilgiye aç ve aynı zamanda da işkolik kimselersiniz. Bu nedenle yaşamınızda dahil olan bu kişileri herkesten daha çok sevecek ve görüşlerine çok daha fazla saygı duyacaksınız.

 

BOĞA 09 Mart 2018 Cuma Günü Yorumu

Cuma günü gerek iş yaşamınızda gerekse ev yaşamınızla ilgili olaylarda ortak paylaşımı gerektiren konularda saygılı olmanın önemini daha iyi kavrayacak ve bireysel hareket etmenin bazen ne kadar bencilce olduğunu düşüneceksiniz. Toplumsal yaşamın gereği olarak hareket etmediğimiz sürece hiçbirimizin kazanamayacağını her zaman bir parçamızın eksik kalacağını anlayacak ve bundan sonraki davranış biçiminizi buna göre değiştireceksiniz. Aynı zamanda başkalarının da bu düşüncenize ortak olmasını bekleyeceksiniz.
 

İKİZLER 09 Mart 2018 Cuma Günü Yorumu

Cuma günü ilişkilerden yana oldukça gergin enerjiler mevcut. Bu konuda karşınızdaki kişilerle fazla zıtlaşmadan iletişime girmeli ve ani tepkiler göstermekten çekinmelisiniz. Cuma günü adeta ilişkilerden yana bir samimiyet testinden geçebilirsiniz. Bu zamana kadar üzerini örtüp boş verdiğiniz bütün konular karşınıza sıkıntılar şeklinde çıkabilir. Konuşmalarınızda gerçekçi olmayan söylemlerden uzak durmalı ve karşınızdaki kişiyi agresifleştirecek davranışlardan kaçınmalısınız.

 

YENGEÇ 09 Mart 2018 Cuma Günü Yorumu


Cuma günü duygusal anlamda fazlasıyla kafa karışıklığı içinde olabilir özel yaşamınızla ilgili bazı sorulara cevap bulmak isteyebilirsiniz. Karşınızdaki kişiyi güvensiz bulabilir ve onunla gerçekten mutlu olup olmamak istediğinizi sorgulayabilirsiniz. Bu duygusal gelgitlerin yanı sıra yaşamı da sorgulayabilir ve kendinizi geçmişten Cuma günüe kadar derin bir hesaba çekme durumunda bırakabilirsiniz. Cuma günü yaşayacağınız duygular kısa süreli olacağı için kendinizi bu anlamda fazlaca kaptırmamalı ve daha çok yaşamınızdaki iyi şeylere odaklanmalısınız.

 

ASLAN 09 Mart 2018 Cuma Günü Yorumu

Cuma günü sosyal yaşamda gördüğünüz olaylar ve işittiğiniz bazı durumlar sizi fazlasıyla rahatsız edecek bir noktaya çıkabilir. Eğer bu konu sizi birinci elden etkiliyorsa mutlaka kendinizi savunmalı ve ılımlı bir şekilde konuya müdahale etmelisiniz. Fakat sizi ilgilendiren bir durum söz konusu değil ise kendinizi bu noktada geri çekmek ve olaya müdahale etmemek daha mantıklıca olacaktır. Bazı konularda öğrenmeniz gereken şeyleri hayatınızda dahil ettiğiniz takdirde aslında daha mutlu olacağınızı göreceksiniz. Mesela ilk olarak kimsenin avukatlığına kalkışmamayı öğrenmeniz iyi olacaktır. Çünkü en çok sıkıntı çektiğiniz konunun bu olduğunu sizler de iyi biliyorsunuz.

 

BAŞAK 09 Mart 2018 Cuma Günü Yorumu

Kariyerinizi ve çalışma hayatınızı yönlendirmeniz gereken konularla ilgili karşınıza değişken şartlar çıkabilir. Bunu kendinize yönelik olumsuz bir sıkıntı şeklinde görebilirsiniz. Fakat düşündüğünüz gibi olmadığını sonradan daha iyi anlayacaksınız. Zira hala şansınız ve olumlu durumlar sizden yana çalışmakta. Henüz geç kalmadan bu sıkıntıların kendi şansınıza çevirme çalışmalı ve hedefinize doğru kararlı bir şekilde odaklanmalısınız. Yine bu konuda da beklentilerinizi çok fazla yükseltmemek sizin için daha az zorlayıcı olabilir.

 

TERAZİ 09 Mart 2018 Cuma Günü Yorumu

Artık üzerinize binen sorumlulukları bir kenara bırakmanın ve etraflıca düşünmenin vakti geldiğine inanabilir ve şu anda kadar yaptığınız fedakarlıkları hiç kimse görmüyormuş gibi düşünebilirsiniz. Bu noktada haklı olduğunuzu şöyle anlayabilirsiniz. Eğer yaptığınız bütün fedakârlıklara rağmen hâlâ işiniz de aynı konumda iseniz gerçekten bu durumda etraflıca düşünmeniz gereklidir. Eğer tam da düşündüğünüz gibi isem bu seferde radikal kararlar almanın vaktidir. Unutmayın İyi insanlar hiçbir zaman kaybetmez, kaybedilir.

 

AKREP 09 Mart 2018 Cuma Günü Yorumu

Cuma günü itibariyle yaşamda geldiğiniz noktaya şöyle bir bakmak isteyebilir ve asıl amacınızın şu anki yeriniz olmadığı konusunda düşüncelere dalabilirsiniz. Beklentileriniz ve şu anki durumunuzla ilgili çelişkiye düşmektense var olan şartları daha da iyileştirmek belki daha akıllıca olacaktır. Aynı zamanda dikkat edeceğiniz diğer bir konuda bazen kendi çıkarlarınız için değil toplumsal çıkarlar içinde ortak amaçlar içinde hareket etmeniz olabilir. Bu anlamda yapacağınız çalışmalar özellikle kendinizi daha da iyi hissetmenizi sağlayacaktır.

 

YAY 09 Mart 2018 Cuma Günü Yorumu

Aşk ilişkilerinizde bazı konuları netleştirmek ve bazı davranış şekillerini yeniden belirlemek isteyeceksiniz. Çünkü sevgi konularında bazı tavırlarınız karşınızdaki insana karşı çok fazla abartılı gelebilir. Bu noktada sizler de nerede yanlış yaptığınızı bulmak için biraz beklemede kalıp duygularınızı süzgeçten geçirmeli ve her ne kadar seviyor olsanız da bunu dengeli bir şekilde göstermeniz gerektiğini bilmelisiniz. Ayrıca bu konuda kendinizi daha iyi ifade etmek için elinizden geleni yapmalı ve her zaman karşımızdakinin istekleri doğrultusunda hareket etmemeyi öğrenmelisiniz.

 

OĞLAK 09 Mart 2018 Cuma Günü Yorumu

Cuma günü ailenizle birlikte ortak konuşacağınız konular evlilik ve ilişkiler üzerinde olabilir. Sizden bu konuda daha hızlı davranmanızı ve herkese eleştirel gözle bakmamanızı isteyebilirler. Ayrıca bu konuyla ilgili sizlere bir teklifte getirebilirler. Hemen bu konuda kesin hüküm vermek yerine biraz daha ılımlı davranmalı ve karşınızdaki kişiye mutlaka bir hak vermelisiniz. Yaşam yolunda ilerlerken hayatın her daim aynı gitmeyeceğini hissedebilir ve sizler de bu fikri artık daha ciddi olarak ele almak isteyebilirsiniz.

 

KOVA 09 Mart 2018 Cuma Günü Yorumu

Hayatınıza dahil etmek istediğiniz bir konu ile ilgili yakın çevre arkadaşlarınızdan ve ailenizden maddi anlamda destekler alabilir onların yardımlarını yanınızda hissedebilirsiniz. Fakat Cuma günü dikkat edeceğiniz konu kendi hırslarının ve özgürlük isteğiniz olmalıdır. Zira bu başınızı yakacak bir duruma kadar çıkabilir. Hareketlerinizde aşırıya gitmeniz size zarar getireceğinden bu konuda kendinizi dinlemeyi öğrenmeli ve zararın neresinden dönersen kârdır düşüncesini kendinize rehber edinmelisiniz.

 

BALIK 09 Mart 2018 cuma Günü Yorumu

Cuma günü daha çok maddi gelirleriniz ile ilgileneceğiniz, tam her şeyi yoluna koydum derken bazı aksiliklerle karşılaşacağınız bir gün olabilir. Maddi beklentileriniz ile ilgili hedeflerinizi ulaşmışken son anda bir yanlış anlaşılmadan dolayı bir müddet daha beklemek durumunda kalabilirsiniz. Hiç kendinize dert etmeden, yaşadıklarınız için hiç kimseyi suçlamadan hareket etmeli ve bir müddet daha bekleyip sonrasında harekete geçmelisiniz. Çalışma hayatınızda ise size karşı bazı baskılama durumları ile karşılaşabilirsiniz. Bu durumda yapacağınız en iyi şey kendinizi işinize odaklamak olacaktır.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..