1. HABERLER

  2. ASTROLOJİ

  3. Burçlar Nuray Sayarı 09 Haziran 2023 Cuma Günlük Burç Yorumları- Astroloji

Burçlar Nuray Sayarı 09 Haziran 2023 Cuma Günlük Burç Yorumları- Astroloji

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün aşk, aile, şans ve para konularında neler bekliyor? Günlük Burç Yorumları 09 Haziran 2023 Nuray Sayarı burç yorumları.

A+A-

Koç burcu günlük, Boğa burcu günlük, İkizler burcu günlük, Yengeç burcu günlük, Aslan burcu günlük, Başak burcu günlük, Terazi burcu günlük, Akrep burcu günlük, Yay burcu günlük, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcu aşk iş para günlük burç yorumları,

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu bugün neler bekliyor?

 

KOÇ

Koç burçları haftaya mars ve Satürn etkileşimi ile başlıyorsunuz. Bundan dolayı iş hayatınızda bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda yaşayacağınız sorunlar gündeme gelebilir ve patronlarınızla sorunlar yaşayabilirsiniz. Bununla birlikte sakatlıklar oluşmaması için riskli sportif faaliyetlerden uzak durmalısınız. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz. Spor yaparken riskli hareketlerden de sakınmalısınız. Koç ve yükselen koçlar bu hafta ailenizin de desteği ile maddi anlamda rahatlayabilirsiniz. Bu dönem aile içindeki sorunlarınız çözülebilir ve iletişiminiz kuvvetlenebilir. Hedeflerinizden şaşmamaya, yönünüzü başka taraflara çevirmemeye dikkat etmeli sabırla beklemelisiniz. Eğitim konularında daha dikkatli olmanızda yarar var. 

 

 

BOĞA

Boğa burçları ve yükselen boğalar bu hafta bazı konularda gücünüz kısıtlanabilir, cesaret gerektiren konularda kendinizi gösteremeyebilirsiniz. Özellikle üstlerinizle gerginlikler yaşayabilir ve bazı konularda hevesiniz kaçabilir. Bu hafta ruhsal anlamda eğitimlere katılabilir ve uzman kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Bununla birlikte kardeşlerle ilişkilerde pürüzler olabilir. Yalnız olan boğalar etraflarında veya yeni tanışacakları biriyle flört durumuna girebilirler. Aile bireylerinden birilerinin iş veya eğitim konularında sizlere ihtiyacı olabilir. Yaratıcılığınızın üst noktada olduğu bir dönemdesiniz. Hayal gücünüzün katkısı ile yaratıcı projelerde bulunabilirsiniz. Çok ciddi güvendiğiniz kişiler tarafından hayal kırıklıklarına uğrayabilir ve maddi anlamda sorun yaşayabilirsiniz.

 

İKİZLER

İkizler burçlara yeni aldığınız kararları hayatınıza uygulamak için ideal bir dönemdesiniz. Özel hayatınızda da ilişkinizi etkileyecek yeni kararlar alabilirsiniz. İlişkinizde ve ortaklı işlerinizde ayağınıza yeni fırsatlar gelebilir. Birebir ilişkilerde şanslı olduğunuz ve kendinizi özel hissedeceğiniz bir hafta geçirebilirsiniz. Bununla birlikte fikir ayrılıklarından dolayı sürtüşmelerde yaşamanız mümkün.

Özellikle inandığınız şeyleri savunurken dozunu abartmamaya ve sevdiklerinizi kırmamaya özen gösterin. Hafta içinde agresif tutumlar içinde olabilirsiniz. Özellikle maddi konularda sevdiklerinizle tartışmalardan kaçınmalısınız. Cuma günü itibariyle maddi konularda kendinizi gösterebilir ve kendinizi daha güvende hissedebilirsiniz. 

 

 

YENGEÇ

Pazartesiye duygusal kararlarla başlayabilirsiniz sevgili yengeç ve yükselen yengeçler. Karşınıza işle ilgili yeni fırsatlar ve yeni teklifler gelebilir. Günlük hayatınızda önemli kararlar almak durumunda kalabilirsiniz. Aşırı iyimser tavrınızdan dolayı bu hafta kolayca kandırılabilirsiniz. Bundan dolayı gerçeklikten uzaklaşmamaya ve yabancı insanlarla gireceğiniz işlere dikkat etmelisiniz. Günlük aktivitelerinize diyet ve spor gibi aktiviteler katabilirsiniz. Değişimin başladığı bir dönemdesiniz. Bu hafta içi algınızı kendinize çevirmeli ve özellikle yapmanız gereken işlere daha çok odaklanmalısınız. Aşırı agresif tavrınız etrafınızdaki kişileri şaşırtabilir ve orta yolu bulmak zorunda kalabilirsiniz. İnatçılıktan ve didişmekten kaçınmalısınız. Hayatınızdaki önemli kişilerle olan ilişkilerinize bu hafta dikkat etmelisiniz. Cuma gününden itibaren kendinize olan güveninizin arttığı ve güçleneceğiniz yeni bir döneme girebilirsiniz. Kendinizi göstermek isteyebilirsiniz.

 

ASLAN

Yaşayacağınız dolunayın etkisi ile aşk hayatınızda hareketlenmeler olabilir. Özellikle yakın çevrenizde tanıştığınız yeni biriyle görüşmeye başlayabilirsiniz. Ama kendinizi fazla kaptırmamaya dikkat etmelisiniz. Ailenizde yeni bir bebek haberi olabilir. Bu hafta sezgilerinizin daha çok devrede olacağı bir hafta geçirebilirsiniz. Duygusal anlamda iniş çıkışlar olabilir ve olaylara fazla tepkiler verebilirsiniz. Bazı konularda geri planda kalabilir ve sorunları büyütebilirsiniz. Geçmişten gelen bazı konular anlık patlamalar yaşamanıza neden olabilir siz sakinliğinizi korumaya çalışmalısınız. Yalnız kalmak istediğiniz bir dönemde olmakla birlikte normalden fazla kalabalık olan bir dönemdesiniz. Bazı organizasyonlara davet edilebilirsiniz. Bununla birlikte çevrenizdeki kişilerin sorunları da sizi yorabilir. 

 

BAŞAK

Haftaya aile hayatınıza daha çok zaman ayırarak başlayabilirsiniz. Özellikle aile büyüklerinizin hayatlarında güzel gelişmeler ve kutlamalar olabilir. Bununla birlikte hem aile hayatınızda hem de kariyer anlamında hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Karşınıza önemli fırsatlar çıkabilir. Bu hafta sonu ikili ilişkilerinizden dolayı hayal kırıklıkları yaşayabilir, sevdiğiniz insanın sizinle aynı fikirde olmadığını görebilirsiniz. Kafanızda kurduklarınızla karşılaştıklarınız örtüşmeyebilir. Hafta içinde özellikle Çarşamba ve Perşembe günlerinde dikkatli olmalısınız. Sosyal çevrenizde beklenmedik sorunlarla karşılaşabilir ve kendinizi savunmak zorunda kalabilirsiniz. Arkadaş ortamınızda ve özel hayatınızda konuşmalarınızdan kaynaklanan bir takım sorunlar yaşayabilirsiniz. Baskı kurarak bazı ilişkilerinizi zedeleyebilir ve modunuz düşebilir. Bundan dolayı hafta sonunu özel hayatınıza ve arkadaş çevrenize daha çok önem vererek geçirebilirsiniz. 

 

 

TERAZİ

 

Terazi burçları bu haftaya yakın çevrenizde olan olaylarla başlayabilirsiniz. Özellikle çevrenizde yaşanan gelişmelere karşı daha duyarlı olabilirsiniz. Sosyal medya, reklam ve tanıtım konuları ile ilgili beklediğiniz bir gelişme varsa bu gelişmeler bu hafta içerisinde yaşanabilir. Bazı kişilerle olan ilişkilerinizi bitirebilir bazıları ile olan ilişkinize de farklı bir boyut kazandırabilirsiniz. Hafta içinde özellikle göz önünde olduğunuz yerlerde söylemlerinize dikkat etmelisiniz. Ters tepkiler vermekten ve enerjinizi yanlış kullanmaktan uzak durmalısınız. Fikirlerinizi hayata geçirmek için aceleci davranabilirsiniz. Fakat biraz daha sabırlı olmalı ve doğru zamanı kollamalısınız. Ailevi konularda çekişmeler yaşayabilirsiniz. Bununla birlikte aile içindeki sorumluluklarınızdan dolayı istediklerinizi yapamayabilirsiniz.

 

AKREP

 

Bu haftaya akrep burçları dolunay etkisi ile başlıyorsunuz. Dolunayın etkisi ile elinize para geçebilir ve maddi anlamda bir takım stratejiler geliştirebilirsiniz. Önünüze gelen maddi fırsatları mutlaka değerlendirmelisiniz. Bu hafta ekstra bir yoğunluk yaşayabilir bu durumdan dolayı zorlanabilirsiniz. Özellikle Çarşamba ve Perşembe günleri dikkatli olmanızda yarar var. Büyük işlerinizde yanılabilirsiniz. Bundan dolayı riskli konularda temkinli olmalısınız. Hızlı aldığınız kararlardan dolayı sorunlar yaşayabilirsiniz. Bununla birlikte problem yaşadığınız kişilerle daha çok muhatap olmanız gerekebilir ve inatlaşabilirsiniz. Sert ve dikbaşlı söylemlerinizden dolayı bazı olumsuzluklar yaşayabilirsiniz. Hafta sonu kalabalıktan ve gergin ortamlardan uzak durmalı ve kendinize daha çok zaman ayırmalısınız.

 

YAY

 

Bu hafta ikili ilişkiler ve özel hayatınızda birtakım gelişmeler yaşanabilir. Şanslı günlerinizi yaşıyorsunuz. Sezgileriniz oldukça yüksek. Bununla birlikte yaşanan tartışmaları fazla abartmamalı ve sizden destek bekleyen kişilerden desteğinizi esirgememelisiniz. Evinizle ilgili birtakım aksilikler yaşayabilir ve hayal kırıklıklarına uğrayabilirsiniz. Beklemediğiniz masraflarla da karşılaşabilirsiniz. Bundan dolayı bütçe ayarlamasını iyi yapmalısınız. Kafanızı maddi konulara çok takmadan ve olumsuz olmadan sorunlarınızı çözmelisiniz. Özellikle hafta sonu gizemli konulara ilginiz artabilir. Ortaklıklara girmek isteyebilirsiniz. 

 

Haberin Devamı 1 2 
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.