Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 09 Ekim 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

YENGEÇ BURCU 9 EKİM 2020 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Emeklerinin karşılığını alacaksın biraz daha sabretmeni tavsiye ederim. Hep aynı konulardan hep aynı insanlardan çevrende olan insanlardan bir çok sıkılıyorsun fakat bunun için bir çözüm elde edemiyorsun bir arkadaşından yardım alabilirsin. Hayatında ufak değişiklikler yapacaksın bu değişiklik sana çok iyi gelecek. Şansın ne zaman yüzüne geleceğini hiç kimse bilemiyor fakat sen tahmin edebiliyorsun biraz daha bazı konuların üzerine düşmeye bak.  Senin için yeni kararlar yeni bir başlangıç olacak hayatına katabileceğin en güzel şeyde bunun olduğunu düşüneceksin. 

Kendinizi bazen yalnız hissediyorsunuz bazende o kadar dolu ki herşey üzerinize geliyormuş gibi hissediyorsunuz. Aşkım gitti de yapılıyor ay gibi hissediyorsunuz zaten bu konularda hep duygusal yaklaştığınız için kaybediyorsunuz. Ailevi yaşantınızda ufak sorunlar  yaşayabilirsiniz bu konuda daha alttan almaya bakın. Karşınıza çok güzel bir kız veya bir erkek çıkacak ve siz buna tutulacaksınız kendinizi ondan alamayacaksınız. Arkadaşınızın bazı ufak tefek problemleri ile uğraşa bilirsiniz her konuda yardımcı olmaya çalışıyorsunuz arkadaşınızın yanında olmaya çalışıyorsunuz ve bu çok iyi bir şey. Hayata karşı enerjinizi daha da artırdınız ve bu sizin için çok iyi bir şey çünkü bu ara hep duygusaldınız bunu düzeltebilmeniz sizin için çok gurur verici. Bu ara kendinizi biraz yorgun hissedebilirsiniz bu yorgun olmanızın sebebi işlerinizin üstüste gelmesidir. Bu yorgunluğunuzu biraz üstünden zaman geçince atacaksınız biraz sabretmeniz gerekiyor ve ara ara egzersizlerde yapın. Ailenizle birlikte geçireceğiniz zamanlar ve yapacağınız tatiller size çok iyi gelecek ve dinlenmenize yardımcı olacak. Partnerinizle veya eşinizle bu ara çok iyi anlaşıyorsunuz arasıra tartışmalar tabii ki oluyor ama bu tartışmaları yok kere kafanıza takıyor ve kendinize zarar veriyorsunuz bunu yapmak yerine iletişiminizi kuvvetlendirmenizi tavsiye ederim. 

ASLAN BURCU 9 EKİM 2020 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Çok kıskanılacağın bir zaman fakat kıskanılmakta hoşuna gidiyor. Kafana takılan bazı konuları artık tek tek masaya çekmenin zamanı geldiğini düşünüyorsun hepsini tek tek yeniden düşüneceksin alacağımız kararlar olacak ve bu kararla senin geleceğini etkileyecek çok iyi düşünmen gerek. Yeni sayfalar açmayı düşünüyorsun. Verdiğim bazı zaman kayıplarını düşünüyorsun ama düşünmeklele başka bir şey geçmiyor bu yüzden hedefine odaklan ve yoluna bak. 

Gerginliğinizin üst seviye olduğunu ya kendiniz tarafından ya da birilerinin vesilesiyle farkına varacaksınız. Farkına varmadan önce kırgınlık yaşatmamak gibi bazı şeylerin farkına geç varmadan olaylara bakış açınızı daha yumuşak olarak değiştirmelisiniz. İşiniz veya yaşantınızın birlikte getireceği yeni insanlar hayatınızda gözükecek. Bu insanlarla muhattaplığınızın kaliteli olmasını istiyorsanız biraz temkinli yaklaşımda bulunmak yararınıza. Bugün hayatın güzel olduğunun farkına varın ve bugün sadece kendinizi mutlu etmek için bir şeyler yapın.  Sizin zamanınızı çaldığınızı düşündüğünüz insanlardan uzak durun çünkü size iyi gelmiyorlarsa zarar veriyorlarsa geleceğinizi kurmakta da zorluk çekebilirsiniz. Bazen çocuk gibi eğlenmek isteğiniz olabilir ve bu isteğinizi çok sevdiğiniz biri gerçekleştirecek dünyanın en mutlu insanı siz olacaksınız. Bazı yaşadığınız olaylarda hiç suçunuz yok ama sizin üstünüze iftira atılabilir bu yüzden daha tedbirli davranın her olaya da burnunuzu sokmayın. Kendinize koyduğunuz hedefleriniz var ve bu hedeflerle birlikte güzel planlarınız var eğer bu hedeflerinizi gerçekleştirirseniz geleceğiniz daha da güzelleşecektir. Maddi konulara gelecek olursak biraz harcama yapmışsınız fakat bunu kendinizi kısıtlayarak bu açığınızı kapatabilirsiniz.

BAŞAK BURCU 9 EKİM 2020 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hayatında geleceğe dair bir denge kurmaya çalışıyorsun bazen başarılı oluyorsun bazen olamıyorsun. Eline geçecek tüm fırsatları değerlendir çünkü daha sonra pişman olabilirsin keşke deneseydim keşke değerlendirseydim diyebilirsin. Bazen sevgilinin ne dediğini anlamıyorsun sürekli sana bilmece soruyormuş gibi hissediyorsun hep bir şeyler düşündürdüğü için ona sinir oluyorsun fakat oda bunun farkında değil güzelce anlatırsın her şey yoluna girebilir. Hayatını dengede tutmaya çalışırken hep birileri bunu burnunu sokuyor fakat sen aldırmayacak ve yoluna bakacaksın. Beklediğin bazı haberler var pek yakında kapına çalacak. Aşk dolu bir günün olsun..

Çevreniz sizinle ilgili bazı tereddütlerinin olduğunu düşüneceğiniz güne başlayabilirsiniz. Bu durum kesinlikle sizin alınganlığınızdan kaynaklı olacağını bilin. İş veya kariyer konularında ön plana çıkacağınız bir günün içinde olabilirsiniz. İş hayatınızın gereği yeni bir çevre edinebilirsiniz. Önemli dostunuzun bir takım problemleriyle sizinde muhattap olmanız gereken durumlar olabilir. Olaylara objektif yaklaşımınız çok önemli. Sağlığınız konusunda kendinizi tereddütte hissettiğiniz anda kendinizi muayene ettirmeniz doğru bir karar olabilir. Bugün sizinde mutlu olmanız için değerli olarak nitelendirdiğiniz kişileri mutlu etmek yeterli olacak.Hayata karşı bakış açınızı  bir nebze de olsa değiştireceksiniz değiştirdiğiniz taktirde sizin için her şeyin daha da farklı olduğunu fark edeceksiniz. Bazı ufak tefek sıkıntılarınız var bu sıkıntıların üstesinden geleceksiniz çünkü bu zamana kadar hiçbir şeyi yarım bırakmadınız. Bazen istemsizce insanları üzdüğünüz olabiliyor fakat bunu düzeltmek sizin elinizde. Kendinizce koyduğunuz hedefleriniz var ve bu hedefleri gerçekleştirdiğinizde sizin için her şeyin farklı olduğunuda fark edeceksiniz. Ailenizle birlikte güzel vakit geçirmeyi ihmal etmeyin çünkü aileniz her şeyden daha önemli. Harcama yapacağınız bütçenize uygun davranırsanız ileride hiçbir sıkıntı çekmeyecek ve şu anda hiçbir sıkıntı çekmeyeceksiniz.

1 2 3 4

Tepki Ver!

Gözat

1 of 77

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.