Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 09 Ekim 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 09 Ekim 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

KOÇ BURCU 9 EKİM 2020 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sıkıntılar git gide artıyor çünkü istekleriniz istediğiniz gibi olmuyor ancak sabrederseniz her şey istediğiniz gibi olucak. Aile boyu tatile çıkabilirsiniz daha güzel planlar peşindesiniz. Kaybettiğin enerjini geri kazanacaksın seni daha da güçlü yapacak karşına çıkacak bütün engellerin üstesinden geleceksin kafanı fazla yorma. Sevgilinizle güzel planlar yapacaksınız geleceğinize dair yatırımlar da yapabilirsiniz ortak bir işe de girebilirsiniz. Aşkta inşa çıkışlar yaşayacaksın. Sevgilinle arandaki sınırları kaldıracaksın ve daha samimi bir ilişki kuracaksın.

Çalışma ortamınızı daha düzenli tutacaksınız. Ailenizle aranızda olan bazı anlaşmazlıklar olacak fakat siz çalışacaksınız. İkili ilişkilerde daha dikkatli davranın karşınızdaki kişi size büyük bir sır verebilir ve bu sırrı tutmakta zorluk çekebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili kontrole gitmenizi öneriyorum dikkat etmediğiniz sürece zorluk çekebilirsiniz. Hayatınızı rutin yapmamaya dikkat edin çok sıkılabilirsiniz. Sizinle eğlenmesini bilen insanlarla birlikte hayatınıza devam etmelisiniz. Bazen her şeyin üstünüze geldiğini düşünüyorsunuz Ama durum hiç de böyle değil siz fazla taktığınız için fazla boğuluyorsunuz. Kendinize iyi gelen şeyleri yapmayı tercih edin çünkü bu zamana kadar hep başkası için yaşadınız artık kendiniz için yaşamalısınız. Zamanınızı ailenizle birlikte geçirmeyi deneyin işte o zaman gerçekten yaşadığınızın farkına varacaksınız çünkü aile çok özel bir şey.  Hayata dair güzel amaçlar peşindesiniz ve bu amaçlarınızın peşinden asla ve asla korkmayın çünkü siz iyi yerlere sürükleyecek.

BOĞA BURCU 9 EKİM 2020 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İçini ısıtacak birileriyle karşılaşacaksın ve bu birileri sana çok çok iyi gelecek kendini hiç iyi hissetmediğim kadar iyi hissedeceksin. Çevrende gereksiz yere tartışmalara inatlaşmalara girme bu ara kaybeden taraf sen oluyorsun bu yüzden kendini biraz daha geri çekmeni öneriyorum. Kendinden Ödün vermek istemediğim bazı olaylarla karşı karşıya kalacaksın yinede tedbirli yaklaşmayı öğreneceksin. Geçmişte yaşadığımız ilişkiden de şimdi karşına çıkabilir ve bu geçmişin yeni sevgilini rahatsız edebilir bunun için sevgilinden az konularda özür dilemen gerekebilir. 

İç dünyanızın kapılarını aralamayı unutmayın elinize geçecek fırsatlar için size çok iyi olacak. Öfkenize ve sinirinizi hakim olmalısınız yoksa bu size fazla zarar verecektir. Duygularımızın ağır bastığı bir gündesiniz bu yüzden kendinize biraz daha dikkat edin bir şey yapmadan önce iki kez düşünün. Maddi konularda pek bir sıkıntıdasınız özel harcamalarımızın en azından planlarınız için biraz daha para biriktirmeye bakın. Sizinle kaliteli vakit geçirmek isteyen insanlar var bu insanlarla vakit geçirmeye çalışın siz bile kendinize zamanı ne kadarda iyi değerlendirdiğinize şaşıracaksınız. Sizi sıkıntılı dönemlerimizde yalnız bırakmayacak insanlar olacak ve karşınıza çıkacak o kadar iyi fırsatlar olacak ki bu fırsatları iyi değerlendirmenizi tavsiye ederim.  Önce kendinize ve sonra ailenize güzel vakitler ayırın ve vaktinizi iyi değerlendirmek için size iyi bir fırsat. Geleceğinize dair güzel hedefler koydunuz ve bu hedefleri gerçekleştirdiğinizde her şeyin daha da güzel olduğunu fark edeceksiniz. Bugün alacağınız bir karar üzerine hayatınızın değişmesi söz konusu bu yüzden güzel düşünüp güzel kararlar alın.

İKİZLER BURCU 9 EKİM 2020 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bazı kişiler minnacık kalbinizi kırabilirler fakat siz buna müsaade etmeyin daha dikkatli olun. Hayata karşı bakış açının değişeceği, ve bunun farkına çok yakın zamanda varacaksın inşallah iş işten geçmez çünkü bu hayata karşı bakış açın o kadar mükemmel ki inşallah kaçırmazsın. Müjdeli bir haber ile karşı karşıya kalacaksın alacağın haberle şok olacaksın.  Eşinizle veya sevgilinizle aranızı bozmak isteyenler olacak fakat siz ne yapıp edip buna engel olacaksınız sizi kimse tutamaz. Bütün olumsuzlukları üzerinden atıp pozitif bir yaşama adım atacaksın.

Bir birlikteliğiniz yoksa çöpçatanlık yapabilirsiniz kendinize veya arkadaşınıza birini ayarlayabilirsiniz. Daha bir sosyalleşebilirsiniz kendinize iyi gelen insanlarla birlikte olacaksınız.Kendiniz aşan riskli hareketler de bulunabilirsiniz bu ara hal ve hareketlerinize dikkat edin. Kendini daha fazla iletişime döneceksiniz karşı cinse karşı daha izleyip izleyeceğimizden iletişiminizi kuvvetlendirirmeye eğitimler almayı düşüneceksiniz. Bazen kendinize zaman ayırmanız gerekiyor ve bugün kendinize zaman ayırıp keyifli bir vakit geçirebilirsiniz bu vakti geçirirken de çok içten yapmanız gereken şeyler olacak bunları içten yaparsanız hiçbirşeyide unutmayacaksınız. Ailenizle de vakit geçirmeyi ihmal etmeyin çünkü her şeyden önemlisi aileniz ailenizle geçireceğiniz vakitler sizin için de çok önemli. Zamanınızı iyi değerlendirinmeyi biliyor ve doyasıya yaşıyoruz o üzülecekseniz tam üzülmeyi, sevineceksiniz de tam sevilmeyi başarabiliyorsunuz. Partneriniz ile birbirinizi anlamakta zorluk çekmiyorsunuz bu sizin için bir dönüm noktası olmuş durumda çünkü iletişiminizi kuvvetlendirdiniz. Yapacağınız harcamalara dikkat ettiğiniz taktirde hiçbir sıkıntı teşkil etmeyecektir. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img