Burçlar Nuray Sayari 09 Aralık Perşembe, Bugün Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları

KOÇ BURCU 09 ARALIK 2021 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Günlük yaşantınızda fazlasıyla yoğunlaştığınızdan dolayı üstünüzde belli bir ölçüde yorgunluk hissedebilirsiniz. Bu yorgunluğu üstümüzden atmak için gün içerisinde kendinize zaman ayırmanız gerekebilir. İş hayatınızda öncülük etmiş olduğunuz bazı konularda yanılgıya düşebilirsiniz. Bu hatalarımızı telafi edebilmek için üslerizden yardım alabilirsiniz. Elde etmek istediğiniz somut şeyler olabilir.

 Bu isteklerinizin ne kadar gerekli olduğunu sorgulamanız gerekecektir. Aşk hayatınızda edinmiş olduğunuz tecrübelerinizle hareket edeceğiniz noktalar olabilir. Özellikle duygularınızı kontrol edebilme konusunda kazanacağınız deneyim bugün daha belirgin olacak. İlişkinizde Bir huzursuzluk var ise bunun üstüne gitmek yerine seyirine bırakmanız daha doğru olabilir.

Aşk hayatınızda ise her şeyin bu kadar yolunda gittiğini söyleyemeyiz çünkü kendinizi adeta aşka kapatmışsınız. Yaptığınız hatalar yüzünden yaşadıklarınızın tamamen değiştiğini veya değişeceğini düşünüyorsunuz. Bununla birlikte çabalamaktan da bıkmış görünüyorsunuz. Artık biraz kendi kendinize kalmak ve kararları böyle vermek istiyor olabilirsiniz. 

BOĞA BURCU 09 ARALIK 2021 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Çevrenizde bulunan insanlarla aranızdaki ilişkiyi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Yanlış gördüğünüz noktaları eleştirmek yerine yapıcı bir dille uyarmanız daha doğru olacaktır. Mesafe koyduğunuz kişilere karşı yaklaşımlarınız yumuşama yolunda hareket edecektir. Hayatınız adına atacağınız adımlar sizin için büyük önem taşıyor. Bu adımlar için hayat konusunda daha tecrübeli kişilerle fikir alışverişine girebilirsiniz. 

Bir önceki günlerinize nazaran daha olgun düşünceye sahip olabilirsiniz. Asabi ve sert çıkışmalar yerine daha sakin ve olumlu davranışlar sergileyeceksinizdir. Yaşantınıza ayak uydurmak isteyen kişi veya kişiler olabilir. İçinizde hissedeceğiniz sıkıntılarınızı atmak isteseniz de zorlanacağınız noktalar olabilir. Sabırsızlığa yenilmeyerek hedeflerinizden şaşmamaya özen gösterin.

Maddi olarak biraz daha tutarlı davranırsanız her şeyin daha kolay yoluna girdiğine tanıklık edebilirsiniz. Sonuçta siz de bu parayı çalışarak ve emek vererek kazanıyorsunuz. 

Bu konuda tavsiyede bulunmam gerekirse, lütfen sorunlarınızı herkese açmayın ve başkalarına malzeme sağlamayın. Onlara koz uzatmazsanız sizden uzak duracaklardır.

İKİZLER BURCU 09 ARALIK 2021 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İçinizdeki sesi dinlemeye daha fazla önem veriyorsunuz. İç sesinizi sizi doğru yerlere taşıdığını düşünerek atacağınız her adım her zaman doğru olmayabilir. Size ters düşen, olmaması gerektiğini düşündüğünüz olaylara müdahale etmek yerine olayın biraz daha olgunlaşmasını, olayın gelişmesini, beklemek mantıklı bir seçim olabilir. 

Aşk hayatınızda ise partnerinizle ufak çaplı uyuşmazlıklara düşebilir, bazı konularda anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Tatlı dilden uzak tutumla hareket etmek yıkıcı bir hamle olacağını hatırlamalısınız. Sizden yardım isteyecek, el uzatmanıza ihtiyaç duyacak kişiler gündeme gelebilir. Bu istekleri karşılamanız halinde hem kendinizi hem de karşınızdaki kişiyi mutlu edeceksinizdir.

Partnerinizle olan bağınız koptu kopacak ve o bu durumu neredeyse hiç umursamıyor. Kendinizi bu aşamada kaybetmemelisiniz. 

Bu zamanda temkinli ve sakince ilerlerseniz kısa sürede başarılı olursunuz. Ek olarak, bu süre zarfında bazı yeni arkadaşlarla tanışmanız olası. Bu insanlar aynı zamanda enerjinizi artıran insanlar olacaklar. Dolayısıyla bu insanları hiç tereddüt etmeden hayatınıza dahil edebilirsiniz. Bu gelişmeler sizi kalıcı mutluluk kapısına götürecek ve sizi bu noktada uyanık tutacaktır. Sadece sabırlı olmanız ve süreçte dikkatli adımlar atmanız gerekir. Güzel günler geliyor.