Burçlar Nuray Sayari 09 Ağustos 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

KOÇ BURCU 09 Ağustos 2019 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Fiziksel ve ruhsal açıdan güzel bir denge içindesiniz. Dışarıdan da yolunuza taş koyan olmayacak. Aksine, çevrenizdeki insanlar son derece samimi ve yardımcı yaklaşımlarıyla hayatınızı daha da güzelleştirecek. Enerjiniz yüksek olduğundan, içinizden gelen ne varsa yapabilirsiniz. Ama dikkatli olun ve yaptıklarınızın sizi hangi noktalara götüreceğini de hesaba katın, ileride her şeyin bu kadar kolay olmayacağı dönemler de olacak Koç burcu yapısı gereği ne kadar sinirli bir yapıya sahip olsa da aslında bu çevresinde aldığı negatif ve pozitif enerjiyle alakalı bir durumdur. Temmuz ayında parasal yönden kısıtlanan ve kendini çok fazla ifade edemeyen koç burcu aslında Ağustos ayıyla birlikte biraz daha rahatlayacaktır. Temmuz ayında olduğu gibi ağustos ayında da dostlarıyla birlikte ve ailesiyle bu ayda oldukça önemli gelişmeler yaşayacaktır. Mesleki hayatında ay ortalarında oldukça rahat edecekler. Özel hayatlarında dış etkenlerden çok etkilendiği için başkalarıyla çok fazla konuşmamalıdır.


BOĞA BURCU 09 Ağustos 2019 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Ne zamandır beklediğiniz engeller gitgide yaklaşıyor, artık kaçamazsınız. Sizin için zor da olsa bu sorunları mümkün olan en kısa sürede çözün. Bu işi ne kadar ertelerseniz engeller o kadar yükselecek ve üstesinden gelmeniz de o kadar zorlaşacak. Boğa burcu her zaman güçlü ve güvenilir bir özelliğe sahiptir. Ağustos ayı boğaz burçları için oldukça olumlu yönde geçecek olan pozitifliğin peşini bırakmadığı ve her şeyin farkına varıp uyanma ayı diyebiliriz. Bu ayda hayatlarında yapmak istedikleri ve ya yapamadığı bir çok şeyi yapacakları aydır. Ay ortasında doğan kişiler özellikle hayatlarının gizliliğine biraz daha önem vermelidir. Olumsuz giden şeylere takılmamalıdır. Aşk hayatında oldukça olumlu olacakları bir süreçtir. Sağlığınıza bu ayda dikkat etmeli bırakmış olduğunuz beslenme düzeninize yeniden geçmelisiniz.

İKİZLER BURCU 09 Ağustos 2019 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU


İşyerinizdekiler size her zamankinden daha olumlu bir şekilde yaklaşıyor. Bu elverişli dönemi, ekibinizle birlikte zor işlere girişip başarmak için kullanın. Ekibinizde oluşacak dinamik sayesinde en çetrefilli işlerin bile kolayca üstesinden geleceksiniz. İkizler burcunun ilk haftasında doğan kişiler hayatında köklü değişimler yapabilir. Bu iş değişimi ve ya geçmişten gelen bir sıkıntısından kurtulacağı bir aydır. Özellikle parasal yönden ani kararlardan kaçınmalıdır. Aile ve ikili ilişkilerde ise haklı çıkmaktan ziyade ortak noktayı bulmaya çalışmalıdır. Ayın ortasından sonra bir takım yüzleşmelerle karşı karşıya gelebilirler. Ağustos ayı ikizler burcu için biraz zor geçen bir dönem diyebiliriz.

1 2 3 4

Tepki Ver!

Gözat

1 of 124

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.