Burçlar Nuray Sayarı 08 Mart 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumları -Astroloji Günlük

Günlük Burç Yorumları 08 Mart 2018 Perşembe Günü Burç yorumunuzu öğrenin. Günlük Burç yorumları. Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuları Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı Astrolojinin duayenleri. Bu da bizim 08 Mart 2018 Perşembe Günü burç yorumlarımız.

08 Mart 2018 - 02:10

KOÇ BURCU 08 Mart 2018 Perşembe Günü Yorumu

İyi niyetinizin çevrenizdeki kişiler tarafından farklı yorumlanması ve olduğundan farklı lanse edilmesi ile zor durumda kalabilir, kendinizi mutsuz hissedebilirsiniz. Bugünlerde herkesten biraz uzaklaşmanızda ve kafa dinlemenizde fayda vardır. Özel ilişkilerinizde ise aniden oluşan etkilere karşı ailenizle olan bağlarınızı güçlendirmek isteyebilir ve onlardan bu konuda yardım etmelerini isteyebilirsiniz. İmkânlar doğrultusunda yapacağınız küçük bir seyahat sizlere çok iyi gelebilir, yaşamın sorunlu yanlarını görmek yerine güzel ve mucizevi yönlerini görmeye çalışın.


BOĞA 08 Mart 2018 Perşembe Günü Yorumu

Sosyal çevre ve yakın çevre bağlantılarınızla beraber güzel ve nitelikli bir organizasyon içeresinde yer alabilir bugünü gerek sohbet gerekse bazı kararlar almak açısından gayet verimli geçirebilirsiniz. Bu bol sohbetli arkadaş toplantılarında dostlarınızdan birinin uzun zamandır çözemediği bir problemine ışık tutabilir, onu bu ağır yükten kurtarabilirsiniz. İçinizdeki yardım severlik ve merhamet duygusu, sizi toplantıların aranılan kişisi yapmaya devam edecektir.

İKİZLER 08 Mart 2018 Perşembe Günü Yorumu

Eğitimsel anlamda var olan bazı eksiklikleri tamamlamanız ve kariyerinizde bu yönde bir ilerleme kaydetmeniz gerekebilir. Çalışma hayatınızda daha iyi yerlerde olmayı ve daha ciddi görevleri üstlenmek istiyorsanız akademik hayatınızı önce yükseltmeli ve ondan sonra yaşam koşullarınızı iyileştirmenin yollarını aramalısınız. Ayrıca çalışma hayatınızda var olan sorunları ilişkinize yansıtarak kırıcı olmamaya dikkat etmelisiniz.

YENGEÇ 08 Mart 2018 Perşembe Günü Yorumu

İlişkilerde bugün kendinizi duygusal, hassas, kırılgan hissedebilir bu noktada söylenen her şeyi kendi üzerinize alınabilirsiniz. Aynı zamanda karşı taraftan beklentilerinizi fazla tutmamalı, olmadığı zaman da gereksiz alınganlık gösterme eğilimine girmemelisiniz. Bununla birlikte iletişimsel ve çevresel desteklerle gününüz güzelleşecek ve dostlarınızın fedakârlıklarını yakından hissedeceksiniz. Sizler kendinizi sosyal ortamlarda daha neşeli hisseden insanlarsınız. Bu nedenle sık sık dost toplantıları düzenlemek sizlere iyi gelecektir.

ASLAN 08 Mart 2018 Perşembe Günü Yorumu

Yakın çevrenizden gizlemiş olduğunuz bazı olaylar onların gözünden kaçmayabilir ve şüpheleri anında üzerinize çekebilir. Ailenizle ilgili ilişkilerinizde baskı ve manipülasyonalara karşılık haftanın ilk günlerinde biraz daha sağduyulu olmanız gerekecektir. Muhtemelen onlarında yanlış anlaşılmalardan dolayı üzerinizde baskın bir etki kurması doğaldır ama hafta ortasından itibaren bu tarz etkiler dağılıyor olacak ve daha yapıcı etkilerle aileniz, hayatınızın önemli bir parçası haline gelecektir. Hafta sonuna doğru ilişkilerinizde romantik sürprizler meydana gelebilir. Yalnız olanların karşısında yeni bir aşk hikâyesi canlanabilir. Ama yine de karasızlık ve çabalarınız, aklınızın bir köşesinde sizleri bekletiyor olacak.

BAŞAK 08 Mart 2018 Perşembe Günü Yorumu

Yakın çevrenizle kuracağınız iletişimlerde kararlarınızı netleştiren ifadeler kullanabilir ya da onlar size bu anlamda yardımcı olabilir ve bütün resmi görmenizi sağlayabilirler. Bazı şeylere ani kararlar vermeye çalışmak yerine kurtarıcı rolünü üstlenmek, yaralayan olmak yerine şifalandıran olmak sizi daha başka boyutlara taşıyabilir, hiç görmediğiniz şeyleri görmenizi sağlayabilir. Kısa seyahatler ve sosyal çevrenizle vakit geçirmek için ideal bir gün.

TERAZİ 08 Mart 2018 Perşembe Günü Yorumu

Kontrolünüz altında olan her şeye dikkat etmelisiniz. Zira ani bir söylemle olayların farklı bir yöne doğru kaydığını hissedebilirsiniz. Panik dozunuzu biraz daha kontrollü yaşamalı olaylara daha soğukkanlı yaklaşmalısınız. Er veya geç doğruyu öğrendiğinizde ise artık hiç bir şeyin eskisi gibi olamayacağını görecek ve dostunuzu düşmanınızdan ayırabileceksiniz. Bu gidişat yaşamınızı başka noktalara sürüklediğinde ise hiç çekinmeden hareket edip yeni oluşuma ayak uydurmak sizin için daha keyif verici olacaktır.

AKREP 08 Mart 2018 Perşembe Günü Yorumu

Bugün ilişkilerde istediğiniz ve baskıyla yönlendirmeye çalıştığınız her konu ters tepebilir. Bu anlamda karşı tarafı anlamaya, dinlemeye ve hak vermeye açık olmalısınız. Nasıl ki size baskı kurulmasını istemiyorsanız siz de partnerinize karşı yapmamalısınız. Bugün biraz ilişkilerde karşı tarafı kendi haline bırakmalı, onun da kendine göre bir hayat felsefesi olduğunu benimsemeli ve karşılıklı saygı ve sevgi çerçevesinde ilişkinizi yürütmelisiniz.

YAY 08 Mart 2018 Perşembe Günü Yorumu

Arkadaşlarınızdan ve sosyal çevrenizden yaşamınızla ilgili bazı konularda önemli destekler alabilir, onlarla beraber ufak seyahatler içerisinde olabilirsiniz. Bugünü kendinize ve dostlarınıza ayırmanız yaşamın telaşlı koşturması içinde doping etkisi yaratacak ve yaşama bakışınızı farklı yönde etkileyecektir. Zaten iyi dostların yaşama getirdikleri katkı hep böyle değil midir? Bugünün, dostların ve yaşamın keyfini doya doya çıkartın.

OĞLAK 08 Mart 2018 Perşembe Günü Yorumu

Arkadaşlarınızdan ve sosyal çevrenizden yaşamınızla ilgili bazı konularda önemli destekler alabilir, onlarla beraber ufak seyahatler içerisinde olabilirsiniz. Bugünü kendinize ve dostlarınıza ayırmanız yaşamın telaşlı koşturması içinde doping etkisi yaratacak ve yaşama bakışınızı farklı yönde etkileyecektir. Zaten iyi dostların yaşama getirdikleri katkı hep böyle değil midir? Bugünün, dostların ve yaşamın keyfini doya doya çıkartın.

KOVA 08 Mart 2018 Perşembe Günü Yorumu

Artık eskisi gibi ağır sorumluluklar altında değilseniz bir parça değişmenizde ve esnek olmanızda bir zarar yoktur diye düşünüyorum. Zira kişi kişinin aynasıdır derler. Sizdeki bu olumlu değişim karşı taraftan da kopya etkiler halinde size geri dönecektir. Yaşam bize sunulan en iyi armağandır. Genel anlamda ilişkilerinizde yine güven sarsıcı olaylara karşı dikkatli olmanızda fayda vardır. Özellikle kariyer beklentilerinizi yürüttüğünüz kişiler ve olaylarla ilgili artık daha somut ve gerçekçi bir bakış açısıyla olayları gözlemleyip bir ders çıkarmalısınız. Bunun yanında haftanın ilk günleri aşk ve flörtler anlamında aktif, hareketli ve yaratıcı enerjiler devrede olacak. Heyecan verici olaylar gündeminizde ama kafanızı karıştıran aslında genel hayatınızdaki sorunlar. Bunlara karşı da hafta ortasından itibaren bulacağınız finansal çözümlerle rayına oturan rahat bir profil çiziyor olacaksınız.

BALIK 08 Mart 2018 Perşembe Günü Yorumu

Bu perşembe aile, ev ve yuvanızı ilgilendiren her konuda aktivasyon sağlamanız ve gerektiğinde elinizi taşın altına koymanız gereken bir süreç olacaktır. Kendinizi düşündüğünüz ve bencillik yaptığınız bazı konularla ailenizin sizi yüzleştirmesi mümkün gibi gözüküyor. Bu çerçeveden bakıldığında sizlere söylenenler ve sizin bunun karşısında hissettikleriniz ağır gelebilir. Kendinizi özgür ve hesap vermeye açık bir yapıda görmek istemeyebilirsiniz. Âmâ bu süreçte ailenizin yanında olmanız gereken ve belkide birbirinize kenetlenmeniz gereken konular mevcuttur. Bu konuları da es geçerek üzerini kapatmanız mümkün değildir. Aile olmak karşılıklı güven ve saygı gerektirir. Sizler bu kutsal yuvada belki uzun zamandan beri baskın ve kontrolcü davrandığınız belki de üzerinize binen sorumluluklar sizi böyle yapmaya zorluyordu.

 

Kaynak: Haber Kenti

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..