Burçlar Nuray Sayari 08 Aralık 2019 Günlük Burç Yorumları – Astroloji

08 Aralık 2019 Pazar Terazi Burcu Yorumu –

Şu sıralar tam bir işkolik olduğunuzu söyleyebiliriz. Gününüzü tamamen işinize ayırıyorsunuz ve kendinize ayıracak bir dakikanız bile yok. Çalışmanız, üretmeniz sizin için çok güzel olabilir fakat kendinize de zaman ayırmanız gerekmektedir. Kendinize zaman ayırmaz ve bu şekilde çalışmaya devam ederseniz önüne geçemeyeceğiniz sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Kendinizi düşünmek zorundasınız. Bugün kendinize zaman ayırın. İşinizden bir süre uzak durmaya çalışın. Kendinizi dinlenme moduna alın. Gün boyu sizi dinlendirecek şeylerle uğraşın ve sevdiğiniz şeyleri yapın. Bu sizi büyük ölçüde rahatlatacak. Kendinize gelmenizi sağlayacaktır.

08 Aralık 2019 Pazar Akrep Burcu Yorumu –

Çevrenizdeki insanlar sürekli tartışıyor ve bu sizi olumsuz yönde oldukça fazla etkiliyor. Partneriniz ile bu yüzen tartışmalara girmek istemiyorsunuz daha çok uzlaşmaya çalışıyorsunuz. Fakat her şey istediğiniz gibi gitmiyor. Üstelik onu çok seviyorsunuz. Partneriniz de sizi çok seviyor. Aranızda bulunan güçlü sevginiz sayesinde ortak bir yön bulacaksınız. Bu sizin sevgi diliniz olacak. Bu sayede de eskisinden daha mutlu olacak ve çok büyük sorunlar dışında küçük tartışmalar yaşamayacaksınız. Maddi konuda ise bu dönemde büyük derecede rahatlayacak gibi gözüküyorsunuz. Maddi konuda rahatlamanız size büyük ölçüde yardımcı olacak.

08 Aralık 2019 Pazar Yay Burcu Yorumu –

Yay burcunun bu dönemdeki sıkıntısı ise tamamen maddi olacak. Maddi olarak çok sıkışacaksınız ve size yüklü miktarda bir para gelecek. Bu para ile sıkışıklığınızı gidereceksiniz fakat daha sonrasında sizi maddi olarak yine sıkıntılı bir dönem bekliyor. Bu dönemde size gereksiz harcamalar yapmamanızı ve mutlaka birikim yapmanızı öneririz. En azından sıkıntılı dönemlerinizi bu birikim ile daha hafif bir şekilde geçirebilirsiniz. Partnerinizin sizin için uğraşıyor fakat bu durum sizi pek de etkilemiyor. Sanki onun uğraşlarını görmüyorsunuz ya da görmek istemiyorsunuz. Bu duruma bir an önce son vermelisiniz.

1 2 3 4

Tepki Ver!

Gözat

1 of 125

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.