Burçlar Nuray Sayari 08 Ağustos 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

KOÇ BURCU 08 Ağustos 2019 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hayatın size karşı gelmesine izin vermeyin buna engel olun, her zaman güçlü olmaya çalışın. Sabırsız davrandığınız her ne varsa size sabrı öğretecek bir çok şey olacak. Sıkıntılarınız ile başa çıkmayı öğreneceksiniz ve size çok iyi gelecek bir dostunuz var siz bile onun bu yardımlarına şaşıracaksınız. Hayatı olduğu gibi kabul etmeli hayatı siz uymalısınız fakat bazen her şey istediğiniz gibi olmayabilir, tabi birazda sizin yardımınızla bazı olayları oldurtabilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat etmekte fayda var dikkat etmediğiniz taktirde sizin için her şey kabusa dönebilir çünkü şu an çok istediğiniz bir şey var ve onu almak için çabalıyorsunuz bütün hayallerin suya düşer. 


BOĞA BURCU 08 Ağustos 2019 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Hayatınızın en dönemeçli dönemindesiniz bazen iniş ve çıkışlarınız olabiliyor bunu pek aldırmamanız gerekiyor. Bu arada kendinize bakımlı olmanız veya çok sevdiğiniz bir insana bakımlı olmanız daha da bir dikkat çekecek siz zaten güzelsiniz daha da güzel olmaya çalışıyorsunuz fakat siz çabalamasanız da her halinizle çok seviliyorsunuz. Mesleğinize karşı bazen kendinizi yanlış bir şey yapmış gibi düşünüyorsunuz fakat bu hiçte öyle değil.  Bazen size karşı yanlış yapan insanlar oluyor bunlara göz yumuyorsunuz çünkü her şeyin sırası olduğunu biliyorsunuz. Yaptığınız planları gerçekleştirmek için kenara ayırmanız gereken bir miktar bütçe var bu yüzden harcamalarınıza daha fazla dikkat etmeye özen gösterin. 

İKİZLER BURCU 08 Ağustos 2019 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Artık sizde saygı sevgi görmek istiyorsunuz herkese iyi yaklaşmaktan kendinize zaman ayıramaz olduğunuz ve kendinizi dışlanmış hissediyorsunuz fakat bunu hissettiren insanlar var bu insanları hayatınızdan uzaklaştırın. Yaptığınız işi okuduğunuz bölümü küçük gören insanlar var artık bunlara ders verme zamanı geldi çoktan gelmişti fakat sizin de bir yere kadar sabrınız var ve bu sabır artık tükendi.Partnerinizle bazı anlaşmazlıklar yaşıyorsunuz fakat her şey düzelecek sadece oluruna bırakın ve hayatınıza devam edin her şey olduğu gibi daha güzel bunun kararını siz de varacaksınız.Bazı şeylerde dayanmakta bir üçlük çekiyorsunuz fakat her şey sizin için daha güzel olacak buna emin olun kendinize yeni bir hayat kuracaksınız ve bu hayatın içinde çok mutlu olacaksınız çevrenizde size iyi gelen dostlarınız ve pozitif olan insanlar olacak.

1 2 3 4

Tepki Ver!

Gözat

1 of 125

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.