Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 07 Şubat Pazartesi, Bugün Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 07 Şubat Pazartesi, Bugün Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları

07 ŞUBAT 2022 PAZARTESİ Koç Burcu Yorumu – (21 Mart – 20 Nisan)

Aşk hayatınızda sürekli olarak gelgitler yaşıyorsunuz.Bu hafta maddi anlamda enteresan gelişmeler, yüz güldüren sonuçlar almanız olası. Bu konuda önünüze gelecek olan fırsatları en üst düzeyde değerlendirmeye gayret edin. Olumlu gelişmeler hayatınızda artık başlayabilir. Ayrıca yönetici konumunda veya iş veren pozisyonundaki insanlarla da konuşmanız iyi olabilir. Parada şans sizden yana.

 Gelgitlerin nedeni ise partnerinizle olan tartışmalarınız. Tartışmalar sizin canınızı çok fazla sıkıyor fakat olmaması için de hiçbir şey yapmıyorsunuz. Belki bir taraf daha anlayışlı davransa tartışma çıkmayacak. Fakat her şeye rağmen onun sizinle birlikte olduğunu bilmek sizi hayli mutlu ve huzurlu hissettiriyor. 

Tartışmaları da fazla uzatmayın. Yapmayı düşündüğünüz bazı yatırımlar var ve bu yatırımlar için öncesinde bir araştırma yapmışsınız. Doğru zamanı siz daha iyi biliyorsunuz bu nedenle kimseye danışmadan rahatlıkla doğru zamanı bulabilirsiniz. Aile sorunlarınızda adil olmaya 

07 ŞUBAT 2022 PAZARTESİ Boğa Burcu Yorumu – (21 Nisan / 21 Mayıs)

Kendinizi mutlu ve huzurlu hissetmek için bir ilişki yaşamaya kendinizi mecbur hissediyorsunuz.Bu hafta özellikle iş ve kariyer gibi konularda bile bile lades durumu söz konusu olabilir, o nedenle verdiğiniz kararlar önem kazanacak. Keza kendinizi eğitim öğrenme konularında bu hafta hareketli de hissedebilirsiniz. O nedenle olabildiğince bu haftayı kendinizi “daha fazla nasıl yeterli ve donanımlı olabilirim?” sorularıyla geçirin derim. Sosyal alanda şans sizden yana.

 Fakat aşk sizin için ne anlama geliyor, gerçekten başka birisini istiyor musunuz sürekli bunları kendinizle tartışıyorsunuz. Belki de şu aşamada iyi hissetmeniz için sadece aşk hayatınızı değil tüm hayatınızı düzenlemeniz gerekebilir. Yani birinin gelip sizi kurtarmasını, hayatınızı tamamen değiştirmesini beklememelisiniz. Ayağa kalkmalı ve kendi mücadelenizi vermelisiniz. Çalışma hayatınızda mutlu olmadığınız her şeyi dile getirmelisiniz. Bazı yatırım fikirlerinizi hayata geçirmek için de doğru zaman olduğunu söyleyebiliriz. Bu aralar sağlığınıza çok dikkat etseniz iyi olur. 

07 ŞUBAT 2022 PAZARTESİ ikizler Burcu Yorumu – (22 Mayıs / 22 Haziran)

Aşk hayatınızda çok ciddiyetsiz davranıyorsunuz. Bu hafta uykunuza ve cinsel yaşamanıza biraz daha özen göstermeniz gerekebilir. Duygusal olarak ani çıkışlarınız söz konusu olabilir. Ne olursa olsun kendi özgürlük sınırlarınızı ve karşınızdaki insanların hayatınıza ne kadar müdahil olabileceklerini onlara hatırlatmanız gerekebilir.  Ayrıca kariyerde şans kesinlikle sizden yana Pek çok kişi partnerinin ciddi düşünmemesinden yakınıyorken sizde durum tamamen farklı. Partneriniz ilişkinizin geleceği hakkında çok ciddi düşüncelere sahip fakat siz daha hayalperest davranıyorsunuz. 

Partneriniz ise sizin bu davranışlarınızdan hiç mutlu değil. Sizden daha farklı davranışlar bekliyor. Onunla bu konuyu dalgaya almadan ciddi ciddi konuşmalısınız. Yatırım fikriniz bulunmuyor fakat aileniz bu fikri aklınıza sokabilir. Şuan öyle bir düşünceniz olmasa da ilerleyen günlerde çok büyük faydasını göreceksiniz hazırlı olun. Çalışma hayatınızda ise düzensizlikler var ve siz bu durumdan hiç hoşnut değilsiniz. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img