Burçlar Nuray Sayarı 07 Aralık 2017 Perşembe Günlük Burç Yorumları Astroloji

Bu Günlük Burç Yorumları 07 Aralık 2017 Perşembe Burç yorumunuzu öğrenin. Günlük Burç yorumları. Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuları Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı Astrolojinin duayenleri. Bu da bizim 07 Aralık 2017 Perşembe günü burç yorumları

07 Aralık 2017 - 13:26 - Güncelleme: 07 Aralık 2017 - 13:29

KOÇ BURCU 07 Aralık 2017 Perşembe Yorumu


Az ama öz arkadaşlıklar size yetecektir. Parasal konularda sizi zorlayıcı etkiler söz konusu. Zira her işi kendi başınıza halledebilme kapasiteniz oldukça yüksek. .Uzun süredir sorun olan bir kıskançlık veya baskı var ise çözümleme yoluna gitmeyi denemelisiniz. Özgürlüğünüzü daha fazla önemseyeceğiniz bir süreç. Evli değilseniz yeni bir tanışma ve heyecanlı bir sürece başlangıç yapabilir.Evli olanlar için ilişkileri rutin ilerleyecek.  Âmâ dikkat bu süreç üzerinize sorumluluk yükleyebilir


 

BOĞA 07 Aralık 2017 Perşembe Yorumu


Duygularınızı akılcı ve objektif bir biçimde değerlendirmekte zorlansanız da sonunda hislerinizin sizi yanıltmadığını anlarsınız. İş hayatınızda herşey yoluna giricek. Deniz kenarında vakit geçirmek iyi gelecektir. Venüs yay sürecinin kazananları sevgide cömert olanlar, kalbinde art niyet barındırmayanlar, severken şifalandıranlar, merhamet temasını yüksek boyutta hissettirenler, anaç bir duyguyla ilişkilerine yaklaşanlar, Allah’a havale edenler, sevgiyi ruhunun en derinliklerine kadar işletenler…


İKİZLER 07 Aralık 2017 Perşembe Yorumu


Ayrıca sanatçı yanınızı ortaya koyabileceğiniz bir gündesiniz. Spiritüel ve metafizik konulara eğilebilirsiniz. Sevgi, aşk ve iş konuları gündemde. İlişkiye başlamadan önce bir daha bu şekilde yapmamam gerekli dediğiniz konular üzerinde iradeli durmalısınız. "Aslında hata hep bende ” gibi cümlelerin arkasında saklanan önemli farkındalıklar ve düşünce kalıpları ile hayatımıza devam edebileceğiz. Üzülmeyin yeni yıl bol aşk getirecek
-


YENGEÇ 07 Aralık 2017 Perşembe Yorumu


Koşulsuz sevgiyle bütünleşmek sizi mutlu eder. Aile hayatında pürüzler söz konusu ama endişelenmeyin yoluna girecek.Enerjiniz düşebilir, kazalara maksimum özen gösterin, trafikte öfkenize hakim olmanız gereken bir süreç sizleri bekliyor. Gizlediğiniz bazı şeyler de bu dönemde ortaya çıkıp sizi zor durumda bırakabilir. Mümkün oldukça doğruluktan ayrılmayın.
-


ASLAN 07 Aralık 2017 Perşembe Yorumu


Spiritüel konular hakkındaki bilgilerinizi çevrenizdekilere aktararak ruhsal açıdan da beslenirsiniz. Rüyalarınız gerçek olabilir. Borçlar ve alacaklar sizleri sıkıştırabilir. Eskiden kalmış bir ceza ve vergi borcunuz varsa temkinli olmanızı öneririm. Eşinizle ortak kazanımlarınız adına anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz.
-


BAŞAK 07 Aralık 2017 Perşembe Yorumu


Kardeş ve yakın akrabalarla olan ilişkilerinizi, uzun zamandır söyleyemediklerinizi ifade etmekle başka bir boyuta taşırsınız. Eğitim konuları gündemde olabilir. Yurtdışı seyahatleri söz konusu. Yolculuk planlarınızda değişiklikler meydana gelebilir. Bazı yatırımlar ani şansla birlikte hızlı bir şekilde ani sıkıntılı konuları da önümüze getirebilir.Geçmişte ciddi almadığınız fırsatlar yine önünüze gelirse bu sefer değerlendirmek için şans verin.

-


TERAZİ 07 Aralık 2017 Perşembe Yorumu


Parasal konularda radikal kararlar almak için uygun bir gün değil. İyi düşünmek gerekir. Riske açık konular belirsizliğini korur. Bu süreci, onlardan beklentilerinizi çoğaltarak değilde,daha anlayışlı olarak geçirmelisiniz. Karşılaştığınız bencillik konulu olaylar sizi sınırlarınızı çizmeye itebilir. Ortaklı gelirleriniz ve kazançlarınızı sağladığınız konularda olumlu bazı gelişmeler umut verici olacaktır.
-


AKREP 07 Aralık 2017 Perşembe Yorumu


Ayrıca aşk hayatınızdaki dalgalanmalara bir çözüm aramak istersiniz. Fakat fazla hayale ve fantezilere kapılmadan karar almanızı öneririz. Bazı seçimlerinizin aslında doğru olmadığı ve zaman kaybettiğinizi hissettiğiniz o an küllerinizden doğma kararı vereceksiniz. Yeni yılda paranıza güzel sahip çıkacaksınız.
-


YAY 07 Aralık 2017 Perşembe Yorumu


Bilgelik özelliklerinizden faydalanmayı göz ardı etmeyin. Gelecekle ilgili planlar yapmak ve cesaretle ileri atılmak için sabırlı olun. 9-10Aralık günlerinde daha çok kariyer temalarda önemli sorumlulukları üstlenmeniz gerekebilir. Evinizle ve ailenizle ilgili konularda denge unsuru oluşturmanız önem kazanabilir.
-


OĞLAK 07 Aralık 2017 Perşembe Yorumu


Rasyonellikle spiritüel değerler arasında denge kurarsınız. Yanılsamalardan uzak durarak akıl ve sağduyuyla hayallerinizin sesini dinleyin. Aileniz ve yaşadığınız yer ile ilgili gündeme gelen bir değişiklik adına bazı yanılgılar ve yanlış anlaşılmalar oluşabilir. Budönemde yapılan tüm maddi ve manevi konularda çok dikkatli olmalı ve alacağınız kararların arka planını iyice araştırmalısınız.
-


KOVA 07 Aralık 2017 Perşembe Yorumu


Derin konulara eğilmek, yöneticilere bilgi dağarcığınızın genişliğini göstermek için oldukça fırsatlara açıksınız. Her ne kadar başarılı olsanız da iç sesiniz eksik kaldığınızı söyler, kafanızı takmayın.


 

BALIK 07 Aralık 2017 Perşembe Yorumu


Herkes yeteneklerinizi takdir eder. Değerinizin kıymetini bilmeli aşırı mütevazi davranmaktan kaçınmalısınız. Depresif ruh halinden meditasyon, dua, yoga ile uzaklaşmanız mümkün. Romantizm ve aşk konuları sizi bu dönemde daha ruhsal anlamda yoğunlaştıracaktır. İlişkilerinizde kıskançlık sorunlarına dikkat etmelisiniz. Sosyal çevreniz ya da akrabalarınızla olan ilişkilerinizi daha doğru yönetmelisiniz. Seyahatleriniz ve yurtdışı bağlantılı işleriniz hız kazanabilir.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..