Burçlar Nuray Sayari 06 Ocak 2021 Çarşamba Günlük Burç Yorumları Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yo

Burçlar Nuray Sayari 06 Ocak 2021 Çarşamba Günlük Burç Yorumları Astroloji
05 Ocak 2021 - 18:56 - Güncelleme: 09 Ocak 2021 - 16:53

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

https://www.youtube.com/watch?v=pamf7Z5_bbY


KOÇ BURCU 06 OCAK 2021 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün çalışma hayatınızda epey zorlanacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Ortada çözülmesi gereken bir problem var ve bu problemi çözmekte sizin elinizde. Tek yapmanız gereken daha yaratıcı düşünmeniz ve yeteneklerinizi göz önünde bulundurmanız olacak. Herkesin övgüsünü kazanacaksınız. Şu sıralar hiçbir şeye sabrınız yok. Hemen her şey olsun istiyorsunuz fakat acele ettiğiniz şeyler umduğunuz gibi olmayabilir. Bu nedenle beklemeniz de fayda var. Olaylara karşı mantığınızı bir kenara bırakıyor ve hep duygusal olarak bakıyorsunuz. Bu şekilde bakmak size bir şeyler kazandırsa da daha çok şeyi kaybettiriyor diyebiliriz. 


BOĞA BURCU 06 OCAK 2021 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Çalışma hayatınızda sürekli olarak değişimler meydana geliyor diyebiliriz. Bu değişiklikler bazı insanlar için çok zor olsa da siz çok alıştınız hatta daha çok değişiklik olmasını bil istiyor olabilirsiniz. Değişikliklere ayak durdurmak, ona göre şekil almak sizin için çok kolay. Özellikle bugün tanıştığınız kişilere çok dikkat etmelisiniz. Bugün tanıştığınız kişiler sayesinde hem sosyal çevreniz büyük ölçüde genişleyecek hem de ileride onlarla iş yapma imkanını yakalayacaksınız. O yüzden bugün karşılaştığınız insanlara karşı daha dikkatli olmalısınız. Aşk hayatınızda ise her şey yolunda partnerinizin içinde bulunan enerji sizede iyi geliyor. 


İKİZLER BURCU 06 OCAK 2021 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hayatınızda yaşadığınız her şeye iyi yönden bakıyorsunuz. İyi yönden baktığınız için de İçinizi de iyilik kaplamış ve herkese karşı iyi niyetle yaklaşıyorsunuz. Bu durum sosyal hayatınız için oldukça güzel bir hareket olsa da iş hayatınız için aynı şeyi maalesef söyleyemeyeceğiz. Çünkü iyi niyetinizden faydalanmak ve sizi kullanmak isteyen pek çok kişi ile karşılaşabilirsiniz. İşyerinizde daha gözü açık olmaya çalışın. Aşk hayatınızda ise her şey tam da istediğiniz şekilde ilerliyor. Uzun zamandır süren ilişkinin sonucunda bugün ya da çok yakın bir zamanda bir sürpriz sizi bekliyor olabilir. 


YENGEÇ BURCU 06 OCAK 2021 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün aşk hayatınızla ilgili bazı düşüncelere kapılabilirsiniz. Partnerinizle aranızdaki olan bağ hiç kopmayacakmış gibi devam ediyor ve birbirinize çok aşıksınız. Ancak içinizde bir yerlerde ilişkinizin bir yerinde bir eksiklik olduğunu düşünüyorsunuz. Bu durumda sizi haliyle çok ama çok huzursuz ediyor. Düşündüğünüz eksiklik partnerinize karşı duyduğunuz güvensizlik duygusu olabilir. Çalışma hayatınızda sürekli olarak sorun yaşıyorsunuz fakat bu sorunlar kesinlikle sizden dolayı kaynaklanmıyor. Tamen sizin dışınızda çalışan kişilerin sorumsuzluğu dolayısıyla oluyor. Onlarla bu durumu  konuşmalısınız. Maddi olarak herkese yardım etmek istiyorsunuz fakat sizi kullanmalarına izin vermemelisiniz. 

Yengeç burcu duygusal bir burçtur. Her burç duygusal olmadığı için yengeç burcunu farklı kılan duygusallığıdır. Yengeç burcunu seven bu sebeple sevebilir. Dürüst olmaları bu burcun sevgisini insanlar tarafından kazanır. Yengeçler çok sıkı dost olurlar.

Dost olmayı başarabildikleri için insanlar bu burcu sever. Kıskanç özellikleri yoğundur. Sevdikleri insanları kıskanırlar. Başarılı olmak onlar için oldukça önem taşır. Okulda, işte, yaptıkları her şeyde en iyisini yapmak isterler. Yengeç burcu aşk insanıdır. Duygularıyla hareket eder ve mantık onlar için ikinci plandır.

Yaşamları boyunca içlerinden geçirdikleri sözcük “hissederim” demek olur. Aile bağları çok kuvvetlidir. Aile kurmayı çok isterler. Hayalperest yanları vardır. Sevdiklerine çok değer verirler. Sevdikleri için ne yapılması gerekiyorsa yapmak için büyük çaba gösterirler. Hayatındaki insanları korumak isterler. Yengeç annesi, babası çocuklarına çok düşkündür. Yuva kurmak hayallerinin en büyük parçasıdır. Bu özelliklerden dolayı yengeç burcu çok sevilen bir burçtur. 


ASLAN BURCU 06 OCAK 2021 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aşk hayatınıza daha çok ağırlık vermeniz ve partnerinizle konuşmanız gereken bir gün sizi bekliyor olabilir. Partnerinizle birbirinizi her ne kadar çok sevseniz de o sizin sevginizden emin olmak istiyor. Ve sizin dışarıya karşı olan ilginiz ve alakanız onu sizden yavaş yavaş soğutuyor olabilir. Bu nedenle onunla daha çok iletişim kurmalısınız. İlginizi tamamen ona vermenizde onu iyi hissettirecektir. Çalışma hayatınızda ise değişiklik yapmak istiyor olabilirsiniz. Kesinlikle çok doğru bir karar vereceksiniz. Yapacağınız işle birlikte inanılmaz bir kar elde edeceksiniz ve maddi durumunuz tamamen düzelecek. 

Aslan burçlarının genel özellikleri lükse düşkün olmaları, seçici davranmaları ve mükemmeliyetçi olmalarıdır. Bu onların en bilindik burç özellikleridir ama Aslanlar başlı başına derin bir denizdir. Ayrıntıya önem verirler. Bu yüzden onları sevindirmek oldukça zordur. Aldığınız bir hediyeyi beğendirmek için oldukça uğraşmanız gerekmektedir. Bir Aslana karşı yapılacak en büyük hata düşünmeden, araştırmadan elinize ilk gelen şeyi alıp ona hediye etmenizdir. Bu davranış onların yumuşak karınlarıdır. Kalplerini kırabilirsiniz. Bu zor tatmin olan burcun hoşlandığı şeyleri bilirseniz onlarla anlaşmak daha kolay bir hal alacaktır. 


BAŞAK BURCU 06 OCAK 2021 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Çalışma hayatınızda yarım bıraktığınız bazı işleriniz olabilir. Bu işlerinizi tamamlamak için bugün yeterli zaman bulabilirsiniz. İşi tamamladığınızda önünüze daha iyi fırsatlar çıkabilir. Çok kazançlı çıkacağınızı söyleyebiliriz. Sosyal çevrenizde ise çok farklı ve daha önce hiç gitmediğiniz bir ortama gireceksiniz. Bu ortamda çok farklı insanlarla karşılaşabilir ve arkadaş çevrenizi çok genişletebilirsiniz. Aşk hayatınızda duygularınızı partnerinize yansıtmakta zorluk çekiyorsunuz fakat bugün bu sorun tamamen ortadan kalkacak ve onunla duygularınızı paylaşacaksınız. Sizin bu duygu değişiminiz hem partnerinizi hem de sizi çok mutlu edecektir. Bunu daha fazla yapmalısınız. 


TERAZİ BURCU 06 OCAK 2021 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Çalışma hayatınızda şu sıralar çok şanslı olduğunuzu söyleyebiliriz. Herkesin gitmeyi çok istediği bir iş seyahati sizin için uygun görülecek ve siz bu iş seyahatine gideceksiniz. Yöneticileriniz size bu iş seyahatini adeta hediye edecek çünkü tatil yapacaksınız. Herkesin yanında çok sevinmesenizde daha sonra bunu kutlayabilirsiniz. Şu sıralar cesaretinizin tamamen yok olduğunu söyleyebiliriz. Kendinizin farkına varın ve bir şeyleri herkesten daha iyi yapabileceğinizi bilin. Aşk hayatınızda ise her şey yolunda. Partnerinizin sizden bazı farklı istekleri olabilir. Bu istekleri kabul edip etmemek ise tamamen size kalmış.  

Terazi Burcunu Gururlandırın

Terazi burcu estetik duyguları güçlü olduğu için güzel şeylere meraklıdır. Özel yaşamında da iş hayatında da her zaman daha güzele ulaşmayı hedefler. Terazi burcu erkekleri kadınlara nasıl davranılacağını ve onları nasıl onurlandıracaklarını iyi bilirler. Aynı şekilde kendi de toplum içinde ilişki yaşadığı kadınla övünmek ister. Bu yüzden toplum tarafından beğenilen, nerede nasıl hareket edeceğini bilen, güzel, bakımlı, girdikleri ortamda ilgi uyandıran kadınlardan hoşlanırlar.AKREP BURCU 06 OCAK 2021 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İşyerinizde bugün çözülmeyi bekleyen bazı sorunlar meydana gelebilir. Sizin öne sürdüğünüz çözümler her ne kadar kabul edilmese de ya da sorunun çözülmesinde yeterli olmasa da canınızı sıkmadan çözüm yolu aramaya devam etmelisiniz. Unutmayın küçük hatalar her olayda meydana gelebilir. Durumu çözerseniz sizin de işiniz büyük ölçüde hafifleyecektir. Aşk hayatınızda ise ilişkinize dışarıdan çok müdahale edildiğini düşünüyorsunuz ve hiç hoşnut değilsiniz. Müdahale eden kişilerle konuştuğunuzda da sizin iyiliğiniz için yaptıklarını söylüyorlar. İlişkinizi onlardan uzak yaşamalı ve onlara kesinlikle ilişkinizden bahsetmemelisiniz. Böylece kolayca kurtulmuş olacaksınız. 

Tutkulu ve iddialı kişilerdir. Gerçeği öğrenene kadar araştırırlar ve sonuca ulaşırlar. Gerçeğin farkına varırlar ve hedeflere odaklanırlar. Kararlı ve belirleyici yapıları vardır. Akrep burcu yanlış anlaşılan gizemli bir burçtur. Doğaları gereği kapalı kutu gibidirler ve genelde yüzleşmeye cesaret edemezler. Akrep enerjisinin özü çekici, tutkulu, sadık, koruyucu, güvenilir, dikkatli, güçlü, karizmatik, kıskanç,
takıntılı, ketum olarak sıralanabilir.

 


YAY BURCU 06 OCAK 2021 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Günün ilk saatlerinde duygularınıza hakim olamayacak ve duygusal açıdan düşük bir derece ile güne başlayacaksınız. Fakat akşam saatlerine doğru enerjinizi toplayacak ve oldukça enerjik olacaksınız. Sizin kişiliğiniz işte böyle rengarenk bir gün içerisinde pek çok duygu durumunu içinizde yaşayabiliyorsunuz. BU durum bazen hoşunuza gitse de bazen hiç hoş olmuyor. Çok uzun zamandır beklettiğiniz işleri bugün tamamlamak isteyebilirsiniz. Hepsini olmasa da en azından bir kısmını bitirmiş olacaksınız. Aceleniz yok yavaş yavaş bitirin. Her şey birbirinde de olsa kendinize mutlaka zaman ayırıyorsunuz, akşam arkadaşlarınızla olacaksınız. 


OĞLAK BURCU 06 OCAK 2021 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün sizin için biraz üzücü başlayabilir. Yapmak istediğiniz bir sürü şey var ve bu şeyler tamamen duygusal fakat kendinizde cesaret bulup bir türlü başlayamıyorsunuz bu durum da sizi daha hassas, kırılgan biri haline getiriyor. Çevrenizdeki kişilerle yaşadığınız tartışmalarda susan taraf olmayı tercih ediyorsunuz fakat aslında böyle olmak size göre değil. Sadece olayın uzamasını istemiyorsunuz. Çalışma hayatınızda da sürekli dalıp gidiyorsunuz ve bir türlü kendinizi işinize veremiyorsunuz. Mola saatlerini beklerken adeta dakika sayıyorsunuz ve molayı uzatmak için geç giriş yapıyorsunuz. Mantıklı davranmalısınız, pişman olabilirsiniz. 


KOVA BURCU 06 OCAK 2021 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün ve bundan sonraki dönemde iş hayatınız hakkında çok olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yaşadığınız gelişmeler sizi çok mutlu edecektir. Kariyeriniz tamamen sizin kararlarınıza doğru yönlenecek ve tam da istediğiniz yerdesiniz. İsterseniz kendinizi çok daha ilerilere taşıyabilirsiniz. Elinizdeki fırsatı daha dikkatli kullanmaya özen götermelisiniz. Sosyal hayatınız ise bu sıralar daha renkli bir hale gelir. İş hayatınızda yaşadığınız yorgunluğu kolayca sosyal hayatınızda atacaksınız. Aşk hayatınızda ise partnerinizi sürekli olarak kısıtlıyorsunuz. Bunun sebebi ise partnerinizin geçmişi. Onun geçmişi sizi sürekli olarak tedirgin ediyor ve önünüze bakmanızı engelliyor. 


BALIK BURCU 06 OCAK 2021 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İş hayatınızda çok güzel haberler duymaya hazır olun. Sağladığınız başarılar sayesinde yöneticilerinizde de verdiği karar ile terfi atlayabilirsiniz. Terfi hem kendinizi kanıtlamanız açısından hem de maddi açıdan size çok iyi gelecektir. İş arkadaşlarınızın bir kısmı sizi alkışlarken diğerleri bu durumdan çok hoşnut olmayacaklar. Siz o kişileri çok iyi biliyorsunuz. Aşk hayatınızda partnerinizle aranızda bazı sorunlar meydana gelmiş. Siz sorunların ondan kaynaklandığını düşünseniz de asıl sorun sizden kaynaklanıyor bunu bilmeli ve ona göre hareket etmelisiniz. Ona karşı yaptığınız kıskançlık ve bunun sebebiyle tartışma sizden uzaklaşmasını sağlıyor. 


Bu haber 643 defa okunmuştur.