Home Astroloji Burçlar Nuray Sayarı 06 Eylül Salı Bugün Günlük Burç Yorumları-Astroloji

Burçlar Nuray Sayarı 06 Eylül Salı Bugün Günlük Burç Yorumları-Astroloji

0

Günlük burç 6 Eylül 2022 Salı yorumları Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçlarını bugün neler bekliyor? Hangi burçlar aşkta gülecek, hangileri üzülecek?


Koç Burcu 6 Eylül Günlük Yorum 

Koç burcu için oldukça zor ve kelimelerini ifade etmekte güçlük çekeceği bir gün olmaktadır. Hayatında uzun dönemdir sıkıntı yaşayan koç burçları bugün itibariyle aile içerisinde ya da parasal anlamda yeniden sıkıntıları gündeme gelebilmektedir.

Koç burcu için alacak ya da verecek maddi durumlar ile ilgili yeni gelişmeler olacaktır. Yükseleni ve burcu koç olan kişiler duygularını ifade etmekte bugün fazlasıyla zorlanabilmektedir. Bu da ilişki ve iş işlerine yansımaktadır. Kendini ifade etmekte uzun zamandır sıkıntı yaşayan koç burçları bugünle birlikte artık ben varım cümlesini kurmaya özen göstermektedir.

Boğa Burcu 6 Eylül Günlük Yorum

Boğa burcunu bugün maddi anlamda olumlu şeyler beklemektedir. Hayatında yaşadığı kişisel deneyimlerle ilgili çözüm odaklı ve ilerleme kaydedecek şekilde durumlara maruz kalabilmektedir.

Fazlasıyla otoriter olan boğa burçları aldıkları enerji ve tutum ile birlikte birçok kişi başarmaya yönelik adımlar atacaklardır. Yeme içme durumuna mide rahatsızlıklarına bugün boğa burcu biraz daha dikkat etmelidir. Ertelediği her şey gün yüzüne çıkabilmektedir. Hafta sonu kendine özel bir zaman ayıracak olan boğa burcu maddi manevi bütün konuları kafasında çözüme ulaştıracaktır 

Yengeç Burcu 6 Eylül Günlük Yorum

Bugün ay yengeç burcuna doğru ilerleme göstermektedir. Yengeç burçları ilerlediği bu yolda kendine zarar verecek hiçbir şeye izin vermemelidir. Bugün yengeç burçları için oldukça şanslı günler arasında yer almaktadır.

Hayatındaki tüm olumsuzluklar yavaş yavaş sıyrılarak olumlu yerlere yerini bırakmaktadır. Kişiler bugün muhakkak motivasyonunu, minimum düzeye indiren her şeyden uzaklaşıp kendine daha olumlu bir hayat kurmaya başlamaktadır. Bugün yengeç burcu hayatında yer alan olumsuz insanları daha yakından görebilmektedir. Bu şekilde bu kişilere karşı mesafelerini fazlasıyla arttırmaktadır. Maddi anlamda bugün güzel gelişmeler yaşayacak olan yengeç burçları için iyi bir döneme giriş yapılmaktadır.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version