Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayarı 06 Eylül Salı Bugün Günlük Burç Yorumları-Astroloji

Burçlar Nuray Sayarı 06 Eylül Salı Bugün Günlük Burç Yorumları-Astroloji

Terazi Burcu 6 Eylül Günlük Yorum 

Uzun zamandır hayatında monoton bir süreç izleyen terazi burçları bugünlerde kendilerini fazlasıyla hassas ve aynı zamanda yorgun hissetmektedir. Arkadaşlarının ailesinin düşüncelerine fazlasıyla önem veren ve dış faktörlerin etkisiyle kendini olumlu sonuçları kapatan terazi burcu iş hayatında gerilimler yaşaya bilmektedir.

Kendini fazlasıyla işine ailesel sorumlulukları adayan terazi burcu bugün kendi için özeleştiri yapacaktır. Ay burcu yükselen burcu terazi olan burç sahipleri yönetici gezegenleri Venüs olduğu için kendilerini zamana bırakıp akıştaki hayatı ne getirirse onu yaşayacaktır. Bugün aklı ile kalbi arasında kalan terazi burcu kalbini dinleyecektir.

Akrep Burcu 6 Eylül Günlük Yorum 

Akrep burçları bugün her zamankinden daha güçlü görünerek kimliklerini yansıtma ihtiyacı duyacaktır. Hayatında yeni aktivitelere yer açarak bugün kendini keşfetmeye başlayacaktır.

Geçmişteki sıkıntılarını ve problem yaşadığı insanları kenara bırakarak yepyeni bir güne merhaba diyecektir. Aklında birçok konu ve plan olan akrep burçları bu planları artık yavaş yavaş gerçekleştirmeye başlayacaktır. Kendini yoran yıpratan insanlardan uzaklaşarak evde vakit geçirme ihtiyacını kendinde daha fazla bulacaktır. Sağlıkları yüzünden hayatın gerçeklerine odaklanamayan akrep burçları artık duygusal ilişkilerden uzak duracaktır.

Yay Burcu 6 Eylül Günlük Yorum 

Yay burçları bugün işbirliklerine odaklanarak yeni fikir ve ilhamlara yer verecektir. Yakın ilişkiler ve sosyal hayat bugün gündeme gelerek kendini daha çok zihinsel odaklı programlara açık bir hale getirecektir.

Sen hayatında uzun zamandır uyum yaşayamayan yay burçları güçlü kişilikleri ile ne kadar dikkat çekse de bu sıralar fazlasıyla duygusal boyutlarda süreçler yaşamaktadır. Bugünden sonra retronun yardımı ile güzel hedeflere imza atarak her şeyin zamanla olabileceği düşüncesini kendi için kabul edecektir. Tazelenmeye ihtiyaç duyan yay burçları kendi istekleri doğrultusunda hareket edecektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img