Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 06 Aralık Pazartesi, Bugün Günlük Burç Yorumları – Astroloji

OĞLAK BURCU 06 ARALIK 2021 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İçinizde tuttuğunuz bazı duygularınızı açığa kavuşturmak isteyebilir, en azından birileriyle paylaşmak isteyebilirsiniz. Ancak kendinizi ifade edebilme konusunda yaşadığınız zorluklar buna pek izin vermeyebilir. Aşk hayatınızda doğal davranışlara fazlasıyla önem vereceğiniz günler sizi bekliyor olabilir. Çünkü yapmacıklık size çok ters bir konu.

İş hayatınızda iletişime geçtiğiniz arkadaşlarınız veya yöneticilerinizle rahat bir iletişim kurma konusunda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Ufak tefek olumsuzlukların sıkça karşınıza çıkmış olsa da mutlu olmanıza sebebiyet verecek ufak sürprizlerle de karşılaşabilirsiniz. Emek verdiğiniz bazı konuların karşılığını hak ederek alacak, bu da sizin mutlu olmanızda önemli rol oynayacaktır.

KOVA BURCU 06 ARALIK 2021 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aklınıza takılmış bazı soruları dile getirebilmek isteseniz de bunu nasıl yapacağınız konusunda pek fazla fikriniz olmayabilir. Gireceğiniz ortamlarda uyumun öneminin farkında olduğunuzdan dolayı adaptasyon süreciniz hızlı olabilir. Ancak yoğunlaşmanız gereken bazı işlerinizde konsantrasyon kaybı yaşayabilirsiniz. Kısa zaman içerisinde halletmeniz gereken işleriniz var ise bunları yetiştirebilmek için sıkışacağınız anlar olabilir.

Hayata bakış açınız her zaman olumlu olduğundan dolayı içinizde sakladığınız mutluluk size yetecek seviyede. Olumsuz düşüncelerinizi bir kenara bırakın. Maddi konularda sevinmenize yardımcı olacak gelişmeler yakın zamanda sizinle birlikte olacaktır.

BALIK BURCU 06 ARALIK 2021 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İletişim kurma ve ulaşılması biraz zor olan kişilere ulaşabilme konusunda şanslı bir gün geçirebilirsiniz. Şansınızı iyi değerlendirebilirseniz olumlu sonuçlar yüzünüzü güldürecektir. Ancak tecrübenizin olmadığı konular üzerinde kuracağınız diyaloglarda pasif kalabilirsiniz. Aşk konularında ise iletişiminiz kadar şanslı olamayabilirsiniz.

Partnerinizle düştüğünüz düşünce tersliklerine fazla takılabilir ve üstüne gidebilirsiniz. İlişkinizi ne kadar zorlarsanız o kadar çıkmaza gireceğini unutmamalısınız. Eğer partnerinize karşı yapmış olduğunuz ufakta olsa bir yanlış var ise bunun pişmanlığı bu aralar çıkabilir. Bir birlikteliğiniz söz konusu değilse ilişkilere pek sıcak bakmayabilirsiniz.

1 2 3 4

Tepki Ver!

Gözat

1 of 77

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.