Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 06 Aralık Pazartesi, Bugün Günlük Burç Yorumları – Astroloji

YENGEÇ BURCU 06 ARALIK 2021 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Size özel isteklerinizin gündemde oluşuyla yakın çevrenizdeki insanlar tarafından dikkatleri üstünüze toplamaktasınız. Ancak uç noktalarda olan isteklerinizi de gözden geçirmeniz gerekebilir. İş ortamınızda bulunan bazı çalışma arkadaşlarınızın davranışları size pek sıcak ve samimi gelmeyebilir. Bu kişilere karşı tepki göstermek yerine uzak kalmayı tercih etmeniz daha iyi sonuçlar verecektir. Aksi takdirde gerçekleşmesini istemediğiniz gelişmeler gündeme gelebilir.

Aşk hayatınızda ise her ne kadar mutlu olsanız da bir kısmınızın eksik olduğunu sanabilir, bu da samimi davranışlarınıza gölge düşürebilir. Karşınızdaki kişiden çaba beklentisinde olsanız da sizinde bu ilişkinizi toparlayabilmek için bir adım atmanız gerekecektir.

ASLAN BURCU 06 ARALIK 2021 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Günlük sorumluluklarınız bugün size ağırlıkmış gibi gelebilir ve bu sorumlulukları üstünüzden atmak isteyebilirsiniz. Bu yüzden kaytarmanın yollarını arayabilir, bahanelere sığınabileceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz. Kendinize ayırmanız gereken zamanı etkili bir biçimde değerlendiremeyişiniz kendinizi eksik hissetmenize neden olabilir.

Yakın zamanda alacağınız haberlerle yaşantınızda değişiklikler yapma eğiliminde olabilirsiniz. Sosyal çevrenizdeki kişilerle daha fazla zaman geçirmeyi tercih ediyor oluşunuzla hayatınızda farkında olmadan önem sıranızdan vazgeçebilir, bu sıralamayı bilinçsizce değiştirebilirsiniz. Gün içerisinde yaşmış olduğunuz sıkıntıları kafaya takmak yerine bunları kendinize tecrübeymiş gibi görmeniz sıkıntınızı bastırmada yardımcı olacaktır.

BAŞAK BURCU 06 ARALIK 2021 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hayatınızın yönetimi konusunda dümenin sizde olmasını istedikçe hayatınıza karışmak isteyen insanlar olabilir. Bu kişilerin düşüncesi iyi veya kötü olmasına bakmaksızın ilgili müdahalelere sert çıkışlarınız gündeme gelebilir. Çünkü ilgili müdahalelerle kendinizi kısıtlanmış hissedebilir ve özgüven kaybı yaşayabileceğinizi düşünebilirsiniz.

Normal yaşantınızın dışına çıkmak sizi yıpratabilir. Kendi sınırlarınızı aşmaya çalışmak iyi bir atılım olsa da bu aralar pek doğru bir karar olmayabilir. Kendinize biçmiş olduğunuz özgürlüğünüzü bir kez daha gözden geçirebilirsiniz. Bazı zamanlarda duygularınızı paylaşabileceğiniz bazı insanların olma ihtiyacını duyduğunuzda en samimi olduğunu düşündüğünüz kişiye açabilirsiniz.

1 2 3 4

Tepki Ver!

Gözat

1 of 77

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.