Burçlar Nuray Sayarı 06 Aralık 2017 Günlük Burç Yorumları Astroloji

Bu Günlük Burç Yorumları 06 Aralık 2017 Çarşamba Burç yorumunuzu öğrenin. Günlük Burç yorumları. Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuları Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı Astrolojinin duayenleri. Bu da bizim 06 Aralık 2017 Çarşamba günü burç yorumları

06 Aralık 2017 - 11:05

KOÇ BURCU 06 Aralık 2017 Çarşamba Yorumu


Neptün ile Jüpiter arasındaki olumlu açı sezgilerinizi açığa çıkaracak. Herkes hakkında düşündüğünüz fikirlerinizde yanılmadığınızı anlarsınız. Kimin gerçek dost olacağının ortaya çıkacağı bir gündesiniz. Az ama öz arkadaşlıklar size yetecektir. Zira her işi kendi başınıza halledebilme kapasiteniz oldukça yüksek. .Uzun süredir sorun olan bir kıskançlık veya baskı var ise çözümleme yoluna gitmeyi denemelisiniz. Özgürlüğünüzü daha fazla önemseyeceğiniz bir süreç. Evli değilseniz yeni bir tanışma ve heyecanlı bir sürece başlangıç yapabilir.Evli olanlar için ilişkileri rutin ilerleyecek.  Âmâ dikkat bu süreç üzerinize sorumluluk yükleyebilir


 

BOĞA 06 Aralık 2017 Çarşamba Yorumu


Jüpiter ile Neptün arasındaki olumlu açı sizin aradığınız güven ve huzuru hayatınıza taşır. İdeallerinizi gerçekçi bir bakış açısıyla değerlendirme fırsatı yakalarsınız. Duygularınızı akılcı ve objektif bir biçimde değerlendirmekte zorlansanız da sonunda hislerinizin sizi yanıltmadığını anlarsınız. Deniz kenarında vakit geçirmek iyi gelecektir. Venüs yay sürecinin kazananları sevgide cömert olanlar, kalbinde art niyet barındırmayanlar, severken şifalandıranlar, merhamet temasını yüksek boyutta hissettirenler, anaç bir duyguyla ilişkilerine yaklaşanlar, Allah’a havale edenler, sevgiyi ruhunun en derinliklerine kadar işletenler…


İKİZLER 06 Aralık 2017 Çarşamba Yorumu


 Jüpiter ile Neptün arasındaki olumlu açı üçüncü göz enerjinizi rahatça kullanmanızı sağlar. İş ve özel hayatınızdaki dengesizlikleri gidermek için kalbinizin sesini dinlemeyi ihmal etmeyin. Ayrıca sanatçı yanınızı ortaya koyabileceğiniz bir gündesiniz. Spiritüel ve metafizik konulara eğilebilirsiniz. İlişkiye başlamadan önce bir daha bu şekilde yapmamam gerekli dediğiniz konular üzerinde iradeli durmalısınız. "Aslında hata hep bende ” gibi cümlelerin arkasında saklanan önemli farkındalıklar ve düşünce kalıpları ile hayatımıza devam edebileceğiz. Üzülmeyin yeni yıl bol aşk getirecek
-


YENGEÇ 06 Aralık 2017 Çarşamba Yorumu


Jüpiter ile Neptün arasındaki olumlu etkiler duyarlı kimliğinizi daha fazla ön plana çıkarır. Ayrıca yaşam felsefenizde derin dönüşümler yaratacak öğreti ve uygulamalarına açık bir gündesiniz. İçinizde taşıdığınız sevgi prensibini kolektif bilinçle buluşturacağınız bir gün. Koşulsuz sevgiyle bütünleşmek sizi mutlu eder. Enerjiniz düşebilir, kazalara maksimum özen gösterin, trafikte öfkenize hakim olmanız gereken bir süreç sizleri bekliyor. Gizlediğiniz bazı şeyler de bu dönemde ortaya çıkıp sizi zor durumda bırakabilir. Mümkün oldukça doğruluktan ayrılmayın.
-


ASLAN 06 Aralık 2017 Çarşamba Yorumu


Jüpiter ile Neptün arasındaki olumlu etkiler bolluk, bereket enerjisini bugün kendinize rahatlıkla çekeceğinizi gösteriyor. Sahip olduğunuz değerleri cömertçe paylaşmaktan keyif alırsınız. Spiritüel konular hakkındaki bilgilerinizi çevrenizdekilere aktararak ruhsal açıdan da beslenirsiniz. Borçlar ve alacaklar sizleri sıkıştırabilir. Eskiden kalmış bir ceza ve vergi borcunuz varsa temkinli olmanızı öneririm. Eşinizle ortak kazanımlarınız adına anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz.
-


BAŞAK 06 Aralık 2017 Çarşamba Yorumu


Jüpiter ile Neptün arasındaki olumlu etkiler, zihninizden çok hislerinizle hareket edeceğinizi göstermektedir.Kardeş ve yakın akrabalarla olan ilişkilerinizi, uzun zamandır söyleyemediklerinizi ifade etmekle başka bir boyuta taşırsınız. Yolculuk planlarınızda değişiklikler meydana gelebilir. Bazı yatırımlar ani şansla birlikte hızlı bir şekilde ani sıkıntılı konuları da önümüze getirebilir.Geçmişte ciddi almadığınız fırsatlar yine önünüze gelirse bu sefer değerlendirmek için şans verin.

-


TERAZİ 06 Aralık 2017 Çarşamba Yorumu


Jüpiter ile Neptün arasındaki olumlu etkiler gündelik hayatta enerjinizi düşürse de sezgilerinizi güçlendirecektir. İçinize doğan her şey bugün gerçekleşebilir. Parasal konularda radikal kararlar almak için uygun bir gün değil. İyi düşünmek gerekir. Riske açık konular belirsizliğini korur. Bu süreci, onlardan beklentilerinizi çoğaltarak değilde,daha anlayışlı olarak geçirmelisiniz. Karşılaştığınız bencillik konulu olaylar sizi sınırlarınızı çizmeye itebilir. Ortaklı gelirleriniz ve kazançlarınızı sağladığınız konularda olumlu bazı gelişmeler umut verici olacaktır.
-


AKREP 06 Aralık 2017 Çarşamba Yorumu


 Jüpiter ile Neptün arasındaki olumlu etkiler sizi adeta medyum yapar. İç enerjinizin güçlendiği ve sezgilerinizin tavan yaptığı bir gündesiniz. Ayrıca aşk hayatınızdaki dalgalanmalara bir çözüm aramak istersiniz. Fakat fazla hayale ve fantezilere kapılmadan karar almanızı öneririz. Bazı seçimlerinizin aslında doğru olmadığı ve zaman kaybettiğinizi hissettiğiniz o an küllerinizden doğma kararı vereceksiniz. Yeni yılda paranıza güzel sahip çıkacaksınız.
-


YAY 06 Aralık 2017 Çarşamba Yorumu


Jüpiter ile Neptün arasındaki olumlu etkiler sizin vizyoner ruhunuzu geliştirir. Üçüncü göz enerjinizi açığa çıkardığınız bir gündesiniz. Bilgelik özelliklerinizden faydalanmayı göz ardı etmeyin. Gelecekle ilgili planlar yapmak ve cesaretle ileri atılmak için sabırlı olun. 9-10Aralık günlerinde daha çok kariyer temalarda önemli sorumlulukları üstlenmeniz gerekebilir. Evinizle ve ailenizle ilgili konularda denge unsuru oluşturmanız önem kazanabilir.
-


OĞLAK 06 Aralık 2017 Çarşamba Yorumu


Jüpiter ile Neptün arasındaki olumlu etkiler sizi bugün sanatçı bir ruha büründürür. Ayrıca mistik konular, hayaller, rüyalar, enerji çalışmaları gündeminizi oluşturur. Rasyonellikle spiritüel değerler arasında denge kurarsınız. Yanılsamalardan uzak durarak akıl ve sağduyuyla hayallerinizin sesini dinleyin. Aileniz ve yaşadığınız yer ile ilgili gündeme gelen bir değişiklik adına bazı yanılgılar ve yanlış anlaşılmalar oluşabilir. Budönemde yapılan tüm maddi ve manevi konularda çok dikkatli olmalı ve alacağınız kararların arka planını iyice araştırmalısınız.
-


KOVA 06 Aralık 2017 Çarşamba Yorumu


Buna çok takılmadan devam etmenizde fayda var.Bu hafta Kariyer evinizde gerileyecek bir Merkür olacak burada işten ayrılma kararı verebilirsiniz. Jüpiter ile Neptün arasındaki olumlu etkiler kariyerinizde gizemli görünümünüzle dikkatleri üzerinize toplamanıza neden olur. Derin konulara eğilmek, yöneticilere bilgi dağarcığınızın genişliğini göstermek için oldukça fırsatlara açıksınız. Her ne kadar başarılı olsanız da iç sesiniz eksik kaldığınızı söyler, kafanızı takmayın.


 

BALIK 06 Aralık 2017 Çarşamba Yorumu


Jüpiter ile Neptün arasındaki olumlu etkiler sezgilerinizi güçlendirir. Sanat faaliyetlerine katılıp çok zevk alabilirsiniz. Herkes yeteneklerinizi takdir eder. Değerinizin kıymetini bilmeli aşırı mütevazi davranmaktan kaçınmalısınız. Depresif ruh halinden meditasyon, dua, yoga ile uzaklaşmanız mümkün. Romantizm ve aşk konuları sizi bu dönemde daha ruhsal anlamda yoğunlaştıracaktır. İlişkilerinizde kıskançlık sorunlarına dikkat etmelisiniz. Sosyal çevreniz ya da akrabalarınızla olan ilişkilerinizi daha doğru yönetmelisiniz. Seyahatleriniz ve yurtdışı bağlantılı işleriniz hız kazanabilir.

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..