Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 06 Ağustos 2022 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 06 Ağustos 2022 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

TERAZİ BURCU 06 Ağustos 2022 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Gün içerisinde kendinizi çok fazla yorduğunuzu hissedebilirsiniz. Yorgunluk dolayısıyla da akşam üstüne doğru ekstra çıkabilecek işler biraz canınızı sıkabilir. Halbuki kendinizi iyice vermiş olsanız üstesinden çabucak gelebileceğinizi unutmayın. Sosyal çevreniz ile aranızda bazı sorunlar yaşamış olabilir ya da yaşayacak olabilirsiniz. Bu durum karşısında karşı taraftan beklentinizi düşük tutmalısınız. Çünkü kırıcı davranabilme ihtimaliniz çok yüksek. Asabi tavırlarınızı biraz daha bastırmanız gerekebilir. Bir şeylere bağlı kalarak yaşamak her ne kadar yaşam tarzınız olsa da kimi durumlarda tarzınızdan ödün vermekte fayda var. Mesela iş yerinizdeki şefiniz veya patronunuzun emirleri bu duruma dahil edilebilir. Sakin geçirmeniz gereken bir gündesiniz, dikkat edin.

AKREP BURCU 06 Ağustos 2022 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Olumsuzluklar karşısında kendinizi güçlü hissedeceğiniz bugünde yapılması güç dediğiniz her türlü işin altına girebilirsiniz. Motivasyonunuza bağlı başarınızda artış gözlemleyeceksiniz. Bu başarı aşk hayatınızda da iş hayatınızda da gözlemlenecek. Aşk hayatınızdaki kara bulutlar yavaş yavaş dağılmaya yüz tutmuş durumda. Yalnız bir yaşantınız varsa ve bir birliktelik düşünüyorsanız önünüzdeki engeller bir bir yok olacak. Bir birlikteliğiniz varsa da bu birliktelik çoğunlukla sizin katkılarınızla daha iyi konumlara gelecek. Daha öncelerde yapmış olduğunuz bazı sözleşmeler yeniden gündeme gelebilir. Eğer ki gündeme gelecek olursa da karşılıklı fesih ile sonuçlanma ihtimali çok yüksek. 

YAY BURCU 06 Ağustos 2022 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Gün içerisindeki yaşantınızın büyük bölümü çevrenizdeki insanlarla ilgilenmekle geçtiğinden dolayı kendinize zaman kalmadığını düşünmeye başlayabilirsiniz. Bu düşünceye girmeniz de gayet doğal.  İlk bulduğunuz fırsatı kendiniz için değerlendirmeniz ilerleyen zamanlarda çevrenize olumsuz ruh halinizi yansıtmamakta önemli rol oynayacaktır. Risk oranı yüksek durumlar karşısında kenara çekilmek yerine çözüm odaklı olmaya özen gösterin. İçinizdeki savaşçı ruh size yardımcı olacaktır. Aileniz tarafından sevilen bireysiniz. Ailenizi ihmal ettiğinizi hissettiğiniz ilk anda bir telefonla kısaca sevdiğinizi dile getirmeniz onları mutlu edecektir. Aşk hayatınız sosyal çevreniz kadar aktif olmayacak bir gün olabilir. Beklentinizi düşük tutmalısınız. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img