Ana SayfaBurçlar 05 Kasım 2019 Salı Günlük ve 5 Kasım Haftalık Burç Yorumları
Array

Burçlar 05 Kasım 2019 Salı Günlük ve 5 Kasım Haftalık Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

KOÇ BURCU 05 KASIM 2019 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kendinize olan güveninizin biraz aşağı seviyelerde olması nedeniyle yapabileceğiniz işlere kalkışmayı bile cesaret edemiyor olabilirsiniz. Buna cesaret etmeniz bile başarı olduğunu unutmayın. Kendinizi korkularınızla kısıtladığınız takdirde alanı daralttığınızın farkına varın. Sizinle bazı konuları konuşmak için uygun fırsatı arayan bazı arkadaşlarınız olabilir. Bu yüzden arkadaşlarınızla irtibat aralığını uzatmayın. Kontrolünüz dışında gerçekleşecek olaylar karşısında soğuk kanlı davranacaksınız. Uzun zamandır yapmış olduğunuz tatil planlarınızı bir süre daha ertelemeniz gerekebilir. Üstünüzde kara bulutların gezdiğini düşünebileceğiniz bir gün gibi gözükse de içinizi ısıtacak kişiler bugün etrafınızda olacaktır. 

BOĞA BURCU 05 KASIM 2019 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Temposu yüksek olan bir güne hazırlıklı olun. İş koşuşturmasından eğitim hayatınıza; günlük yaşantınızdaki kişlerinizden özel hayatınıza kadar etki edebilecek güne şahit olabilirsiniz. İlgi alanlarınızdan hakim olduğunuz konularda bazı kişiler yardımınızı isteyebilir. Bu yardım taleplerine ilk başta olumlu bakmasanız da kabul edeceksinizdir. Geçmişinizde yaşamış olduğunuz sorunları çözüme kavuşturmadan üstünü örttüğünüz yerler yakın zamanda yeniden karşınıza çıkabilir. Hatta bu sorunların kokusunu bugün alabilirsiniz. Aslında kendinizi tanımlayabilme konusunda başarıya ulaştığınız takdirde sorunun büyük oranını çözmüş olacaksınız. Gücün sizin elinizde olduğunu fark edin. 

İKİZLER BURCU 05 KASIM 2019 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Asabi ve ön yargılı tavırlarınızdan dolayı çevrenizde değer verdiğiniz kişileri kırma ihtimaliniz çok yüksek. Hatta siz farkına varmadan da kırmış olabilirsiniz. Ancak geçmişe dönük kendinizi sorgulama konusunda iyi olduğunuzdan dolayı bu kırılmaları çabuk telafi edebilirsiniz. Kafanızın içindeki derin düşünceleri bir kenara bırakmanız gereken bir gün. Çünkü gün içerisinde karşılaşacağınız fırsatlar yeniden önünüze çıkmayabilir. Üstünüzde baskı kurmak isteyen kişiler karşısında savaşçı ruhunuz galip gelecektir. İçinizdeki bir başka sizi fark etmeniz için güneşin ilk ışığında derin nefes almayı deneyin. Maddiyatınızdaki bazı zorluklar yavaş yavaş yerini düzene bırakacaktır. İş hayatınızda ise gelecek tatilinizi sadece kendinize ayırarak değerlendirmek isteyebilirsiniz. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img