Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayarı 05 Eylül Pazartesi Bugün Günlük Burç Yorumları-Astroloji

Burçlar Nuray Sayarı 05 Eylül Pazartesi Bugün Günlük Burç Yorumları-Astroloji

OĞLAK BURCU 05 Eylül 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sizinle birlikte olan insanların her geçen gün sizin iyi niyetinizi suistimal ettiğini düşünebilirsiniz. Aslına bakarsanız alınganlık konusunda çok ileri seviyede olduğunuzdan dolayı gelişen olayların sizin lehinizeymiş gibi yorumlayabilirsiniz. Alıngan yapınıza rağmen bugün kendinizi zinde hissediyor, çok enerjik olduğunuzu düşünüyorsunuz. Hislerinizi belli etmekten kaçınmayın. Üstesinden gelmekte zorlanmayacağınız sorunlarla karşılaşacaksınız.

Enerjinizden aldığınız ilhamla bazı konularda kendinize karşı güveniniz artacak. Sabırlı yaklaşımlar sergilediğiniz takdirde elde etmek istediğiniz şeylerde başarılı olacaksınız. Aklınıza takılmış olan soruların cevaplarını aramak için ideal bir günün içerisindesiniz. Korkusuzca yaklaşacağınız her türlü konuda tuttuğunuzu koparacak bir yapınız olduğunu da aklınızdan çıkarmayın.KOVA BURCU 05 Eylül 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kalbinizin derinliklerinde saklanmış birisi var. Bu kişiye karşı açılmayı o kadar çok istiyorsunuz ancak bu kişiden alacağınız tepkileri tam olarak kestiremediğinizden dolayı açılmaya güvenemiyorsunuz. Maddi açıdan bir takım birikim girişimlerinizde yavaş yavaş başarıyı yakalayacak, finansal durumunuzu düzene sokacak düzeye geldiniz. Dengeleri zorlamadığınız sürece herhangi bir sorun ya da sıkıntı ile karşılaşmayacaksınız. Bilinçli olduğunuz sürece başarı aslında çok da uzağınızda olmayacaktır.

Doğru şekilde yatırımlar yaparsanız yakın gelecekte sizi sevindirecek gelişmelerle iç içe olacaksınız. İş hayatınız içerisindeki iş arkadaşlarınızla aranızda bir takım anlaşmazlıklar meydana gelebilir. Bu anlaşmazlıkları çözmeyi karşı taraftan beklemek yerine sizin müdahale etmeniz bu sefer daha doğru olacaktır. Çünkü son zamanlardaki dikkatsiz tavırlarınız karşınızdaki kişileri de farkına varmadan kırgınlık yaratmış olabilir. 


BALIK BURCU 05 Eylül 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Uzun zamandır kafanızda tasarlamış olduğunuz projeleri hayata geçirmek için uygun zaman bugün olabilir. Dikkatinizi topladığınızı hissettiğiniz ilk anda bu projeniz için ilk çalışmayı başlatmalısınız. Aceleci tavırla yanlış yapmamak için özen göstermekle birlikte geç kalmamak için de dikkatli olmalısınız. İçinde bulunduğunuz durumlara uygun adımlar atabildiğiniz sürece herhangi bir sorunla karşılaşmayacak olmanız da sizin açınızdan önemli.

Öte yandan günlük hayatta yapmış olduğunuz planlar sürekli bir aksaklığa uğramış olabilir. Hal böyle olunca da sosyal çevrenizdeki kişilerle aranıza bir takım soğukluklar girmiş olabilir. Arkadaşlarınıza da ayırabileceğiniz zaman olduğu ilk anda hemen bir araya gelmek için plan yapın. Duygusallık konusunda baskın bir gün geçireceksiniz. Duygusallığınızı etrafınızdaki insanlara belli etmemek için çaba sarf etmelisiniz. Çünkü duygusallığınızı kötü bir şekilde kullanarak sizi üzmek isteyen insanlar olabilir. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img