Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayarı 05 Eylül Pazartesi Bugün Günlük Burç Yorumları-Astroloji

Burçlar Nuray Sayarı 05 Eylül Pazartesi Bugün Günlük Burç Yorumları-Astroloji


TERAZİ BURCU 05 Eylül 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hayal kurmak konusunda son günlerde sizin üstünüze yok. Özellikle geleceğe yönelik kurmuş olduğunuz hayalleriniz doğrultusunda yapacağınız planlar sizin daha fazla başarılı olmanıza yardımcı olacak. Ancak hayalinizin içine katmış olduğunuz partneriniz son günlerde huysuz davranışlarıyla aklınızda soru işareti bırakıyor olabilir. Etkin adımlar atmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olduğunu da unutmamanız gerekmekte. Amaçlarınıza uygun adımlar atmanız, sizin açınızdan daha iyi olabilir.

Bunun rahatsızlığıyla yaşamaktansa ilgili konuyu konuşmak daha mantıklı olacaktır. İşinizden geçici süreliğine uzaklaşmak veya tatile çıkma isteğiniz kuvvetli bassa da sizin için doğru zaman olmayacağını aklınızdan çıkarmayın. Çevrenizdeki insanlarla samimi ilişkiler kurmakta çektiğiniz sıkıntılar olabilir. Böyle bir durum söz konusuysa yüzünüzdeki sıcaklığın eksik olduğundan kaynaklanabileceği ihtimalini göz önünde bulundurun.

AKREP BURCU 05 Eylül 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Son zamanlarda sizin insanlara karşı toleranslı yaklaşımlarınızın aynısını kendinize karşı da görmek istiyorsunuz. Telafi ettiğiniz hatalar karşısında sizinde hatalarınızın tolere edilmesini bekliyorsunuz. Özellikle ilişkinizde bu durum söz konusu. Hal böyle olunca da yaklaşımlarınızda değişimler gözlemleyeceksiniz. Aşk hayatınızda güveninizi kıracak bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Toparlanmaya çalışın ve ilişkinize odaklanın.

Kalp kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Bunun sebebi ise belli zaman dilimi içerisinde beklemiş olduğunuz haberin gelmemiş olma ihtimali çok yüksek olacak. Maddi açıdan göstermiş olduğunuz çabalar meyvesini yavaş yavaş vermeye başlayacak. Aşk hayatınızda biraz durağanlık söz konusu. Akışına kapılmış gidiyorsunuz.

YAY BURCU 05 Eylül 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Çevrenizdeki insanlara karşı güveniniz sarsılmış durumda olabilir. Çünkü tanık olmuş olduğunuz bazı olaylar güveninizde olumsuz etkiler bırakmış. İş hayatınızda ise beklemiş olduğunuz gelişmeleri, beklemiş olduğunuz haberleri alabileceğiniz bir gün. Her türlü gelişmeye hazırlıklı olun. Aşk hayatınızda duygularınızı açığa çıkarmaktan kaçınmayacaksınız. Amaçlarınızın dışına çıkmamalı ve elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız. Bilinçli olabildiğiniz sürece herhangi bir sorun ya da sıkıntı yaşanmayacaktır.

Aşk hayatınızda partnerinizle geçirmiş olduğunuz zamanın yetersizliği ve yapmış olduğunuz aktivitelerin çeşitsizliğinden dolayı sıkılmışlık hali doğabilir. Bunu değiştirmek sizin elinizde. Yapacağınız ufak bir plan bile bu durumu değiştirmeye fazlasıyla yetecektir. Hayal gücünüz şu sıralar umduğunuzdan da fazla aktif. Hal böyle olunca da özellikle gece sakin kafayla kurmuş olduğunuz hayaller gerçeğe biraz daha yakın olacak ve gerçekleşmesi sadece isteğinize bağlı olan hayallerle iç içe olacaksınız. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img