Home Astroloji Burçlar Nuray Sayarı 05 Eylül Pazartesi Bugün Günlük Burç Yorumları-Astroloji

Burçlar Nuray Sayarı 05 Eylül Pazartesi Bugün Günlük Burç Yorumları-Astroloji

0
22

Günlük burç 5 Eylül 2022 Pazartesi yorumları Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçlarını bugün neler bekliyor? Hangi burçlar aşkta gülecek, hangileri üzülecek?

KOÇ BURCU 05 Eylül 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hayatınızda bazı eğlencelerin farkına varmalısınız çok geç olmadan her şeyi daha iyi hale getirmeye bakın.  Sıkıntılarınızla tek başına her şeyin üstesinden gelebilirsiniz ve sıkıntılarınızı da yeneceksiniz buna inanın.

Ailenizle birlikte iletişiminizi daha da kuvvetlendiremeye özen gösterin aksi taktirde iletişiminiz daha da kötüye gidebilir ve bu ailenizle sorunlara yol açabilir. Arkadaş seçimlerinde daha iyi seçimler yapmaya dikkat ederseniz hiçbir sorun olmayacaktır sizde her konuda kendinize güvenin. Harcamalarınızda daha fazla dikkat edin çünkü harcamalarınıza dikkat etmediğizde sizin için ileriki zamanda sıkıntı olabilir maddi konuda sıkıntıya girmek kimse istemez bu yüzden dikkatli bir şekilde harcama yapın.

BOĞA BURCU 05 Eylül 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bazen her şey üstünüze geliyormuş gibi hissedebiliyorsunuz bu gayet normal. Derdinizi sadece ailenizle paylaşırsanız sizin için daha iyi olur çünkü herkese her şeyi anlatmayın eğer arkadaşlarınızdan birine falan anlatırsanız gün gelir illaki size bir terslik yapar. Ailenize ayırdığınız vakit her şeyden daha önemli ve ailenizin önemini anlayalı baya oluyor.

Amaçlarınızın dışına çıkmadığınız sürece gerilmenize neden olacak durumlar yaşamayacağınızı da bilmelisiniz. Birlikte olduğunuz kişiyle aranızdaki sorunları çözümlemeye çalışmalısınız.

Seviyorsanız, peşinden gitmeli ve belli etmelisiniz. Gizlemeniz size hiçbir şey kazandırmayacaktır. İhtiyacınız olan tek şey sadece biraz cesaret.

Geleceğinizi daha iyi yerlere sürükleyecek ve enerjinizi artıracak bir çok neden olabilir ve bu nedenleri size sunulan fırsatları iyi değerlendirin. Geleceğe dair küçük adımlarla başladınız ama bu adımlarınızı yavaş yavaş büyütmeye odaklanın yoksa hep aynı yerde takılıp kalırsınız.


İKİZLER BURCU 05 Eylül 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bazen kendinizi çok kötü hissediyorsunuz bunun nedenini bulamıyorsunuz fazla düşünmeyin çünkü gerçekten psikolojiniz iyiye gitmeyebilir. Akışına bırakmayı başarabilirseniz kafanızın da rahatlayacağını bilmelisiniz. Sizin için en doğrusunu sizden başka kimse bilemez. Üstesinden kalkamayacağınız işlere girişmemenizde fayda var.Partnerinizi çok seviyorsunuz ve onu bu aralar çok iyi yaklaşıyorsunuz önceden hep bağırıyordunuz şimdi kıyamıyorsınız ve kendinizi toparladınız.

Siz asla yalana gelemezsiniz sizinle arkadaş olan dürüst olmalı eğer dürüst değilse onu hayatınızdan çıkarmayı göze alırsınız.Zaman zaman yaptığınız bütün yanlışları oturup düşünüyorsunuz özellikle de geceleri yaptığınız doğrular da aklınıza geliyor ama yaptığınız yanlışları düzelte bilmeniz için geriye dönük bir şeyiniz yok bu yüzden tekrar bu hataları yapmamak için kendinize söz verdiniz ve sözümüzün arkasında duruyorsunuz bu sizin için çok güzel bir şey. Zaman zaman yaptığınız bütün yanlışları oturup düşünüyorsunuz özellikle de geceleri yaptığınız doğrular da aklınıza geliyor ama yaptığınız yanlışları düzelte bilmeniz için geriye dönük bir şeyiniz yok bu yüzden tekrar bu hataları yapmamak için kendinize söz verdiniz ve sözünüzün arkasında duruyorsunuz.


NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here