Burçlar Nuray Sayarı 05 Aralık 2017 Günlük Burç Yorumları Astroloji

Bu Günlük Burç Yorumları 05 Aralık 2017 Salı Burç yorumunuzu öğrenin. Günlük Burç yorumları. Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuları Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı Astrolojinin duayenleri. Bu da bizim 05 Aralık 2017 Salı günü burç yorumları

05 Aralık 2017 - 11:25

KOÇ BURCU 05 Aralık 2017 Salı Yorumu


Sosyalleşme ihtiyacınız artabilir göz ardı etmeyin. Yine ilişkilerde ani çıkışların ya da sürpriz değişikliklerin, üçüncü şahıslar tarafından yapılan manipülasyonun olması gibi durumlar mevcut. İlişkilerde bireyselleşme ve özgürleşme temaları ağır basacak.Uzun süredir sorun olan bir kıskançlık veya baskı var ise çözümleme yoluna gitmeyi denemelisiniz. Özgürlüğünüzü daha fazla önemseyeceğiniz bir süreç. Evli değilseniz yeni bir tanışma ve heyecanlı bir sürece başlangıç yapabilir.Evli olanlar için ilişkileri rutin ilerleyecek.  Âmâ dikkat bu süreç üzerinize sorumluluk yükleyebilir

 

BOĞA 05 Aralık 2017 Salı Yorumu


Her ne olursa olsun bu süreçte ilişkiler konusu hayatınıza önemli deneyimler ve şanslar getirecektir.  Bağımlı olarak ilişki yaşayanların bu dönemde kalplerindeki iyi niyetin ödüllendirileceğini söyleyebilirim. Venüs yay sürecinin kazananları sevgide cömert olanlar, kalbinde art niyet barındırmayanlar, severken şifalandıranlar, merhamet temasını yüksek boyutta hissettirenler, anaç bir duyguyla ilişkilerine yaklaşanlar, Allah’a havale edenler, sevgiyi ruhunun en derinliklerine kadar işletenler…


İKİZLER 05 Aralık 2017 Salı Yorumu


 Şu aralar yanlış anlaşılmalara ve konuşmalara dikkat etmenizde fayda olacaktır. İlişkilerle ilgili önemli farkındalıklar yaşayıp öğreneceğiz. İlişkiye başlamadan önce bir daha bu şekilde yapmamam gerekli dediğiniz konular üzerinde iradeli durmalısınız. "Aslında hata hep bende ” gibi cümlelerin arkasında saklanan önemli farkındalıklar ve düşünce kalıpları ile hayatımıza devam edebileceğiz. Üzülmeyin yeni yıl bol aşk getirecek
-


YENGEÇ 05 Aralık 2017 Salı Yorumu


Özellikle aşkla ilgili yapmış olduğunuz hatalar yada yanlış politikaları bu dönemde tolere etmeniz gerekebilir. Aşkta bazı hesaplaşmalar mevcut. Hatalı değilseniz, size gelen adımlar olduğunda da çok dikkatli değerlendirilmesi gereken bir süreç. Satürn’de burada farklı olayların ilahi adalet mekanizmasının sizin tarafınızdan da çalışabileceğini unutmayın. Sadece gözlemleyin. Farkında olmadan anlık yaptığınız her davranış burada tekrar önünüze gelip gayret harcatır. Enerjiniz düşebilir, kazalara maksimum özen gösterin, trafikte öfkenize hakim olmanız gereken bir süreç sizleri bekliyor. Gizlediğiniz bazı şeyler de bu dönemde ortaya çıkıp sizi zor durumda bırakabilir. Mümkün oldukça doğruluktan ayrılmayın.
-


ASLAN 05 Aralık 2017 Salı Yorumu


Ortak kazançlarınızı farklı bir şekilde koruma yoluna gitmeniz gereken bir süreç olacaktır.Yeni yıl bol para ve aşk getirirken sizi daha da olgun kılacak.Şu aralar yaşadığınız haksızlığı her zamanki sükûnetinizle tolere etmelisiniz. Borçlar ve alacaklar sizleri sıkıştırabilir. Eskiden kalmış bir ceza ve vergi borcunuz varsa temkinli olmanızı öneririm. Eşinizle ortak kazanımlarınız adına anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz.
-


BAŞAK 05 Aralık 2017 Salı Yorumu


Yeni yılda en şanslı burçlardan biri Başak olacak. Eski kazanç kapıları yeniden gündem oluşturabilir. Merkür Retro’su devam ettiği için projeleri biraz askıya almakta fayda var. Hızlı başlangıçlara ve ani heveslere karşı dikkatli olun. Bazı yatırımlar ani şansla birlikte hızlı bir şekilde ani sıkıntılı konuları da önümüze getirebilir.Geçmişte ciddi almadığınız fırsatlar yine önünüze gelirse bu sefer değerlendirmek için şans verin.

-


TERAZİ 05 Aralık 2017 Salı Yorumu


Mars sizi iletişimsel süreçlerinizde genel anlamda sınayabilir, sakin kalmakta fayda var. Bu yüzden yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde gerilim içeren konuşmalara gitmemenizde fayda var. Bu süreci, onlardan beklentilerinizi çoğaltarak değilde,daha anlayışlı olarak geçirmelisiniz. Karşılaştığınız bencillik konulu olaylar sizi sınırlarınızı çizmeye itebilir. Ortaklı gelirleriniz ve kazançlarınızı sağladığınız konularda olumlu bazı gelişmeler umut verici olacaktır.
-


AKREP 05 Aralık 2017 Salı Yorumu


 Ailevi konularla daha fazla ilgilenmeniz gereken ve ebeveynlerinizle ilgili konuların gündeme gelmesi ekstra bonus olacak. Evinizintadilatı bakımı onarımı gibi konular gündemde olurken birçok akrep taşınma ve yer değiştirme kararı da alabilir. Bazı seçimlerinizin aslında doğru olmadığı ve zaman kaybettiğinizi hissettiğiniz o an küllerinizden doğma kararı vereceksiniz. Yeni yılda paranıza güzel sahip çıkacaksınız.
-


YAY 05 Aralık 2017 Salı Yorumu


Kısa seyahatler veya yolculuklar adına da planlamalar yapabilirsiniz. Yapacağınız güçlü iletişimler ekstra önem arz etmekte. 9-10Aralık günlerinde daha çok kariyer temalarda önemli sorumlulukları üstlenmeniz gerekebilir. Evinizle ve ailenizle ilgili konularda denge unsuru oluşturmanız önem kazanabilir.
-


OĞLAK 05 Aralık 2017 Salı Yorumu


Duygusal yaklaşımlarınız ve ailenizle olan ruhsal bağlarınız gündemde olacak. Ailenizin yaklaşımları karşısında net bir karar alamayabilirsiniz.Aileniz ve yaşadığınız yer ile ilgili gündeme gelen bir değişiklik adına bazı yanılgılar ve yanlış anlaşılmalar oluşabilir. Budönemde yapılan tüm maddi ve manevi konularda çok dikkatli olmalı ve alacağınız kararların arka planını iyice araştırmalısınız.
-


KOVA 05 Aralık 2017 Salı Yorumu


Buna çok takılmadan devam etmenizde fayda var.Bu hafta Kariyer evinizde gerileyecek bir Merkür olacak burada işten ayrılma kararı verebilirsiniz. Ya da iş değişikliği yapabilirsiniz. Taşınmak ve yer değişikliği bu yıl size iyi gelecek. Planlarınıza dâhil edebilirsiniz. Evliler için güzel günler yakın ,az sabır...
-

 

BALIK 05 Aralık 2017 Salı Yorumu


Aşk ve ilişkilerde önemli bir yoğunlaşma süreci başlıyor. Evli olanlar için çocuk sahibi olmak adına önemli yeni kararlar söz konusu olabilir. Çocuklarınızın hayatını ilgilendiren konularda farklı sorumluluklar almanız gerekebilir. Romantizm ve aşk konuları sizi bu dönemde daha ruhsal anlamda yoğunlaştıracaktır. İlişkilerinizde kıskançlık sorunlarına dikkat etmelisiniz. Sosyal çevreniz ya da akrabalarınızla olan ilişkilerinizi daha doğru yönetmelisiniz. Seyahatleriniz ve yurtdışı bağlantılı işleriniz hız kazanabilir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..