Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 05 Ağustos 2022 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 05 Ağustos 2022 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

OĞLAK BURCU 5 AĞUSTOS 2022 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu hafta yaşadığınız tedirginlik ve rahatsızlık bugün de devam edecek. Çevrenizdeki insanlar sizi rahatsız edecek. Bu yüzden kendi başınıza kalmanız daha uygun olacaktır. İş yaşamınız oldukça başarılı yöne doğru ilerliyor. Farklı olmak ve ihtiyaçlarınızı karşılamak istediğinizde sosyal medyadan yararlanabilirsiniz. Maddi konularda ani bir sıkıntı yaşayabilirsiniz. Beklenmedik bir harcama, bir gelir kaleminin kesilmesi gibi durumlar yaşamanız olasıdır. Parasal girişimleriniz varsa risk almaktan çekinmeniz gereken bir dönemdesiniz. Çevrenizle olan ilişkinizde oldukça şanslısınız. İnsanlara vereceğiniz tavsiyeler işe yarayacak, bu yüzden rahat olun.

HAFTALIK OĞLAK BURCU YORUMU

Bu hafta kariyere mi yoksa ev hayatınızdaki ilişkilerin dengelenmesine mi vakit ayırmak konusunda yaşayacağınız olaylar, sizi aynı bir halatın iki ucu gibi çekiştirebilir. Ben bilirim tavrından uzak durarak uzlaşmacı yönünüzle, her iki tarafı da idare edebilir, kendinizi bir çıkmazın içinde bulduğunuzda ise insanlardan uzaklaşıp bir süre için de olsa yalnız vakit geçirerek enerjinizi tekrar toparlayabilirsiniz. Aile bireyleriyle uzun zamandan beri ortak yönettiğiniz konuların artık sonuçlanıp, herkesin kendi payına ve hissesine düşeni alması gerektiği bir dönemden geçtiğinizi de sakın unutmayın. Ev değiştirme ya da tadilat yapmak için bu hafta çok uygun olmayacaktır. Bu konuda suların durulmasını beklemenizi öneririz. Pazar günü geri hareketiyle beraber Akrep’teki uzun yolculuğuna başlayacak olan Merkür’ün etkisiyle, arkadaşlarınızla derin konuları masaya yatırıp, aranızdaki bağları daha da güçlendirmek ya da koparmak isteği duyabilirsiniz. 

KOVA BURCU 5 AĞUSTOS 2022 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yoğunluğunuz size yarar getirecek. Üzerinizde iş yükü varmış gibi hissedebilirsiniz. Ayrıca çevrenizdeki konuşmalar sizi rahatsız edebilir. Bu yüzden mutlaka önleminizi alarak ilerlemeniz gerekecektir. Dışarda vakit geçiriyorsanız bir takım zorluklar yaşamanız olasıdır. İnsanlarla daha fazla zaman geçirmek isteyeceksiniz ama buna engel olacak birçok durum yaşayabilirsiniz. Çocuğunuz varsa ilişkilerinizi düzeltmek için oldukça iyi bir fırsat elde edebilirsiniz. Parasal konularda insanların sizi kullanmaya meyilli olduğu bir dönemdesiniz. Bu konuda sınırlarınızı belirleyin ve insanlara hemen güvenmeyin. Geleceğe yönelik adımlar atmak için inzivaya çekilmek oldukça iyi gelebilir. Sigarayı ya da içkiyi bırakmak için uygun bir başlangıç günü.

HAFTALIK KOVA BURCU YORUMU

Bu hafta, hak hukuk adalet konuları gündeminizi doldurabilir. Zira iletişim ve zihni temsil eden Terazi burcundaki Merkür’ün, kurallarıyla hayatı dönüştüren Plüton ve tartışmayı, mücadele ederek hakkını aramayı seven Mars ile kuracağı zorlu etkileşimi nedeniyle, bürokratik, işlemlerle uğraşabilir, akademik konuların peşine düşebilir ya da yurt dışı ve yabancılarla dinamik bir bağlantıya geçebilirsiniz. Bu görünüm altında kardeş, yakın akrabalar, kısa uzun yolculuklar bir anda fokus noktanız haline gelebilir. Tanıtım ve medyada yapacağınız çalışmalar bu hafta sizi yorsa da uzun vadede tanınırlık ve bilinirliğinizi artıracaktır. Bu dönemde zihninizi sakin tutarak, tartışmalardan kaçınmak, çevrenizdekilerle ilişkilerinizi daha uyumlu bir şekilde yönetmek adına size fayda sağlar.  

BALIK BURCU 5 AĞUSTOS 2022 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ateş üçgeni balıklar için iyi değil. Bu yüzden akşam saatlerinde çok dikkatli olmalısınız. Ateş grubundan olan tanıdıklarınızdan uzak durmanızda fayda var. Paranoyalar yaşamaya çok meyilli olacağınız bir gündesiniz. Ailenize ekstra özel göstereceğiniz bir gündesiniz. Uzaklardan sevinçli haberler alarak keyifli vakit geçirmeniz olasıdır. İşlerinizin ertelenmesi söz konusu olabilir. Bu durumu iyice gözden geçirin ve neyin kalıcı neyin geçici olduğunu keşfetmek için kendinize fırsat verin. Duygularınızın esiri olarak yanlış kararlar vermeniz olasıdır. Aileniz ve çocuklarınız varsa hafta sonunu değerlendireceğiniz iyi bir süreçtesiniz.

HAFTALIK BALIK BURCU YORUMU

Salı günü Terazi burcuna yerleşen Güneş, yeraltı Tanrısı Hades (Plüton) ile iletişim ustası Merkür arasındaki zorlu etkileşimde sahne alarak, ortak paylaşımlarınıza sahip çıkmanız adına size söz hakkı tanıyacak. Bu görünümün etkisiyle özellikle Perşembe günü kavga ve mücadeleyi seven Koç burcundaki Mars, kişisel gelirlerinizi kontrol altına almanız ve menfaatinizi gözetmeniz için size ekstra güç katacaktır. “Dimyata pirince giderken, evdeki bulgurdan olmadan” bu hareketli haftayı, yüksek sezgilerinize dayanarak, kazasız, belasız atlatabilirsiniz. Bu görünüm altında ortaklık tekliflerini tekrar tekrar gözden geçirmeli ya da süre giden beraberliklerinize son vermeden önce terazinin hassas tartı özelliğinden faydalanmalısınız. Salı ve Çarşamba günleri Yay burcunda seyahat edecek olan Ay’ın etkisiyle kariyer hayatınızda bilgilerinizi özgür ve cesur bir şekilde paylaşma şansı elde edersiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img