Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 05 Ağustos 2022 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 05 Ağustos 2022 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

TERAZİ BURCU 5 AĞUSTOS 2022 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yorgun teraziler için sıkıntılı bir gün olabilir. Ailenizin sizden beklentilerinden artık rahatsız olabilirsiniz. Özellikle akşam saatlerindeki rehavet sizi rahatlatacak ve stresten kurtulmuş olacaksınız. Sorumluluklardan kurtularak kendinizi iyi hissedeceksiniz. Evde kaldığınız için zorlansanız da sevdiğiniz insanlara zaman ayırma konusunda başarılı olabilirsiniz. Cuma itibariyle çalışıp öğrenmek sizi başarılı kılacaktır. Kitap okumak, öğrenmek istediklerinizi öğrenmek ve eğlenmek için çok uygun bir gündesiniz. Uzaktaki akrabalarınızla uzun telefon görüşmeleri yapabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise önümüzdeki 3 aylık dönemde çok güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Yakınlarınız sağlığına çok dikkat etmeniz gerekecektir. Özellikle yakın çevrenizden hastalık haberleri duyabilirsiniz.

HAFTALIK TERAZİ BURCU YORUMU

Salı gününden itibaren zodyağın lideri Güneş’i bir ay boyunca misafir ederek, tüm dikkatleri üzerinize çekmeyi başaracaksınız. Yaklaşık üç haftadan beri ikili ilişkilerinizde aktif bir rol üstlenmenizi sağlayan Merkür, Pazartesi günü değişimin yıldızı Plüton’a kafa tutmak isterken evde bir anda ilişkilerin gerilmesine neden olabilir. Bu görünüme olumlu yönden bakacak olursak miras, gayri menkul yatırımı gibi konularda size yeni fırsatlar taşıyacaktır. Hatta ani bir karar alarak Perşembe gününden sonra yaşadığınız yeri değiştirmek isteği gündeme gelebilir. Haftanın ikinci yarısında karşınızdaki insanlarla kurduğunuz diyaloglarda tartışmaktan kaçının ve har zaman sağduyulu ve hoşgörülü kimliğinizi kullanmayı tercih edin. Pazar gününden itibaren Akrep burcuna yerleşecek Merkür’ün etkisiyle maddi, manevi kazancınızda iç sesinizin gücünden faydalanmayı başarırsınız. Artık öz değer duygunuzun ön plana çıktığı yeni bir döneme hazır olmalısınız.

AKREP BURCU 5 AĞUSTOS 2022 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aile ve aşk hayatınızda barış yaşamak için en ideal gündesiniz. Eğer evinizdeyseniz ve gergin bir hava varsa akşam olmadan sorunlarınızı çözmeye odaklanabilirsiniz. Ailevi konularda savaş vermeye başlayacaksınız. Evinizi değiştirmek, miras gibi konularda tartışma ve sorun yaşamak söz konusu olabilir. Ailevi alandaki sıkıntı ve sorunlar canınızı sıkabilir. Ailenizdeki büyüklerin sağlığına özen göstermeniz gereken dönemdesiniz. Eşinizin işiyle ilgili birçok sorun yaşayabilirsiniz. Ancak yumuşak olduğunuz noktalarda karşılığını alacaksınız. Psikolojinizden kaynaklı yanlış adımlar atabilirsiniz. Bu yüzden her açıdan dikkatli olmanız gereken bir gün. Kriz yönetimini en iyi şekilde yönetmeniz gerekecektir.

HAFTALIK AKREP BURCU YORUMU

Gizli, kapaklı ilişkilerden artık kendinizi yorgun hissedeceğiniz bir haftaya adım atarken, sanki zihninizde, şimdiye kadar yaşadıklarınızın üzerine bir sünger çekip, bambaşka bir kıtada ya da ülkede yaşamak isteği var. Arka planda size zorluk çıkaran kişi ya da kişilerle bu hafta yollarınızı tekrar birleştirmemek şartıyla ayırabilirsiniz. Bu radikal kararı vermeden önce bir kere daha enine boyuna düşünmeli, bugüne kadar yaşadıklarınızın iyi ya da kötü yönleriyle muhasebesini yapmalısınız. Zaten Pazar günü burcunuzda uzun bir süre ağırlayacağınız sezgi, zeka ve beceri gezegeni Merkür’ün etkisiyle iç sesiniz ne diyorsa en doğrusu bu olacaktır. Eski ilişkilerle uğraşacağınız, geçmişten gelen konuların kapınızı çalacağı bu günlerde, ruh, fizik beden sağlığınızı zinde tutmak için, birkaç gün detox programı uygulayabilir hatta tek başınıza kısa bir tatile çıkabilirsiniz. Böylece kendinizi daha zinde ve yenilenmiş olarak motivasyonunuz yüksek biçimde yaşama adapte edersiniz. Özellikle Perşembe günü mesai arkadaşlarınızla tartışmaya girmekten kaçınmalı, o gün daha bireysel olarak halledeceğiniz işlere vakit ayırmalısınız. Migren tarzı ağrıların bu hafta yaşam kalitenizi düşürmesine asla izin vermeyin.

YAY BURCU 5 AĞUSTOS 2022 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yaylar ateş enerjisinden yararlanabilecekler. Ancak gündüz vakitlerindeki yoğunluk karmaşaya eden olabilir. Her işinizi dikkatli yapmanız gereken bir gün. Aileyle ilgili sorumluluklarınız Resmi ve evraklı işlerse mutlaka çok iyi incelemeniz gerekecek. İnsanlarla temas halinde olmak için fazlaca istekli olacaksınız. Kalabalık gruplar içinde bulunmak isteyeceksiniz. Bu yüzden kendinizi engellemeniz gereken bir gün. Online olarak insanlarla iletişim kurmak ve görüşmek daha doğru olacaktır. Hayatınızda biri yoksa bu dönemde olabilir. Sosyal medya ya da yakın çevrede tanışacağınız kişilere karşı duygularınızı çok farklı hissedebilirsiniz. Yakın dostlarınızla olan iletişiminizde sıkıntı ve çekişmelerden uzak durmalısınız.

HAFTALIK YAY BURCU YORUMU

İletişim, hareket, motivasyon ve ticaret gezegeni Terazi burcundaki Merkür’ün, Plüton ve Mars gibi hem zorlu gezegenlerle kurduğu iletişim, hem de Pazar günü Akrep burcuna geçmesi, haftaya damgasını vuruyor. İlişkilerde bir kuyumcu kadar hassas olaylarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Özellikle yeni gireceğiniz arkadaş gruplarında kendinizi bir anda kutuplaşmaların ortasında bulacaksınız. Sakin ve adaleti seven yönünüzü aktifleştirmeli, bildiğiniz doğruluk ve dürüstlükten asla ödün vermemelisiniz. Salı günü Terazi burcuna geçecek olan Güneş’in sıcak enerjisi sayesinde dernek, kuruluş ve topluma yönelik organizasyonlarda başarılı çalışmalara imza atmak şansı yakalayabilirsiniz. Ayrıca yüreğinizi hoplatacak karakteri güçlü biri de aniden hayatınıza girebilir. Kalabalık bir organizasyona imza atarak yüklü bir maddi kazanca sahip olurken, başarılarınızı çekemeyenlerle yollarınızı ayırmak için boşuna vakit kaybetmeyin. Gidenler gittikten sonra kalan sağlarla ilerlemek sizi kısa vadede daha mutlu ve huzurlu kılacaktır. Geleceğe ait hedeflerinizi belirlediğiniz bu haftaya artık her açıdan hazırsınız.  

OĞLAK,KOVA,BALIK BURCU GÜNLÜK YORUMLARI SONRAKİ SAYFADA

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img