Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 05 Ağustos 2022 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 05 Ağustos 2022 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

YENGEÇ BURCU 5 AĞUSTOS 2022 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Enerjik ve keyifli bir gün geçireceksiniz. İş ve ev yaşamınız için güzel etkiler altında kalacaksınız. Şık ve konforlu bir zaman geçirmek için evinizde geçeceğiniz vakitleri güzelleştirmenin yolunu bulacaksınız. Sabırsızlık ederseniz sakarlık yaşayabilirsiniz. Kemik kırılması ya da diş kırılması gibi durumlar yaşayabilirsiniz. Mars ve Satürn karışımları bu tür aksiliklere neden olabilir. Daha duygusal hissedebilirsiniz. Ev içinde aile kavgaları ve duyguları ifade edememe durumları yaşanabilir. Bireysel çatışmalardan özellikle kaçınmanız gereken bir gündesiniz. Etkilerin olumsuz olacağı bazı durumlarda ikili her türlü ilişkinizde yanlış anlamalar söz konusu olabilir. Satış ve pazarlama işlerinde kar elde edeceğiniz çok sayıda fırsatı pazar günü elde edebilirsiniz.

HAFTALIK YENGEÇ BURCU YORUMU

Bu hafta Terazi burcundaki iletişim trafiğini ev ortamınızda yaşayacaksınız. Zihninizdekilerin ifadesini temsil eden Terazi’deki Merkür, Salı gününden itibaren Güneş’in ışıklarından etkilenmeye başlayıp, ikili ilişkilerinizde kendini daha çok ortaya koymak isteyecek. Dolayısıyla iş ve ev hayatınız arasında denge kurmakta zorlanabilirsiniz. Özellikle eşinizin ya da yöneticinizin kuralcı ve üzerinizde baskı yaratan tavrı, zaman zaman aranızda gerginlik yaratabilir. Bu durumu sakinliğinizi koruyarak yönetmeli, fikirlerinizi bazen kendinize saklayıp, doğru bildiklerinizi sessizce uygulamalısınız. Diğer yandan iş hayatınızda uzun zamandan beri beklediğiniz hareketli temponun içine girebilirsiniz. Zamanınızı iyi organize ederek, telaşa kapılmadan, önünüze çıkan fırsatları değerlendirme şansını yakalayabilecek güçtesiniz. Pazar günü Akrep burcuna geçecek olan Merkür, çocuk, hobi, aşk ve eğlence hayatınızda size farklı yeteneklerinizi keşfedeceğiniz ve ilham kaynağı yaratan ortamlarda vakit geçirmenizi sağlayacaktır.

ASLAN BURCU 5 AĞUSTOS 2022 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Akşam saatlerinde rahat bir nefes alacaksınız. Bugün bitişler için uygun bir değil. Kendinizi hasta gibi hissedebilirsiniz ama melankolik olmaya izin vermeyin. Temmuz doğumluların dikkatli olması gerekiyor. Evde yaşanan olaylar nedeniyle şüphe ve kaygı duyabilirsiniz. Bilinçsiz davranışlar ve kaygılar ikili ilişkilerinizi olumsuz yönde etkileyebilir. Sakin olun. Ne şekilde devam ediyorsanız o şekilde bugünü yaşamaya özen gösterin. Parasal konularda risk almaktan çekinmelisiniz. Özellikle ödemelerinizi geciktirmeme özen göstermelisiniz. Sosyalleşeceğimiz bir dönem başlıyor. Haftasonundan itibaren işle ilgili çok sayıda başarılı plan yapabilirsiniz. Ama işle ilgili engeller yaşamanız sizi aşağıya çekmemeli.

HAFTALIK ASLAN BURCU YORUMU

Haftaya damgasını vuran Terazi burcundaki devinim, zihninizi daha kıvrak bir biçimde kullanarak yakın çevrenizle ilişkilerinizde daha canlı, adrenalini yüksek bir frekans yakalamanızı sağlayacak. Bu güçlü etkiyi tartışma, öfke ya da ben merkezli olarak kullanmaktan kaçınıp, kendinizin ve herkesin hayrına olmasını sağlayarak, birden çok mucizeye imzanızı atabilirsiniz. Kitap yazmak, sosyal medyadaki varlığınızı güçlendirmek adına yaratıcı fikirlerinizi hayata geçirmek için kollarınızı sıvayın. Yeni eğitimlere yönelip, kültürel dünyanızı geliştirebilirsiniz. Araba değiştirmek, ofis taşımak gibi konuları daha ileriki günlere bırakmanızı öneririz. Trafikte stresinize hakim olmalı, tartışmaya girmekten kaçınmalısınız. Pazar günü Akrep burcuna geçecek olan Merkür’ün etkisiyle evinizin ihtiyaçlarını gidermek için bir plan yapacak, uzun zamandan beri ertelediğiniz işlerinize hız verebileceksiniz.    

BAŞAK BURCU 5 AĞUSTOS 2022 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Verimli bir gün geçireceksiniz. Akşamdan sonra ise kendi içinize çekilmeyi tercih edeceksiniz. Akşama kadar yetişmeniz gereken yerlere yetişerek işlerinizi toparlamaya çalışmalısınız. Yapmak istediğiniz iyilikler size artarak geri dönecek. Ama akşam saatlerini kendinizle kalarak geçirmeniz uygun olacaktır. Sağlık ve bilim alanında çalışıyorsanız çok dikkat çekeceğiniz başarılara imza atabilirsiniz. Çok fazla çalışıp toplum için bir şeyler yapmaya heves edebilirsiniz. Bugün öğrenecekleriniz çok sayıda konuyla ilgili bakış açınızın değişmesini sağlayacaktır. Aşk ve özel ilişkilerde etkin bir ikna yeteneği geliştirebilirsiniz.

HAFTALIK BAŞAK BURCU YORUMU

Bu hafta maddi kazançlarınıza odaklanmalı ve karşınızda mücadeleyi seven egosu yüksek kişilere karşı savaşınızı sonuna kadar verip, hiç kimseye hakkınızı yedirmemelisiniz. İletişim, beceri ve yetenek ustası Merkür’ün Plüton gibi dönüştürücü bir gezegenle kurduğu zorlu etkileşim sayesinde aşka bakış açınızı değiştirerek, sevmeyi, sevilmeyi adeta baştan öğreneceksiniz. Bu süreçte hayatın derin duygu yüklü katmanlarında gezinmenizi sağlayacak bir kişinin size kattığı radikal değişimi fark edip, onun fikirlerine teslim olmak istersiniz. Bu dönüştürücü güç uzun vadede yeteneklerinizi daha farklı biçimde kullanmanızı sağlayacak ve hayatta en değer verdikleriniz arasında yer alan çocuğunuzla kurduğunuz ilişki dinamiklerini olumlu yönde etkileyecektir. Becerilerinizi ortaya çıkaran eğitimlere yazılmak ya da gruplarla bir arada olmak kendinizi daha iyi hissetmenize neden olur. Perşembe günü ani bir sağlık sorunu nedeniyle küçük bir operasyon gündeme gelebilir. Sindirim sisteminizi yormayacak şekilde beslenmeye özen gösterin. Pazar günü Akrep burcuna geçen yönetici gezegeniniz Merkür’ün sayesinde zihinle, sezgileri mükemmel bir biçimde senkronize edebilirsiniz. Bu dönemde kardeşinize verdiğiniz destek değerli olacaktır.

TERAZİ,AKREP VE YAY BURCU GÜNLÜK YORUMLARI SONRAKİ SAYFADA

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img