Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 03 Şubat Perşembe, Bugün Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 03 Şubat Perşembe, Bugün Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

KOÇ BURCU 03 ŞUBAT 2022 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sıkıntılarınızı geçirecek size iyi gelecek birkaç şey var ve bunları yapın. Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, uzun süredir hazırlığını yaptığınız ve aklınızdan çıkaramadığınız her şeyi hayatınıza dahil etmeye hazır mısınız? Fikirleriniz oldukça yoğun ve uzun vadeli olacağı için yatırımlarınızın yönü de hızı da büyük oranda değişecektir. Bu durum bulunduğunuz arkadaş çevresini de etkileyecek, kendinize ve fikirlerinize destek sağlayacak insanlarla bir araya gelebileceksiniz. Güneş ve Satürn’ün de Kova burcunda kavuşması, size beklenilmeyeni en belirgin şekilde sunmaya hazırlanıyor.

İdeallerinizden vazgeçmeyin. Bunun için verdiğiniz emeği, çıktığınız yolu net bir şekilde görebileceksiniz. Gücünüze güç katıyorsunuz. Hayatınıza dair bazı ufak değişiklikler olacak ve bu değişikliklerden güzel bir şekilde yararlanacaksınız. Sabrınızı zorlayacak bazı olaylarla karşı karşıya kalabilirsiniz fakat Her şey sizin için daha iyi olacak buna emin olun. Arkadaş çevrenizde bir kez daha gözden geçirmekte fayda var çünkü bazen arkadaşlarınız size yanlış şeyler yapabilir bu yüzden arkadaşlarınızın hal ve hareketlerini gözden geçirin. Sıkıntılı bir dönemden geçebilirsiniz fakat bu sıkıntılarınızı tek başınıza yeneceksiniz ve bu sizi daha da güçlendirecek.

BOĞA BURCU 03 ŞUBAT 2022 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu ara partnerinizle bazı problemler yaşayabilirsiniz fakat bu problemler geçici olacak kafanıza takıp kendinizi üzmeyin yaşınızda çok genç ve kendinizi yok yere yaşlandığımayın. Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, kariyerinizle ilgili önemli kararları uygulamaya alacağınız bir haftaya giriyorsunuz. Kova burcunda gerçekleşen yeniay ile birlikte itibarınızı geri kazanabilir ve bu kez daha farklı yol alabilirsiniz. Teklifleri iyi değerlendirin ve beklentilerinizin, isteklerinizin dışında işler yapmaktan geri durmayın.

Kazancınız koyduğunuz farkla doğru orantılı olacaktır. Güneş ve Satürn’ün Kova burcundaki kavuşumu, attığınız adımları sağlamlaştırıyor. 2021 yılında karşılaştığınız zorluklara verdiğiniz cevaplar, şimdi yerini bulabilir. Ailenizi üzecek bir harekette bulunacaksınız bunu düzeltmek için elinizden gelenin daha fazlasını yapın çünkü gerçekten size çok kırılmış durumdalar bunu düzeltebilirsiniz size güveniyoruz. Belirli bir miktar harcama yapabilirsiniz fakat bu harcamayı yaptıktan sonra 1, 2  aya kadar bu bütçeyi yerine tekrar koyacaksınız eğer kendinizi buna zorlamazsanız borcunuz da artabilir.

İKİZLER BURCU  03 ŞUBAT 2022 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Artık sabrınız oldukça ileri seviyede yani gayet sabırlısınız ve bu sabırı öğrenmeniz biraz zaman alsa da gayet iyi öğrendiniz.Sevgili İkizler burçları ve yükselen burcu İkizler olanlar, inandığınız her şeye yeni ve başka bir pencereden bakabilirsiniz. Kova burcunda gerçekleşen yeniay size bunu nasıl yapacağınız ile ilgili tüm fırsatları getiriyor. İletişim becerilerinizi ve bu yöndeki planlarınızı hayata geçiriyorsunuz. Bu noktada bazı sürpriz girişimler, ziyaretler yapabilirsiniz. Yabancı ortaklıklar gündeminiz olabilir. Güneş ve Satürn’ün de Kova burcundaki kavuşumu, size buradaki zorluklarla mücadele edeceğiniz yolları gösterecektir.

Emek vermekten ve bildiğinizin dışına çıkmaktan korkmayın. Partnerinizle durmadan bir kavga içerisindesiniz hep tartışıyorsunuz artık durulmanın zamanı geldi sizde her şeyin farkına vardınız ve bu yüzden biraz sakin ediniz öfkeniz oldukça diniyor siniriniz de öyle gitgide daha iyi yerlere varıyorsunuz. Bu arada maddi anlamda biraz sıkışık olabilirsiniz fakat üzülmeyin ki her şey para değil biraz harcamalarınıza dikkat ederseniz oradan buradan biriktirdiğin şeylerle yine eski maddi durumunuza dönebilirsiniz tabiki bu sizin elinizde olan bir şey biraz daha dikkat edin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img