Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Günlük Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Günlük Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Günlük Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Günlük Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Günlük Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Günlük Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Günlük Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Günlük Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Günlük Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Günlük Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Günlük Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Günlük Yorumu Günlük Burç Yorumları

Burçlar 01 Aralık 2023 Nuray Sayarı  Günlük Burç Yorumları Astroloji Burçlar 01 Aralık 2023 Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumları Astroloji

 

03.06.2022 Günlük Burç Yorumları


Yengeç Burcu Günlük Yorum

Bugün ay yengeç burcuna doğru ilerleme göstermektedir. Yengeç burçları ilerlediği bu yolda kendine zarar verecek hiçbir şeye izin vermemelidir. Bugün yengeç burçları için oldukça şanslı günler arasında yer almaktadır. Hayatındaki tüm olumsuzluklar yavaş yavaş sıyrılarak olumlu yerlere yerini bırakmaktadır. Kişiler bugün muhakkak motivasyonunu, minimum düzeye indiren her şeyden uzaklaşıp kendine daha olumlu bir hayat kurmaya başlamaktadır. Bugün yengeç burcu hayatında yer alan olumsuz insanları daha yakından görebilmektedir. Bu şekilde bu kişilere karşı mesafelerini fazlasıyla arttırmaktadır. Maddi anlamda bugün güzel gelişmeler yaşayacak olan yengeç burçları için iyi bir döneme giriş yapılmaktadır.

Koç Burcu Günlük Yorum 

Koç burcu için oldukça zor ve kelimelerini ifade etmekte güçlük çekeceği bir gün olmaktadır. Hayatında uzun dönemdir sıkıntı yaşayan koç burçları bugün itibariyle aile içerisinde ya da parasal anlamda yeniden sıkıntıları gündeme gelebilmektedir. Koç burcu için alacak ya da verecek maddi durumlar ile ilgili yeni gelişmeler olacaktır. Yükseleni ve burcu koç olan kişiler duygularını ifade etmekte bugün fazlasıyla zorlanabilmektedir. Bu da ilişki ve iş işlerine yansımaktadır. Kendini ifade etmekte uzun zamandır sıkıntı yaşayan koç burçları bugünle birlikte artık ben varım cümlesini kurmaya özen göstermektedir.Boğa Burcu Günlük Yorum 

Boğa burcunu bugün maddi anlamda olumlu şeyler beklemektedir. Hayatında yaşadığı kişisel deneyimlerle ilgili çözüm odaklı ve ilerleme kaydedecek şekilde durumlara maruz kalabilmektedir. Fazlasıyla otoriter olan boğa burçları aldıkları enerji ve tutum ile birlikte birçok kişi başarmaya yönelik adımlar atacaklardır. Yeme içme durumuna mide rahatsızlıklarına bugün boğa burcu biraz daha dikkat etmelidir. Ertelediği her şey gün yüzüne çıkabilmektedir. Hafta sonu kendine özel bir zaman ayıracak olan boğa burcu maddi manevi bütün konuları kafasında çözüme ulaştıracaktır İkizler Burcu Günlük Yorum 

Uzun zamandır aitlik duygusundan uzaklaşan ikizler burcu bugünden sonra sevgiyi içlerinin en derinliklerinde hissedecektir. İkili iş geldi sıkıntı yaşayan konfor alanının dışına çıkmak istemeyen bu burç ay burcunun yönelmesi ile birlikte yeni değişikliklere ve imkanlara açılacaktır. Bazı dönemler kendini yorgun bitkin hissetse de artık Bu yorgunluk ve olaylar kafasından uzaklaştıracaktır. İkizler burcunda Bu dönemlerde retrodan dolayı sürekli duygusal olaylar gerçekleşecektir. Özellikle bugün hayatında vereceği kararlar konusunda iyi seçimler yaparak doğru olanı seçmek için kendini motive edecektir. Hayatında bir amaç için çalışmalara başlayacaktır.

[PAGE]Aslan Burcu Günlük Yorum 

Güneş burcu yükseleni ay burcu aslan olan kişiler bugün sosyal alanda kendisini çok daha ileri seviyeleri taşıyacaktır. Arkadaşları arasında fazlasıyla dikkat çekecek hoş hareketler ve işbirlikleri yapacaktır. Yeni planlar yaparak kaçamak bir yerlere giderek orada hayatının aşkını bulabilecek duruma gelmektedir. Bugün aslan burçları düşüncelerini açıkça söylemekten asla geri durmayacaktır. Fazlasıyla bıkmış bunalmış olan aslan burçları bağlarından koparak kendilerini yeni heyecanlara bırakacaktır. Merkezine koydukları kişileri bugünden sonra değiştirecek olan aslan burçları hayatı için en önemli detaylara yer verecektir. Temposu yüksek olacak tüm dikkatleri bugün üzerine çekecektir.

 Başak Burcu Günlük Yorum 

Başak burçlarının bugünlerde aklında tek bir soru gelecek kaygısı olmaktadır. Hayatının bu döneminde kendini güvence altına almak isteyen bu burç rutinini değiştirerek alışkanlıklarına farklılaştırabilecektir. Başak burçları atama ya da sorumluluk gibi konular ilgili bugün haber alabilmektedir. Aşk hayatındaki tüm olumsuzluklar bugün başak burçlarına sonuç verecektir. Yakın arkadaşı ile kuracıya ya da yapacağı planlar zamandır kafası dalgın olan başak burçları için yepyeni bir dönemin habercisi olacaktır. Net kararlar alacağı döneme giren başak burçları artık her şeyi daha çekici görmeye başlayacaktır.

 Terazi Burcu Günlük Yorum 

Uzun zamandır hayatında monoton bir süreç izleyen terazi burçları bugünlerde kendilerini fazlasıyla hassas ve aynı zamanda yorgun hissetmektedir. Arkadaşlarının ailesinin düşüncelerine fazlasıyla önem veren ve dış faktörlerin etkisiyle kendini olumlu sonuçları kapatan terazi burcu iş hayatında gerilimler yaşaya bilmektedir. Kendini fazlasıyla işine ailesel sorumlulukları adayan terazi burcu bugün kendi için özeleştiri yapacaktır. Ay burcu yükselen burcu terazi olan burç sahipleri yönetici gezegenleri Venüs olduğu için kendilerini zamana bırakıp akıştaki hayatı ne getirirse onu yaşayacaktır. Bugün aklı ile kalbi arasında kalan terazi burcu kalbini dinleyecektir.

 

[PAGE]Akrep Burcu Günlük Yorum 

Akrep burçları bugün her zamankinden daha güçlü görünerek kimliklerini yansıtma ihtiyacı duyacaktır. Hayatında yeni aktivitelere yer açarak bugün kendini keşfetmeye başlayacaktır. Geçmişteki sıkıntılarını ve problem yaşadığı insanları kenara bırakarak yepyeni bir güne merhaba diyecektir. Aklında birçok konu ve plan olan akrep burçları bu planları artık yavaş yavaş gerçekleştirmeye başlayacaktır. Kendini yoran yıpratan insanlardan uzaklaşarak evde vakit geçirme ihtiyacını kendinde daha fazla bulacaktır. Sağlıkları yüzünden hayatın gerçeklerine odaklanamayan akrep burçları artık duygusal ilişkilerden uzak duracaktır.

 Yay Burcu Günlük Yorum 

Yay burçları bugün işbirliklerine odaklanarak yeni fikir ve ilhamlara yer verecektir. Yakın ilişkiler ve sosyal hayat bugün gündeme gelerek kendini daha çok zihinsel odaklı programlara açık bir hale getirecektir. Sen hayatında uzun zamandır uyum yaşayamayan yay burçları güçlü kişilikleri ile ne kadar dikkat çekse de bu sıralar fazlasıyla duygusal boyutlarda süreçler yaşamaktadır. Bugünden sonra retronun yardımı ile güzel hedeflere imza atarak her şeyin zamanla olabileceği düşüncesini kendi için kabul edecektir. Tazelenmeye ihtiyaç duyan yay burçları kendi istekleri doğrultusunda hareket edecektir.Oğlak Burcu Günlük Yorum 

Oğlak burçları için bugün hayatının dönüm noktası olacaktır. Maddi işlerini yavaş yavaş yoluna koyacak olan oğlak burçları her ayrıntıyı dikkat ederek işlerini en iyi şekilde yapacaktır. Aşk hayatında hep mantığını dinleyen oğlak burçları için yepyeni bir döngü ve süreç başlayacaktır. Yorucu ilişkilerden sıkıntılı süreçlerden uzaklaşan oğlak burcu ruh haline uygun kişiyi Bu dönemlerde bulabilmektedir. Zihinsel aktiviteleri kendini eğlendiren şeylere adayan oğlak burçları hayatında düzen oturtturmaya başlayarak yeni sayfalara yelken açacaktır. Hayal güçleri sınırsız olan bu burç ailesine mensup olan kişiler hayallerini bir bir gerçekleştirecektir.

[PAGE]Kova Burcu Günlük Yorum 

Kova burcu hafta sonuna yönelik planlar yapacaktır. Fazlasıyla stresli ve panik bir gün yaşayacak olan kova burçları sağlık konusunda sıkıntı yaşamamak için hareketlerine dikkat etmelidir. Ruh hali bugün sürekli değişecek olan kova burçları ani kararlardan kaçınmalıdır. Zamandır hayatında eğlencenin uzak olduğu bu burç ailesi kendini yeni arkadaşlıklara açarak geliştirmeye odaklanacaktır. Dediklerine ve içtiklerine bu sıra dikkat etmesi gereken kova burcu motivasyonunu güçlendirecek şeyler yapmalıdır.

 Balık Burcu Günlük Yorum 

Tatil sürecini bugün başlatacak olan balık burçları kendilerini sevdikleri hobilere adayarak güzel günler geçirecektir. Karşısındaki kişileri aç karnımda duygularını rahatça ifade edeceği günlere girmektedir. Aileleriyle çocuklarıyla daha fazla zaman geçirecek ve kendini daha iyi hissedecektir. İlginin dozunu kaçırmadan günü daha anlamlı ve keyifli hale getirecektir.