Burçlar Nuray Sayari 03 Mayıs 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa

*Nuray Sayarı , Hande Kazanova ve diğer Astrologların yorumlarından daha farklı bir yorum bizden geliyor.

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık günlük burç yorumları

KOÇ BURCU 03 MAYIS 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Bugün güne biraz huzursuz başlayabilirsiniz. Fakat bu huzursuzluğunuza rağmen içinizde bir yerlerde iyi bir şeyler olacağını hissedeceksiniz. Hisleriniz sizin moralinizi biraz daha üst seviyelerde tutacaktır. Hiçbir yerden haber beklemeseniz de sanki bir yerden haber bekliyormuş gibi hissedebilirsiniz. Kısacası içinizde az da olsa iyi şeyler olacağına dair bir umutlu bekleyiş olacak. Bugün çevrenizden gelen tepkilere ve davranışlara çok sert çıkmamalısınız. Yaptığınız davranışlar yüzünden tartışmaya girmek sizi daha da yoracak ve isteksiz hale getirecektir. Hatta bu davranışlarınız yüzünden size ulaşması istenen iyi haberleri bile uzaklaştırabilirsiniz.

KOÇ BURCUNUN EN İYİ ANLAŞTIĞI UYUMLU BURÇLARI

Koç burçlarının arası en iyi olan yay ve aslan burçlarıdır. Sonrasında koç burcu ile boğa, balık, ikizler ve kova burçları sıralamada iyi olarak adlandırılır. Koç burcunun en uyumsuz olduğu burçların başında ise yengeç, oğlak ve terazi gelir. Orta halli olarak yani ne iyi ne de kötü uyumun söz konusu olduğu burçlar ise akrep ile başaktır.

BOĞA BURCU 03 MAYIS 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Bugün sıkıntılar yaşayacağınız bir döneme giriş yapabilirsiniz. Yaşayacağınız sıkıntılar özellikle maddi konular ile ilgili olabilir. Ailenizden bu durumu saklamaya çalışsanız da maalesef her şey gün yüzüne çıkacaktır. Fakat eğer titizlikle yaklaşır ve mantıklı kararlar verebilirsiniz her şeyin yoluna girme ihtimali de var. Sosyal hayatınızda daha geniş kitlelerle vakit geçirmek istiyor olabilir, çevrenizin genişlemesini umuyor olabilirsiniz. Fakat bu dönemde size yardımcı olacak kişiler onlar değil yakın arkadaşlarınız olacak. Bu nedenle yeni kişilerle değil de var olan arkadaşlarınızla daha çok yakınlaşırsanız daha  iyi olur.

BOĞA BURCUNUN EN İYİ ANLAŞTIĞI UYUMLU BURÇLARI

Boğa burcunun arasının en iyi olduğu ve en iyi uyum sağladığı burçlar oğlak ile başaktır. Boğa burcunun uyumsuz olduğu burçların başında ise akrep, kova ve aslan gelir.

İKİZLER BURCU 03 MAYIS 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Bugün sizin için çok kritik bir gün diyebiliriz. Maddi olarak hayatınız tamamen değiştirecek bir kararı vermek zorunda kalabilirsiniz. Uzun zamandır maddi olarak çok büyük sıkıntılar yaşasanız da vereceğiniz bu karar sayesinde çok büyük paralar kazanacak ve hayatınız tamamen değişecek diyebiliriz. Önünüzdeki fırsat hayatınızın şu ana kadar size sunduğu en değerli şanslardan birisi olabilir. Fakat yine de dikkatli şekilde yaklaşmalı ve öncesinde yaptığınız plana göre ilerlemelisiniz. Çok geçmişte kalan ve çok sevdiğiniz bir arkadaşınız ile bugün karşılaşabilirsiniz. Onunla daha sık görüşmek isteyecek ve sık sık vakit geçireceksiniz.

İKİZLER BURCUNUN EN İYİ ANLAŞTIĞI UYUMLU BURÇLARI

İkizler burcu yay ve başakla iyi anlaşamaz fakat kova ve terazi burçları ile arasındaki uyum oldukça iyidir. Aralarının nötr olduğu burçlar ise balık, akrep ve oğlaktır.