Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 03 Kasım 2020 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 03 Kasım 2020 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

Koç Burcu 03 Kasım 2020 Salı Günlük Burç Yorumu

Günlük hayatınızda her işe yetişmeye çalışıyor oluşunuz sizi ciddi anlamda yorucu bir durum içerisine sokacaktır.  Her işi bir kerede halletmek yerin ebeli bir düzene koyarak hareket etmeniz hep psikolojik rahatlatacağı gibi hem de işleriniz sorunsuz ilerleyecektir. İlişkileriniz konusunda bazı kafa karışıklıklarınız ne yaptığınızı bilmeme durumunu peşinde getirecektir. Duygularınızla günlük yaşantınızın iç içe girmiş olması aralarında çatışma yaşamasına neden olacaktır. Gün içerisinde kendinize belirlemiş olduğunuz bir takım kuralları uygulamaya gayret edeceksinizdir. Böylece disiplinin kurulacağı düşüncesi aklınızda oluşacaktır. İşinize ve ailenize duymuş olduğunuz saygı çevrenizdeki büyükler tarafından takdir edilebilir.

Haftanın ilk yarısında Ay, İkizler burcunda seyahat ederken, sizi kısa yolculuklara çıkartabilir. Uzun zamandan beri geri hareketini sürdüren Merkür’ün de salı gününden itibaren durağan pozisyona geçmesiyle ikili ilişkilerinizde yumuşama, daha hızlı ilerleme ve uzlaşma dönemi başlar. Bu süreci egonuzdan sıyrılarak verimli bir şekilde değerlendirmeli, hayatı paylaştığınız kişilerle aranızda yaşadığınız kopuklukları gidermelisiniz. Gizli düşmanlarınızın gerçek niyetini de bu hafta anlamanız daha kolaylaşır. Haftanın ikinci yarısında aile içi meselelerinize vakit ayırarak, yatırım ve ortak mal varlığı ile ilgili gerekli evrakları düzenleyebilirsiniz. Pazar günü sevdiğiniz kişinin kalbini kırmamaya lütfen özen gösterin.

Boğa Burcu 03 Kasım 2020 Salı Günlük Burç Yorumu

Yakın çevreniz içerisinde bazı kişilerin hal ve hareketlerine karşı takıntı oluşturabilirsiniz. Size ters düştüğünü düşündüğünüz bu durum karşısında sabrınız iyice zorlanabilir. Bu kişilerle muhatap olmayıp mesafeli yaklaşmanız kendilerine uyarı niteliğinde olacaktır. Dikkat konusunda biraz sıkıntı yaşayabileceğinizden dolayı özel, önemli ve hassas konular üzerinde durulmaması iyi bir tercih olacaktır. Aşk hayatınızda ise partnerinizden pozitif enerjiyi yoğun bir şekilde alabileceksiniz. Eğer birlikte vakit geçirmeyi planlarsanız çevredeki kişilerin ilgisi sizin üzerinizde olacaktır. Maddi konularda ise şansınızın açılacağı ancak yinede dikkatli olmanız gerekecektir. Çünkü bütçeniz iyi durumda olduğunu görerek biraz açılmak isteyebilir ve kendinizi kaptırabilirsiniz.

Haftanın ilk gününe iletişimi seven İkizler de seyahat eden Ay ile adım atarken salı günüyle birlikte yetenek, beceri ve eylem ustası Merkür’ün de artık ileri harekete geçmesiyle, epeydir durağanlaşan maddi konularda rahatlama ve hızlanma başlar. Harcamalarınız artsa da aynı oranda beklediğiniz yerlerden elinize para geçer ya da sizi mutlu eden iş sözleşmelerinize imza atarsınız. Eğitsel konuların hızlanması, sosyal hayatın dinamik bir sürece girmesiyle, sağlığınızı koruma önlemlerini elden bırakmamaya özen göstermelisiniz. Perşembe günü Yengeç burcuna geçen Ay, kardeş ve yakın akrabalarınızla olan iletişimde sıcak ve korumacı bir hava estirir. Ayrıca internet üzerinde yaptığınız çalışma ve faaliyetleri daha geniş kesimlerle buluşturmak ve duyurmak için sıkı bir çalışma içine girebilirsiniz. Sonbahar sakinliğini sevenler deniz kenarında geçirecekleri birkaç günlük kaçamak bir tatil planı da yapabilirler. Ama özellikle hafta sonu sevdiğinizle inatlaşmaktan kaçınmalı, doğanın sunduğu temiz havada yürüyüşlere çıkmalısınız.

İkizler Burcu 03 Kasım 2020 Salı Günlük Burç Yorumu

Son günlerde sağlık problemleriyle uğraşıyor olmanız günlük hayatınızın düzenini alt üst edebilir. İş yerinizde küçük aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Kendi iş hayatınızın haricinde yapmış olduğunuz bir takım işlerinizde gözlemleyeceğiniz bazı aksaklıklar için yakınlarınızdaki kişilerden destek alabilirsiniz. Rahatsızlıklarınıza rağmen mutlu olmayı, gülümsemeyi yüzünüzden ihmal etmeyişiniz sizi siz yapmakta. Gözlemleme gücünüzün yüksek olduğunu bugün fark edebilirsiniz. Çevrenizde yaşanan olaylarda kimin haklı kimin haksız veya kimin ne yapabileceği konusunda yapmış olduğunuz yorumlar büyük oranda doğru olmakta. Yakın zamanda ailenizle birlikte bazı planlar yapabilirsiniz. Bu plan sonucunda moraliniz daha da yükselecektir.

Yeni bir haftaya adım atarken Ay’ın canlı ışığını üzerinizde taşıyacaksınız. Aynı zamanda 14 Ekim’den beri geri giden, yönetici gezegeniniz Merkür de en nihayet salı günü ilerlemek için hazırlıklara başlayacak. Bu etkiyle kendinizi daha rahat ifade edebilecek, karşınızdakilerle daha akıcı iletişim kurma şansı yakalayacaksınız. İş hayatınızda yeni tekliflerle karşılaşabilir, kafanızda tasarladıklarınızı kolaylıkla eyleme dökebilirsiniz. Keza aşk hayatınızda da kafanıza takılan sorulara daha net cevaplar alabilir, çocuğunuzla iletişimi yapıcı bir forma sokabilirsiniz. Haftanın ikinci yarısında resmi kurumlarla sürdürdüğünüz faaliyetlerde bir tamamlanma ya da köklü bir başlangıç gündeme gelecektir. Hafta sonu aşk hayatınızda tartışmalardan sıyrılıp, aranızdaki farklılıkların keyfine varmayı sakın ihmal etmeyin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img