Koç burcu günlük, Boğa burcu günlük, İkizler burcu günlük, Yengeç burcu günlük, Aslan burcu günlük, Başak burcu günlük, Terazi burcu günlük, Akrep burcu günlük, Yay burcu günlük, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcu aşk iş para günlük burç yorumları,

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu bugün neler bekliyor?

 

KOÇ

Meraklı olma haliniz gün geçtikçe artış gösterecektir. Merakınız kaynaklı sorulara cevap arayışınız sizi çıkmaz yollara sürükleyebilir. Sorgulayıcı yanınızı bir kenara bırakmanız gerekeceğini unutmamalısınız. Maddi konuda tasarruf yapmaya yönelebilirsiniz. Eğlenceye ayırdığınız bütçeyle bunun çözüme varılacağını düşünebilirsiniz. Kendinizi zevkten mahrum etmeden tasarruf etmeyi deneyin ve tasarruf yapma açısından daha yaratıcı yolları arayın. İş arayışında olan koç burçları yakın zamanda karşılaşacakları iş teklifleriyle kendilerini mutlu edecek sonuçlara ulaşacaktır. Bu aralar fazlasıyla ısrarcı bir karaktere bürünebilirsiniz. Hal böyle olunca çevrenizdeki kişiler sizden uzaklaşmak isteyebileceklerini unutmayın.

 

BOĞA

Geleceğiniz için bir takım planlar tasarlayabilirsiniz. Planlarınız hakkında alacağınız görüşler sizin moralinizi düşürebilir. Düşünceleriniz sizin için en iyisi gibi gözükecek olsa da çevrenizdeki kişilerin düşüncelerine de kulak asmanız iyi olacaktır. Fikirlere esnek yaklaşmanız düşüncelerinizi de optimum seviyeye çekmeye yardımcı olabileceğini bilmenizde fayda var. Kendinizi iyi hissetmeniz için çeşitli oyunlar veya hobilere başvurabilirsiniz. Bu konu sizi asosyalliğe itebilir. Bu yüzden oyunları tercih etmek yerine ailenizle birlikte aktiviteler yaratmak iyi fikir olabilir. Doğuştan gelen yeteneklerinizi geliştirmeye yönelik girişimleriniz size güzel bir moral kaynağı olacaktır.

 

 

İKİZLER

Bugün tuhaf ve olağandışı olaylar/konularda çok etkilenebilirsiniz. Farklı yaşantılar veya efsanevi hikayelere karşı ilgi duymanız olası. Her zaman yerine getirmeniz gereken kişisel bir göreviniz olduğu düşüncesiyle kendinize angarya işler bulabileceğiniz bir gün. Maddi konularda aklınızda yapmış olduğunuz hesaplarla gerçek maddi durumunuz arasındaki durum arasında çok büyük farklılık olabilir. Olası her ihtimali düşünmenizde fayda olacaktır. Sosyal medya üzerinden tanıştığınız bir kişiye karşı bazı duygular hissedebilirsiniz. Bu hislerinizi flört aşamasına taşımamalısınız. Aksi takdirde bir takım yanılgılar yaşayabilirsiniz.

[PAGE]

YENGEÇ

Bu aralar geçmişe dönük, melankolik bir yaşantı sürebilirsiniz. Bu şekildeki tutumunuzdan dolayı kendinizi ihmal ettiğinizi de fark etmelisiniz. Kendinize daha fazla önem vermeniz gerektiğini hatırlatmamız gerekecektir. Son zamanlarda evde kendinizi oyalayacak bir takım uğraşılar bulabilir ve zamanınızı verimli değerlendirmenin en iyi şekline ulaşabilirsiniz. Kim olmak istediğinizi veya benlik duygunuzu analiz etmek için ideal zamanlar yakalayacaksınız. İçinizde var olan çocuk bu aralar dışarı çıkmak isteyebilir. İçinizdeki çocuğu geri bastırmak yerine dışarı çıkmasına izin verin. Moralinizin daha yüksek olabileceği bir gün yaşayacağınızı göreceksiniz.

 

ASLAN

Ayın üstünüzde yaratacağı etkileri hissetmeye başlayacak ve mutlu hissetmeye başlayacaksınız. Bu aralar unutkanlık problemi yaşamanız olası. Unutkanlığınıza geçici çözüm olarak not almalara yönelebilirsiniz. Gereksiz yere para harcamamaya dikkat etmelisiniz. Çünkü şu sıralar tasarruf etmeniz gereken bir dönem olacak. Aşk hayatınızda beklenmedik hareketlenmeler gündeme gelebilir. Hiç beklemediğiniz anda alacağınız bazı sürprizlerle mutlu olacaksınız. Kariyerinizde ise durgun bir döneme adım atacak olsanız da arkasında güneşli günler sizinle birlikte. Sağlık konusunda almanız gereken önlemlere biraz daha özen göstermelisiniz.

Burçlar 03 Aralık 2023 Günlük Burç Yorumları Astroloji Burçlar 03 Aralık 2023 Günlük Burç Yorumları Astroloji

 

 

BAŞAK

Yaşam tarzınız uzun zamandır aynı rutinde devam ettiğinden dolayı kalkışacağınız her farklı işi garipseyebilirsiniz. İşte bu noktadan itibaren hayatınızda bir takım değişikler yapmanız gerektiğini fark edeceksiniz. Bu aralar duygusal geçiş döneminiz olabilir. Durduk yere gülerken birden hüzünlü bir moda geçebilirsiniz. Özellikle kendinizi agresif hissettiğiniz anlarda çevrenizdeki kişileri kırmamak için fazlasıyla dikkatli olmalısınız. Aşk hayatınızda ise partnerinizden alacağınız küçük sevgi sözcükleri bile sizin iyi hissetmenize yeterli olacaktır. Maddi konularda size uzatılacak olan finansal desteklere hayır demeyeceksinizdir. Ancak bu desteği borç olarak görmenizde fayda var.

 

[PAGE]

TERAZİ

Hayatınızda var olan gizemleri deşifre etmek için daha fazla enerji sarf etmeniz gerekecektir. Size yarayacak bilgi birikimi oluşturmak için ideal bir dönemin içerisinde olduğunuzu hatırlayın. Bu birikime başlamamak için herhangi bir mazeretiniz olmayacak! Farklı bir yöreye ait yemeği yapmaya veya yemeye heveslenebilirsiniz. Eğer aklınızda böyle bir fikir daha öncesinde oluşmamışsa şu andan itibaren bunu düşünebilirsiniz. Geçmişinizde yapmış olduğunuz kariyer yatırımları yavaş yavaş meyvelerini başlayacak. Elde ettiğiniz somut şeyler sizin daha çalışkan biri olmanızda önemli rol oynayacaktır. Doğanızdan gelen güçlü bir kariyer yapısı olduğunun farkına varın!

 

AKREP

Son zamanlarda bir takım iş veya uğraş arayışlarına girebilirsiniz. Hayatınıza katmadığınız bazı tecrübeler sizin pişman olmanıza neden olabilir. Yakın zamanda giriştiğiniz bir takım işlerde karamsar düşünceye sahip olsanız da yavaş yavaş kat ettiğiniz yol size gerekli olan enerjiyi verecektir. Beklentinizin düşük olduğu bu dönemde olumlu sonuçlanan her konu umutlarınızın yeşillenmesinde katkısı olacaktır. Aşk hayatınız şu sıralar yeniden durgun bir yapıya bürünebilir. Hayatında herhangi biri olmayan akrep burçları, bir süre daha ilişkilerden uzak kalmak isteyebilir. Geçmişinizde almış olduğunuz darbeler bunun en büyük sebebi olacaktır.

 

YAY

İçinizde hissedeceğiniz bazı duygular kalbinizin en derinlerinden bile hissedilebilecek. Bu durum sizin için aşkı çağrıştırıyor olabilir. Yakın zamanda aniden gelişebilecek olan aşk konuları sizi heyecanlandırabilir. Ancak bu sefer aşk konusunda aceleci davranmamaya dikkat etmelisiniz. Hayatınızda kontrol etmekte zorluk çektiğiniz konularda kontrolü yavaş yavaş kendi himayeniz altına almaya yakın olacaksınız. Dikkat seviyenizin yükselişe geçebileceği bir gün geçirebilirsiniz. Özellikle yakınlaşan faturalar, önem arz eden etkinlikler ve yakın zamanda halledilmesi gereken işleriniz bakımından veriminizin yüksek olacağı bir dönem sizi bekliyor olacak. Yeter ki bu gücü içinizde hissedin !

[PAGE]

OĞLAK

Sizin hakkınızda konuşulan bazı olumsuz konular canınızı sıkmaya fazlasıyla yetecektir. Fazla kulak asmamanız gerektiğini bilecek olsanız da istemsizce gereksiz konuları takip etmekle zamanınızı harcayabilirsiniz. Aile içerisinde gerçekleşecek olan bazı gelişmeler evinize daha fazla bağlı kalmanız gerektiğini gösterecektir. Partnerinizle son birkaç hafta içinde bazı ufak anlaşmazlıklar yaşadıysanız, bugün tüm olumsuzlukları dışarı atıp gönül kazanmak için uygun fırsatları kollamalısınız. Kariyeriniz konusundaki endişeleriniz küçük kuruntulardan ibaret. Yakın arkadaşlarınızla bir takım iş birliği yapmak için içinizde bir kıpırtı olabilir. Bu kıpırtıyı içinizde değerlendirin ve sonuçları sizi mutlu edecek ise bugün yola koyulmanın tam zamanı.

 

KOVA

Çalışkan yapıya sahip olduğunuzun farkındasınız. Bu yapınızı verimli bir şekilde işleyebilmek için önünüzde hiçbir engel olmayacaktır. Kendinizi geliştirmenin hiçbir sınırı yok. Uzun vadede ne istediğinizi ve neye ihtiyacınız olduğuna dikkat edeceğiniz bir gün olacak. Hayatınızdaki mevcut ilişkinizde olumlu açıdan hareketlenmelerin gündeme gelebileceği bir zaman sizi bekliyor. Aşk hayatınıza heyecan katmak ve ilişkinizi tazelemek için ideal fırsatlar doğacaktır. İşinize yarayacak bazı konularda riskleri göze alabilir, gerçekleşme ihtimali düşük konularda girişimlerde bulunabilirsiniz. İçinizde var olan enerjiyi mutlaka dışarı çıkarın. Başarının iştahı enerjinize kabaracaktır.

 

BALIK

Uzun vadeli yatırımlarınıza karşı vereceğiniz hırslı mücadelede kazanan taraf siz olacaksınızdır. Enerjinizi hırsınızdan alacak ve sonucunda da mutlu olacaksınız. Şuan için ise son zamanlarda kim olduğunuzu ve dünyaya neler sunmanız gerektiğini sorgulayacak bir halde kendinizi bulabilirsiniz. Yakın geçmiş ve yakın geleceğinizle ilgili biriken işlerinizi yavaş yavaş hafifletmelisiniz. Bu biriken işleriniz zamanla size ağırlık oluşturacak gücünüzün düşmesine neden yaratacaktır. Kariyerinizde sizin üstünüzde bulunan kişilerde yaratacağınız olumlu izlenimler mutlu sonuçları doğuracağını unutmayın. Bu aralar biraz da kendinize zaman ayırmalısınız. Aksi takdirde yorgunluk yaşayabilir, pratik fikirler üretmekte güçlük yaşayabilirsiniz.