Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 02 Şubat Çarşamba, Bugün Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 02 Şubat Çarşamba, Bugün Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları

İşte 02 Şubat 2022 Çarşamba Günlük Burç Yorumları…

02 Şubat 2022 Çarşamba Koç Burcu Yorumu – (21 Mart – 20 Nisan)

Aşk hayatınız çok olumlu yönde ilerliyor. Sevgili Koç burçları, bu ara iletişiminiz çok kuvvetli. Bugün yeni arkadaşlar edineceksiniz. Eğer vaktiniz var, hayır işleriyle meşgul olabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili adımlar atmak isterseniz, etrafınızdaki herkese bu haberi yayabilirsiniz. Bu akşam ailenizle ve arkadaşlarınızla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Kendinizi aradığınız kişiyi bulmuş gibi hissediyorsunuz. Uzun bir süredir devam eden ilişkiniz her an ciddiye binebilir hazırlı olun. Sizi mutlu günler bekliyor. 

İş hayatınızda pek iyi bir ilerleme kat edemediğinizi söyleyebiliriz. Ara ara size böyle şeyler oluyor. Fakat bu durum sizi kendinizden geçirmek yerine daha hırslı bir hale getiriyor ve işinize dört elle sarılıyorsunuz. Çalışmalarınızın devamı sizin için hayırlı olacak. Aile bireylerinizin söylediklerine pek değer vermiyorsunuz fakat şunu bilmelisiniz ki onlar sizin kötülüğünüzü hiçbir zaman istemeler. Onları dinleyin. 

02 Şubat 2022 Çarşamba Boğa Burcu Yorumu – (21 Nisan / 21 Mayıs)

Aşk hayatınız sizin ve partneriniz için pek de iyi gitmiyor. Patnerinizin size naz yaptığını düşünüyor olabilirsiniz fakat durum sandığınızdan çok daha ciddi olabilir.Sevgili Boğa burçları, iş yerinde yaşanacak beklenmeyen gelişmeler sonrası kendinize yeni hareket planı hazırlamaya başlayabilirsiniz. Üstlerinizle yeni fikirleri tartışmaktan çekinmeyin. Bugün temellerini atacağınız yeni arkadaşlıkları daha sonra kariyer planınız için işinize yarayabilir.

  Ona karşı uzun zamandır çok ilgisiz davranıyorsunuz haliyle de çok üzülüyor. Durumu sizinle paylaşmak istediğinde de çok sert tepkiler veriyorsunuz. Daha sakin olmalı ve onu dinlemelisiniz. Tüm haftanızı ona ayırmak ilişkiniz açısından önemli bir gelişme olacaktır. Çalışma hayatınızda durgun bir dönem yaşıyorsunuz. Yaşadığınız bu durgun dönemi işinizi eğlenceli hale getirerek aşabilirsiniz. İsterseniz her şeyi atlatırsınız. Maddi olarak harcamalarınızda daha dikkatli olmalısınız. 

02 Şubat 2022 Çarşamba ikizler Burcu Yorumu – (22 Mayıs / 22 Haziran)

Aşk hayatınızda çok sorunlu bir dönemi geride bıraktınız diyebiliriz. Sevgili İkizler burcu, bugün aklınıza inanılmaz fikirler gelebilir. Bu beklenmedik fikirleri paraya dönüştürebilirsiniz. Arkeolojik, bilimsel ve hatta paranormal web sitelerinde gezinmek, bilginizi genişletmenize yardımcı olabilir ve kendinizi içinde bulduğunuz gizemli evrenden çıkamamanıza neden olabilir. Sadece herhangi bir komplo teorisi boşluğuna düşmemeye çalışın, çabalarınız boşa gidebilir.

 Yaşadığınız problemleri tartışma haline getirmeden ve kalp kırıklığına yol açmadan konuşarak halletmeniz sizin oldukça yararınıza oldu. Hem partneriniz hem de siz çok mutlu bir şekilde olayın içerisinden çıktınız. İlerleyen zamanda da problemlerinizi böyle çözmeniz çok daha iyi olacaktır. İlk günden beri işinizi sevmiyor olabilirsiniz. İşe gitmek sizin için adeta eziyet. Bir an önce kendinize iş bularak yeni iş yerinizde huzurla çalışabilirsiniz. Maddi anlamda sıkıntılı bir dönem yaşıyorsunuz bunun sebebi ise çok fazla harcama yapmanız. Harcamalarınıza daha çok dikkat etmelisiniz. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img