Burçlar Nuray Sayarı 02 Şubat 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları...

Burçlar Nuray Sayarı 02 Şubat 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları Astroloji

Bu Günlük Burç Yorumları 02 Şubat 2018 Cuma Burç yorumunuzu öğrenin. Günlük Burç yorumları. Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuları Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı Astrolojinin duayenleri. Bu da bizim 02 Şubat 2018 Cuma günü burç yorumları

01 Şubat 2018 - 22:22

KOÇ BURCU 02 Şubat 2018 Cuma Yorumu

Kariyerde maaş artışları veya statü değişikliği gibi konular gündeminizde olabilir veya bir kariyer öykünüzü de sonlandırmak, bu anlamda tecrübeleri ile güveninizi kazanmış kişilerle yola çıkmak ve onların rehberliğinde hareket etmek isteyebilirsiniz. Bugün gününüzün neredeyse tamamını bu gibi konuları düşünerek geçireceksiniz. Çünkü çözüme ulaştırılamayan her konu günden güne büyüyerek önümüze gelir. Sizin de sıkıntınızın bitmesi, bu konunun çözümüyle sona erecektir.


 


 

BOĞA 02 Şubat 2018 Cuma Yorumu

Bu hafta kariyerde yapmayı planladığınız, önemli ölçüde atılımlar yapmak istediğiniz projeleriniz için önünüz açık, düşünceleriniz net, gücünüz ve keyfiniz yerinde. Uzun süredir yaşamakta olduğunuz işle ilgili sıkıntılarınızı bitirmek ve yeni bir işe başlamak istiyorsunuz. Bununla ilgili görüşmeleri hemen yapmak, hayatınıza dahil etmek düşüncesindesiniz. Son derece haklı olan bu düşüncelerinizde sizi destekleyen ve motive eden kişileri yanınızda görmek ve onlardan fikir almak istiyorsunuz. Hafta başından itibaren kariyer gelişim planlarınızı görüşmek adına yakın çevre bağlantılarınızı kuvvetlendirebilir onlardan tek tek fikir almak isteyebilirsiniz.


 


İKİZLER 02 Şubat 2018 Cuma Yorumu

Yaşça büyük dostlarınızla yaptığınız keyifli sohbetler bir anda önemli bir iş projesine dönüşebilir. Haftanın ilk günleri görüşeceğiniz kişi ve kişiler bu bakımdan önem arz etmekte. O yüzden bu görüşmeleri samimilik içinde yürütmeli, "akıl akıldan üstündür" sözünden hareketle herkesin fikirlerine değer vermeli, yeni bir oluşumun içine kendinizi korkmadan, cesaretle bırakmalısınız. Hafta ortasından itibaren kariyer hayatınız ve yaşadığınız alanla ilgili radikal değişimlere gitmek isteyebilirsiniz. Kariyerde sektör değişiklikleri dahi yapabilirsiniz. İlişkisel anlamda ise karşılaşacağınız bazı problemler finansal sorunlardan kaynaklı olabilir. Eş veya partnerinizin kendi hayatıyla olan problemlerine biraz daha anlayışla yaklaşmalı ona karşı empatili olmalısınız.


 


YENGEÇ 02 Şubat 2018 Cuma Yorumu


Koşulsuz sevgiyle bütünleşmek sizi mutlu eder. Başkalarının sizi fark etmesini ve söyleyeceğiniz şeylerin dinlemesini sağlayan çekici ve bazen ön gören bir görüntü içinde oluyorsunuz. İşte bu ay sergilediğiniz bu yönü kariyerinize doğru yönlendirin. Aile hayatında pürüzler söz konusu ama endişelenmeyin yoluna girecek.Enerjiniz düşebilir, kazalara maksimum özen gösterin, trafikte öfkenize hakim olmanız gereken bir süreç sizleri bekliyor. Gizlediğiniz bazı şeyler de bu dönemde ortaya çıkıp sizi zor durumda bırakabilir. Mümkün oldukça doğruluktan ayrılmayın.
-


ASLAN 02 Şubat 2018 Cuma Yorumu

Bugün aşk hayatınızda ciddi bir haberleşme trafiği yaşayabilir, uzun süredir duymak istediğiniz haberleri duyabilir, ümidinizi kestiğiniz noktalarda tekrar canlılık yaşayabilirsiniz. Gelen bu haberler sizlerin geleceğe daha umutla bakmanızı sağlarken güvensiz ve çekimser kaldığınız her konuda da güçlenmenizi de sağlayacaktır.


 


BAŞAK 02 Şubat 2018 Cuma Yorumu


Kardeş ve yakın akrabalarla olan ilişkilerinizi, uzun zamandır söyleyemediklerinizi ifade etmekle başka bir boyuta taşırsınız.Aşk ve ilişkilerden yana oldukça heyecanlı günler sizi bekliyor. Belki de çok istediğiniz bir olayın başlangıcını da yapabilirsiniz. Sosyal ve arkadaş çevrenizde popülariteniz giderek artıyor ve başarılarınızla göz dolduruyorsunuz. Eğitim konuları gündemde olabilir. Yurtdışı seyahatleri söz konusu. Yolculuk planlarınızda değişiklikler meydana gelebilir. Bazı yatırımlar ani şansla birlikte hızlı bir şekilde ani sıkıntılı konuları da önümüze getirebilir.Geçmişte ciddi almadığınız fırsatlar yine önünüze gelirse bu sefer değerlendirmek için şans verin.

-


TERAZİ 02 Şubat 2018 Cuma Yorumu

Bu hafta eş veya partnerinizin hayatına dair önemli ve güzel gelişmeler oluşabilir. Sizin de bu gelişmeler karşısında karşı tarafa göstereceğiniz güçlü destekler ve pozitif enerjiniz sayesinde, ilişkiniz daha heyecanlı daha canlı bir hâl kazanabilir. Sevgi, hayatın her alanında fedakârlık ve emek ister. Her zor anlarda sevdiğinizin yanında olup ona destek vermeniz ilişkinizi sağlamlaştıracak ve bu da kendinize olan güveninizi daha da arttıracaktır. Hafta ortasından itibaren finansal sorunlarınıza karşı dikkatli olun. Ani ödemeler sorun yaratabilecek noktaya kadar gelebilir. Yine hafta ortasından itibaren oluşan tutulmayla birlikte sürpriz seyahat haberleri ve yer değişiklikleri gündeminizde yer tutabilir.


 


AKREP 02 Şubat 2018 Cuma Yorumu


Ayrıca aşk hayatınızdaki dalgalanmalara bir çözüm aramak istersiniz. Fakat fazla hayale ve fantezilere kapılmadan karar almanızı öneririz. Bu dolunay, sizin yakın çevre arkadaşlarınız ve kardeşleriniz ile ilgili bazı sorumlulukları da beraberinde getirebilir. Onlar için sevindirici bazı yardımlarda bulunabilirsiniz belki de ilahi bir yardımın vesilesi siz olabilirsiniz. Yalnız bunlar olurken kişisel öfke ve egonuza da sahip çıkmanız önemle gerekmektedir.Bazı seçimlerinizin aslında doğru olmadığı ve zaman kaybettiğinizi hissettiğiniz o an küllerinizden doğma kararı vereceksiniz. Yeni yılda paranıza güzel sahip çıkacaksınız.
-


YAY 02 Şubat 2018 Cuma Yorumu

Akrabalarınız, yakın çevreniz, arkadaşlarınız ve eşinizin ailesinin hayatında oluşan değişiklikler sizin de hayatınıza önemli ölçüde yansıyabilir. Yurtdışı bağlantılı ve ticari projelerinizde ise bir bitiş yaşanabilir. Buna hemen üzülmeyin. Yeni başlangıçlar için bitişlerinizi çok iyi sonlandırmanız gerekecek çünkü. İlişkilerinde büyük sınavları geçemeyen Yaylar için geçmişe özlem dolu günler başlayacak gibi gözüküyor. Eski aşkınızla yeniden temasa geçmek isteyebilir bazı pişmanlıklarınızı dile getirmek isteyebilirsiniz. Hafta sonuna doğru aile bireylerinizle olan sürtüşmelere dikkat edin. Bazı rekabetler sizi yorabilir. Bu hafta yalandan ve söz vermekten özellikle uzak durmanız gereken bir süreç.


 


OĞLAK 02 Şubat 2018 Cuma Yorumu


Rasyonellikle spiritüel değerler arasında denge kurarsınız. Hayatınızı mükemmelleştirmek için kendinizi analiz edersiniz ve öz eleştiri yapabilirseniz kendinizle ilgili önemli detaylar yakalayabileceksiniz. Bununla birlikte Aslan burcundaki dolunay ile çabalarınızın gözden kaçması mümkün olmayacak ve şubat ayında hayatınızdaki eksik parçaları bulup bir bir yerine koyacaksınız.Yanılsamalardan uzak durarak akıl ve sağduyuyla hayallerinizin sesini dinleyin. Bu dönemde yapılan tüm maddi ve manevi konularda çok dikkatli olmalı ve alacağınız kararların arka planını iyice araştırmalısınız.
-


KOVA 02 Şubat 2018 Cuma Yorumu


Derin konulara eğilmek, yöneticilere bilgi dağarcığınızın genişliğini göstermek için oldukça fırsatlara açıksınız. Geleceğinizi sağlam temellere oturtmak adına hafta içerisinde alacağınız sürpriz teklifleri iyi değerlendirip bir karara varmanız da bu anlamda büyük fayda var. Kariyeriniz için yakalamak istediğiniz radikal çıkış öykülerini ince eleyip sık dokumalı ve detaylara önemli ölçüde kulak vererek ilerlemeli ve hayatınızın çıkışını yapmalısınız. Hafta başından itibaren iletişimde bulunacağınız ve tecrübeli kişilerle yapacağınız fikir alışverişleri önem kazanabilir.Her ne kadar başarılı olsanız da iç sesiniz eksik kaldığınızı söyler, kafanızı takmayın.


 

BALIK 02 Şubat 2018 Cuma Yorumu

Gündelik hayatınızı oluşturan konularda bazı sorunların çözümünü bulmak adına kolları sıvayabilir sorunları çözmek adına yeni bir spor veya diyet programına yazılabilirsiniz. Bununla birlikte hayat aksında üstesinden gelemediğiniz, bir türlü baş edemediğiniz sorunlarınız için tecrübeli ve güngörmüş kişilerden yardımlar alabilir, onların desteğini yanınızda hissedebilirsiniz.


 

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Burçlar Nuray Sayarı 26 Şubat 2018 Pazartesi Günlük Burç Yorumları -Astroloji Günlük
Burçlar Nuray Sayarı 26 Şubat 2018 Pazartesi Günlük Burç...
Beşiktaş Fenerbahçe Derbisi Kaç Kaç Bitti?
Beşiktaş Fenerbahçe Derbisi Kaç Kaç Bitti?