Burçlar Nuray Sayari 02 Mayıs 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa

*Nuray Sayarı , Hande Kazanova ve diğer Astrologların yorumlarından daha farklı bir yorum bizden geliyor.

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık günlük burç yorumları

KOÇ BURCU 02 MAYIS 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Önümüzdkls bir kaç gün içinde kariyer anlamında çok köklü değişiklikler  ile karşı karşıya kalacaksınız. Özellikle yeni bir iş arayışı içindeyseniz, sona yaklaşmış bulunmaktasınız. Bir kaç gün içinde hayalinizdeki işe kavuşacak ve yüksek bir maaş ile işe başlayacaksınız. Eğer zaten mevcut bir işte çalışıyorsanız, rütbe veya kalıcı kadroya geçme şansınız çok yüksek oranlardadır. Fakat bu süreçlerde işlerinizi aksatmamanız ve işinize dört elle sarılıp üstlerinizin gözüne bir şekilde girmelisiniz. Gerisi zaten hayal edemeyeceğiniz şekilde çorap söküğü gibi gelecektir. Kariyer anlamındaki bu olumlu gelişmeler sizin sosyal yaşantınız da doğrudan oldukça olumlu bir şekilde etkileyecektir.

UYUMLU BURÇLARI

Koç burçlarının arası en iyi olan yay ve aslan burçlarıdır. Sonrasında koç burcu ile boğa, balık, ikizler ve kova burçları sıralamada iyi olarak adlandırılır. Koç burcunun en uyumsuz olduğu burçların başında ise yengeç, oğlak ve terazi gelir. Orta halli olarak yani ne iyi ne de kötü uyumun söz konusu olduğu burçlar ise akrep ile başaktır.

BOĞA BURCU 02 MAYIS 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU


İçinde bulunduğunuz karmaşık ve stresli durumlardan uzaklaşmak için karşınızda oldukça büyük bir fırsat vardır. Bu fırsatı çok iyi bir şekilde değerlendirmelisiniz. Bu fırsat sayesinde bir tatile çıkabilir veya etkinliklere katılabilirsiniz. Yani kısaca kendinize vakit ayırabilirsiniz. Kendinize vakit ayırdığınız andan itibaren kendinizi daha yakından tanıyacak ve üzerinizdeki büyün iş stresini ve diğer tüm kötü ruh hallerinizi atacaksınız. Bu sayede önünüzdeki bir sonraki döneme hem bedensel hem de ruhsal açıdan oldukça güçlü bir şekilde başlamış olacaksınız. Bu süreç içinde karşınıza çıkan tüm fırsatları değerlendirerek birbirinden heyecanlı bir çok yeni maceraya atılabilirsiniz.

UYUMLU BURÇLARI

Boğa burcunun arasının en iyi olduğu ve en iyi uyum sağladığı burçlar oğlak ile başaktır. Boğa burcunun uyumsuz olduğu burçların başında ise akrep, kova ve aslan gelir.

İKİZLER BURCU 02 MAYIS 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Söz konusu aşk ise sizi biraz sıkıntılı zamanlar bekliyor. Özellikle romantik ilişkilerinze oldukça önem vermeniz gereken bir döneme giriyorsunuz. Bu dönemde her şeyi akışına bırakmak yerine ipleri biraz elinize almanzı gerekiyor. Çünkü her şeyi yokuşa sürmeden oldukça sakin bir şekilde karşılamanız ve duruma el attıktan sonra alnınızın akıyla çıkmanız gerekiyor. Aşk hayatınız bu yüzden biraz çalkantılı geçecektir. Fakat siz mantıklı kararlar verdiğiniz ve duygularınızı yönetebildiğiniz sürece her türlü sorunun üstesinden çok kolay bir şekilde gelebileceksiniz. Fakat şunu da unutmamakta fayda var, tüm odağınızı sadece bu sorunlara vermemeniz, kendi hayatınıza da bakmanız gerekmektedir.

UYUMLU BURÇLARI

İkizler burcu yay ve başakla iyi anlaşamaz fakat kova ve terazi burçları ile arasındaki uyum oldukça iyidir. Aralarının nötr olduğu burçlar ise balık, akrep ve oğlaktır.